МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

#923
Хто знає, як швидко вилікувати в немовляти нежить?Ми вже другий день мучимось: і промиваємо і капаємо судинозвужуючими краплями,але толку...Іще- купили для зручності електронний термометр.але він показує температуру якої нема.Це значить ,що з ним щось не те чи з нами?! :banzai:
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#971
А какую температуру он показывает? А ртутным проверяли?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#978
Коли ми народилися нам медсестра кожного дня міряла температуру, мені звичайним градусником (ртутним) а Максиму електронним, і він мені сподобався і ми його купили дуже задоволення.
А тепер до запитання "Агенте оо7" :hihihi: (так як ви написали)
щоб відповісти на ваше запитання потрібно набагато більше інформації якої ви недали
1. скільки дитині (незавжди пам'ятається)?
2. Чи ви на ГВ?
особисто я ніколи нічим крім молока не капала ну і взагалі ми за два роки захворіли 2 рази і то літом (в мене імунітет "пішов" і від мене перейшло до дитини)
Аватар користувача
дякуючі Червона Шапочка
#982
Синочку 5 місяців і ми повністю на ГВ.А термометр показує вищу температуру, ніж є насправді. :banzai:
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#985
А откуда ты знаешь, какая на самом деле?
Аватар користувача
дякуючі Червона Шапочка
#991
Перевіряли на собі,заміряли ртутним і електронним в один час.
дякуючі Utaru
#992
Почитайте внимательно инструкцию к электронному градуснику. Для электронного 37,0-37,2 все равно что для ртутного 36,6. И еще зависит где мерять.
У меня тоже электронный Microlife. Купила еще беременная, очень довольна. 5-10 мин со ртутным градусником под мышкой не каждый ребенок высидит, а этот за 30 сек.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1006
Червона Шапочка, поздоровляю з новим ніком! :xmas:
Аватар користувача
дякуючі Червона Шапочка
#1034
Дякую. :) Тепер почуваю себе "білою" людиною. :bugaga:
Аватар користувача
дякуючі Нікуся
#3170
Мій маленький кашляє. лікар назначила проспан. чи помічний цей препарат?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3174
Нікуся писав:Мій маленький кашляє. лікар назначила проспан. чи помічний цей препарат?
Препарат мені сподобався, але скільки вашій дитині? Бо там в інструкції написано, що його можна приймати дітям з чотирьох років по 1/2 таблетки.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3207
Я також чула багато добрих відгуків про Проспан. Скажіть, а що у випадку простуди можна приймати вагітним? Можна приймаи щось для профілактики?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3211
Rina писав:Я також чула багато добрих відгуків про Проспан. Скажіть, а що у випадку простуди можна приймати вагітним? Можна приймаи щось для профілактики?
Може щось з гомеопатії? Але ж тут біз лікаря не як.

Я мазала нос оксаліновою маззю, бо усі навколо чихали. Коли трохи починала хворіти піла піла чаї із маліни, вже і не пам'ятаю, які каплі мені рекомендували від нежиті, але вони були гомеопатічні.
Аватар користувача
дякуючі Mausn
#4956
Червона Шапочка писав:Хто знає, як швидко вилікувати в немовляти нежить?Ми вже другий день мучимось: і промиваємо і капаємо судинозвужуючими краплями,але толку...Іще- купили для зручності електронний термометр.але він показує температуру якої нема.Це значить ,що з ним щось не те чи з нами?! :banzai:
Вопрос уже не к месту, но все равно, сколько Манюньке месяцев или лет было?
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5441
Коли моя дитина хворіє, я даю дитині аноферон-гомеопатичний засіб, швидко одужує, та і без усяких антибіотиків обходимся

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!