МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

#14598
1. "Чистота - запорука здоров'я"
Найпростіший і найбільш ефективний спосіб захистити своїх дітей від мікробів - це привчити їх регулярно мити руки. Переконайтеся, що вони миють руки з милом після прогулянок, після відвідування туалету, перед їжею. Зробіть так, щоб вони запам'ятали, що не слід доторкатися до очей (і тим більше терти їх), так як слизові оболонки - це відмінне середовище для розвитку мікробів.
2. Навчіть дітей правильно чхати
Ця рада може прозвучати трохи смішно, але, тим не менш, він досить важливий. Тому що чхання і кашель є найшвидшими способами поширення мікробів. Слідкуйте, щоб у дитини з собою завжди був чистий носовичок. А якщо він не зможе швидко дістати носовичок, нехай краще чхне в згин ліктя, а не в руку. Це допоможе запобігти перенесення мікробів на інші частини тіла (і особливо на слизові оболонки).
3. Виключіть спільне з іншими дітьми вживання їжі
Щоб зменшити ймовірність того, що ваші діти заразилися простудним захворюванням, ви повинні навчити їх уникати спільного з іншими дітьми вживання продуктів харчування і напоїв. Часто діти, "кусочнічая", дають один одному спробувати бутерброди, випити сік. Звичайно ж, вони не замислюються про те, що можуть захворіти. Ваше завдання - розповісти їм про небезпеку і взяти обіцянку так не робити. Хоча б на період, коли навколо "розгулює" епідемія.
4.

