МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Rina
#5460
Натуся, а для профілактики, ви п'єте анаферон? у нинішній ситуації мені порадили капати у носік донечкі інтерферон...але один лікар мені якось казав, що імунопідтримуючі препарати можуть і нашкодити
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5517
Ми приймаемо його як тілько починає захворювати. Зразу даешь ударну дозу по 1 таб кожні пів години в у перші 2 години, у подальшому протягом першої доби ще 3 таб через рівні проміжки часу 5 днів А для профілактики стараюсь не давати. Що може зашкодити- я з вами згодна.
дякуючі Marynka7
#5992
Моїй донечці 1 рік і два тижні.В неї 2 дні захрипло горло.Порадьте що робити? Дякую.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#5993
Marynka7 писав:Моїй донечці 1 рік і два тижні.В неї 2 дні захрипло горло.Порадьте що робити? Дякую.
Викликати лікаря, по-перше. Як е є інгалятор - содову інгаляцію, аромотерапію - запаліть аромолампу, розтерти бальзамом др.Тайса , лужне(содове) пиття. Хлорфіліпт-спрей тричі на добу.
Якщо проблеми з диханням(жорсткий вдих, супроводжуваний сторонніми звуками) і гавкаючий кашель, дати 1\2 табл но-шпи, і 1\2 діазоліну і викликати швидку.
видужуйте
Аватар користувача
дякуючі Аннушка
#6038
Допоможітьбудь-ласка. Моєму синулі 2 місяці і ми захворіли. Спочатку був нежить а зараз перейшло до затяжногокашлю. Порадьте щось
Аватар користувача
дякуючі kompot
#6056
Аннушка писав:Допоможітьбудь-ласка. Моєму синулі 2 місяці і ми захворіли. Спочатку був нежить а зараз перейшло до затяжногокашлю. Порадьте щось
а що радять лікарі? у такому віці через анатомічні особливості це може бути і бронхіт(до того ж протікати безтемпратурно), і пневмонія, і трахеїт... тому педіатр має ретельно прослухати дитину...
якщо це залишкові явища ГРВІ, то використовуйте аромалампу, у водичку для купання додавайте кілька крапель евкаліптового, анісового масел, шавлії(шалфея), грудку і спинку по-черзі розтирайте бальзамом др. Тайса(найменш алергенний), зволожуйте повітря у квартирі, як нема температури побільше гуляйте, але не мерзніть, і не плачте на вулиці, частіше прикладайте,і пропийте курс полівітамінів для вагітних(після консультації з лікарем!), якщо на ГВ, або поїть,якщо на сумішах
Видужуйте
дякуючі Світаліна
#7643
ЄПАМи і тільки ЄПАМи - рослинний препарат, лікує і алергічні, і вірусні, і бактеріальні риніти, зміцнює іммунітет.
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#7649
Треба щоб температура повітря в приміщенні, де перебуває дитина з насморком, не перевищувала +20, а вологість 60-70 %!!! Тоді сопельки не будуть перетворюватися в казявки і матимуть змогу витікать! Носика треба промивать сольовими розчинами. І взагалі, почитайте, що з цього приводу говорить Комаровський! Ми за його рекомендаціями за 4 дні сопельків позбулися (перед цим хворіли насморком 3 тижні...)
дякуючі МаМаша
#8831
Я також намагаюсь обійтися без антибіотиків
Аватар користувача
дякуючі Иванна доченька
#9286
все что угодно только не антибиотик. промываем носик аквамарисом, микстурку пьем на травках.
дякуючі Verunya
#9309
Тоже стараемся обойтись без антибиотиков. Увлажняю воздух, даю много пить прохладные компоты или воду, клизмы охлаждающие. Ребенок Т переносит хорошо, поэтому до 39 не збиваю, а когда 39,2 даю жаропонижающее (свечи или нурофен)
дякуючі МаМаша
#10721
Ми з донькою перехворіли. Їздили в село, у гості і застудилися. Температури високої не було, але все інше в повному комплекті.
Обійшлося без антибіотиків, постійно промивали ніс, робили інгаляції і натиралися бальзамом.
Аватар користувача
дякуючі Renna
#10729
Є хороший комплекс евкабал (мікстура від кашлю і бальзам). Коли хворіє дочка я на основі бальзаму інгаляції роблю їй, натираю на ніч.
А для профілактики - вітамінки, чай з імбиром і лимоном, соки (це постійно).
дякуючі МаМаша
#10733
Я знаю бальзам евкабал, з ним роблю інгаляції. Власне, я чергую соснові бруньки і евкабал. Але я вам скажу, краще не хворіти.
Аватар користувача
дякуючі Renna
#10752
Згодна, краще не хворіти!
Почитайте про чай з імбиром, дуже корисно.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!