МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Як часто ви проводите дослідження на гельмінти у себе та своїх дітей?

Ніколи
Немає голосів
0%
Раз на рік
2
50%
Якщо лікар призначить
1
25%
Не бачу необхідності
Немає голосів
0%
А що це таке гельмінти?
1
25%
дякуючі Loza_Sv
#9570
Дорогі матусі, допоможіть! Що робити? У дитинии є підозра на глисти.
Як з ними боротися?
Ми цього року йдемо до школи. Проходили комісію. Аналізи були добрі, тобто, я/г - не виявлено, але лікарка сказала, що є підозра на глисти, бо в аналізі крові щось там підвищено. І тепер треба 5 днів підряд здавати теплий кал.

Хто щось знає про цих паразитів, відгукніться. Бду вдячна!
дякуючі Kwittochka
#9625
Выводить самостоятельно глисты у ребенка не рекомендуется, так как очень опасно, поэтому лучше обратитесь к специалисту.
дякуючі Loza_Sv
#9723
Нещодавно моя подруга записала мене з дитиною пройти комп"ютерну діагностику в NSP. Я, звичайно, була трохи скептично налаштована. Але, коли мої діагнози стали підтверджуватися, то я змінила свою думку.

Але мене хвилює не стільки точність цієї діагностики, як те, що у дитини показало наявність лямблій.

Хто стикався з цією проблемою? Де ви діагностували її? І як лікували? Бо я читала, що лямблії погано діагностуються, а ще гірше лікуються. І є випадки, коли їх позбутися не реально, через дуже слабкий імунітет.
Буду вдячна за небайдужість!
дякуючі Loza_Sv
#9738
Дуже шкода, що так мало відгуків на таку актуальну тему. Я сподівалась на форумі дізнатись про глистів більше через конкретні випадки із життя. Але чомусь ніхто не хоче такою інформацією поділитися.

Тоді поділюсь я, можливо комусь знадобиться і допоможе.

Я зіткнулася з проблемою глистів і зрозуміла, що не все так безневинно, як здається на перший погляд. Якраз глисти можуть викликати алергії, дерматити, давати абструктівний бронхіт, вражати печінку, нирки і навіть серце. Вони пригнічують імунітет. Токсична дія продуктів обміну глистів негативно впливає на різні органи і тканини і, перш за все, на нервову систему.

От і спостерігаємо у дитини дратівливість, примхливість, поганий сон, скрегіт зубами уві сні, часті пуки, болі в області пупка, нудота, може бути блювота, здавалося б без причини, поганий апетит, сухість шкіри (особливо на колінах і ліктях), різні дерматити, неминаючий кашель, часті захворювання ГРЗ - все це симптоматика наявності глистів.
Матусі, будьте уважні до своїх діток!!!!
Не ігноруйте аналіз калу, адже для здоров"я ваших діточок це дослідження є дуже важливим.
дякуючі Loza_Sv
#9760
Із переглядів видно, що тема актуальна. Але чомусь мало, хто наважується просто відповісти чесно на маленьке питання. Чому????

До всього сказаного мною вище, додам ще як правильно здавати аналіз калу:
Для того щоб виявити гельмінти, які відкладають яйця в кишечнику, необхідно щоб лікарі використовували методично правильний підхід до виявлення глистів або яєць, або цист у калі. Тут мається на увазі:
1) мінімум 5 днів поспіль проводити дослідження, з тим, щоб потрапити на період виділення яєць, так як різні гельмінти, різні найпростіші по-різному виділяють яйця і цисти;
2) кал для дослідження повинен бути свіжим, сьогоднішнім, без зберігання в холодильнику;
3) обов'язкове використання в лабораторних відділеннях методів збагачення калу при проведенні дослідження (що дозволяє виявити навіть поодинокі цисти і яйця глистів).

Якщо ці три пункти дотримані, то ймовірність виявлення яєць або цист у калі дуже висока. Дуже важливим у цьому дослідженні є його прямий метод - це 100% підтвердження наявності гельмінтозу, який необхідно лікувати.
Аватар користувача
дякуючі Darinna
#10697
С глистами не сталкивались, но знаю, что для более точного подтверждения самого вида глиста нужно сдать кровь. Так моя кума делала. Или это не правильное назначение врача?
дякуючі beiba_a
#49237
Возможно это и есть глисты, вот только стоить подумать о средствах, которые помогут решить эту проблему. Думаю вам стоит прибегнуть к народным средствам чтобы избавить от этих паразитов.
Аватар користувача
дякуючі ZiZi
#55996
Darinna писав:С глистами не сталкивались, но знаю, что для более точного подтверждения самого вида глиста нужно сдать кровь. Так моя кума делала. Или это не правильное назначение врача?
А по-моему кал нужно сдавать для определения глистов...
Аватар користувача
дякуючі ZiZi
#55997
Loza_Sv писав:Із переглядів видно, що тема актуальна. Але чомусь мало, хто наважується просто відповісти чесно на маленьке питання. Чому????

До всього сказаного мною вище, додам ще як правильно здавати аналіз калу:
Для того щоб виявити гельмінти, які відкладають яйця в кишечнику, необхідно щоб лікарі використовували методично правильний підхід до виявлення глистів або яєць, або цист у калі. Тут мається на увазі:
1) мінімум 5 днів поспіль проводити дослідження, з тим, щоб потрапити на період виділення яєць, так як різні гельмінти, різні найпростіші по-різному виділяють яйця і цисти;
2) кал для дослідження повинен бути свіжим, сьогоднішнім, без зберігання в холодильнику;
3) обов'язкове використання в лабораторних відділеннях методів збагачення калу при проведенні дослідження (що дозволяє виявити навіть поодинокі цисти і яйця глистів).

Якщо ці три пункти дотримані, то ймовірність виявлення яєць або цист у калі дуже висока. Дуже важливим у цьому дослідженні є його прямий метод - це 100% підтвердження наявності гельмінтозу, який необхідно лікувати.
Просто это настолько деликатная тема, что не каждый будет об этом писать, даже на форуме.
Аватар користувача
дякуючі РемонтПодКлюч
#56005
Loza_Sv писав:Дорогі матусі, допоможіть! Що робити? У дитинии є підозра на глисти.
Як з ними боротися?
Ми цього року йдемо до школи. Проходили комісію. Аналізи були добрі, тобто, я/г - не виявлено, але лікарка сказала, що є підозра на глисти, бо в аналізі крові щось там підвищено. І тепер треба 5 днів підряд здавати теплий кал.

Хто щось знає про цих паразитів, відгукніться. Бду вдячна!
Мы никогда не заморачиваемся с анализами на глисты. Просто даем ребенку для профилактики 2 раза в год препараты из этих: . Так делать посоветовал педиатр еще когда в детский сад оформлялись. Сказал, что ничего опасного в профилактике для ребенка не будет. Попробуйте и вы. Купите Вормил или Вермокс и не мучайте ребенка анализами.
дякуючі Милаха
#60107
У нас в доме живут 2 пса. По-этому вопрос о лечении от глистов вообще не стоит. Мильбемакс для собак по инструкции , а деткам и взрослым вормил или обычный пирантел. Только обязательно читайте инструкцию. Даю два раза в год без всяких анализов.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!