Важлива роль правильного харчування
Здорове, збалансоване харчування є дуже дієвим способом боротьби з інфекціями. Продукти, багаті вітаміном С, зміцнюють імунну систему і прискорюють одужання. Чорну смородину, апельсини і ківі можна використовувати для приготування коктейлів і десертів. А солодкий перець і часник додадуть пікантності в звичні страви і теж допоможуть організму малюка протистояти бактеріям і вірусам.
Є ще один спосіб зміцнення імунітету (він ідеально підійде, як профілактика грипу у дітей ): щоранку заварюйте дитині "імбирний чай". Цей чай являє собою пару тонких зрізів свіжого кореня імбиру, залитого окропом і настояного хвилин 5-10. Пийте такий чай разом. Вже через пару днів ви відчуєте результат: бадьорість і прилив сил.
5. Користь щоденних фізичних вправ
Щоденні вправи підвищують імунний захист дитини і покращують його самопочуття. Регулярні вправи дозволяють перебувати в тонусі, рости сильним і здоровим. Відомо, що діти з надмірною вагою легше підхоплюють інфекції і, як наслідок, частіше хворіють. Надмірна вага також може утруднити подих вашої дитини .. а якщо ще й закладений ніс?!
Привчайте дітей до зарядки з раннього віку і займайтеся самі (коли є, з кого брати приклад, звички прищеплюються набагато швидше).
6. Відпочинок
Якщо ваша дитина захворіла незважаючи на всі запобіжні заходи, прослідкуйте, щоб він відпочивав (спав чи просто лежав). Навіть якщо лікар не прописав постільний режим.
Сон - чудовий цілитель. Він є одним із способів боротьби організму з інфекціями. Крім цього, так дитина буде контактувати з меншою кількістю людей.
Під час хвороби зміцнюйте імунітет дитини, щоб підготувати його до повернення в дитячий садок або школу. У зимові місяці практично гарантовано, що хто-небудь з групи або з класу буде перебувати на будь-якій стадії захворювання. Ослабленому хворобою організму треба бути готовим до "захисту".
Аватар користувача
дякуючі Qum
#15084
В мене завжди під рукою книжка "Ліки з Божої аптеки дітям" замовляла на діти часто не хворіють, але коли хворіють, використовую поради та рецепти з книги, і ви знаєте, помагає, малина, мед, липа і.т.д.
дякуючі astory
#15501
класс
Аватар користувача
дякуючі lisa555
#15854
Я своїх діток також намагаюсь в першу чергу лікувати народними методами, а не аптечною хімією. Більш за все нам при застуді допомагає мед. Я дуже багато знайшла цікавої інформації про корисні властивості меду акації . Виявляється, цей мед є гіпоалергенним продуктом, його можна вживати вагітним жінкам та діабетикам.Також він підвищує імунітет, містить величезну кількість поживних речовин та вітамінів, тому ми вживаємо його кожного дня всією родиною для профілктики.
Цієї зими ми жодного разу не хворіли на застуду.
дякуючі мама25мама
#16218
я тоже против химии..всегда успеем напичкать ребенка. а только как в сад ребенок пошел, так вообще зачастили простудные заболевания..нас спасает ингалятор оочень, раньше ходили в больницу на процедуры. Теперь на много легче, когда есть дома ингалятор, хоть и не дешевая, но полезная вещь..иногда и сама пользуюсь. Кстати, кто тоже ищет, могу посоветовать Компрессорный ингалятор Little Doctor LD-212C
(это у нас такой), брали на , дешевле не находила. Зображення
дякуючі Innochka
#16233
я всегда была против химии. Мы тоже имеем ингалятор лучше помогает. И сама тоже им пользуюсь.
Аватар користувача
дякуючі Галя Дубнюк
#16663
Полезные советы, я думаю многие об этом знают.
Аватар користувача
дякуючі Kvito4ka70
#18297
Ингалятор - это конечно не плохая вещь, но стоит он около тысячи а то и более, как мне кажется для семейного бюджета среднестатистической семьи накладно :[
Востаннє редагувалось 28-07-2016, 13:10:37 користувачем Kvito4ka70, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Мусик48
#18298
Мы не стали экономить и пошли купили в аптеке. Дороговато конечно, можно было бы и в интернете заказать дешевле. Но не было времени ждать так как наша малышня заболела.
Востаннє редагувалось 28-07-2016, 14:37:28 користувачем Мусик48, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі tannka
#18299
Это разовая затрата и хватит вам его на долгие, долгие годы. Он себя еще тысячи раз окупит. Мне кажется это лучше чем каждый раз при вирусной инфекции покупать кучу лекарст. Да вы в аптеку зайдите - купите от горла, кашля, носа вот вам уже и нет 200 грн
Востаннє редагувалось 28-07-2016, 13:27:41 користувачем tannka, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
дякуючі лен4ик
#18420
Kvito4ka70 писав:Ингалятор - это конечно не плохая вещь, но стоит он около тысячи а то и более, как мне кажется для семейного бюджета среднестатистической семьи накладно :[
Экономить на здоровье детей это по меньшей мере не разумно, да и глупо. Вот Вам пример, малая осенью заболела вирусной инфекцией, которая дала осложнение на дыхательные пути, если бы не ингалятор даже и не знаю чем бы все окончилось. А то что Вы пишите про 1000 грн и более - ерунда. Купить ингалятор можно вот здесь мы себе взяли такой как первый за 765 грн и довольны, нареканий никаких нет.
Аватар користувача
дякуючі Парасолька
#18884
закаливание и правильное питание. А при болезнях - да, ингалятор помогает
Аватар користувача
дякуючі anasteisha1993
#21084
Как только сынуля пошел в школу, тут же подхватил вирус. Лечились ингаляциями, полоскали горло морской солью с йодом. Врач приписал нам Синорм бальзам. Для детского организма препарат не вреден, так как состоит с натуральных экстрактов трав. Обычно, если сразу начинаем лечение в течении недели, сынуля выздоравливает.
Аватар користувача
дякуючі ViktorToxa
#21393
хах, нам с женой как то посоветовали обратится в клинику где на клеточном уровне это лечат, занимаются клеточной медициной! Не знаю действительно такое есть или нет...хотя такие клиники есть вот например такая, но, чтобы лечили таким методом такие простые болячки, я не слышал!
дякуючі Алика
#22316
Я стараюсь как можно меньше использовать химию для лечения своих деток, старшая сейчас ходит в первый класс, а младший - в детский садик. Болеют часто, если постоянно использовать медикаменты, можно посадить иммунитет. Отпаиваю деток чаями, пользуюсь синей лампой , она очень действенная, не зря ведь такой инструмент использовали наши родители и бабушки.
Зображення

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!