МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#9
Що ви маєте на увазі? У оптиках зазвичай є консультанти, які допомагають у виборі.
Востаннє редагувалось 22-10-2007, 15:14:40 користувачем aronskaya, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Darina
#10
Коли я купувала окуляри собі, виявилося, що консультанти не можуть пояснити різницю між добрим десятком видів лінз... Нажаль. Може, хтось стикався з такою проблемою?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#11
Я колись працювала в оптиці, тому можу дещо порадити з цього приводу.
По-перше, оправа. Вона може бути будь-якою, але тут працює принцип "чим дорожче, тим краще". Тобто дорожча оправа міцніша за дешевшу та прослужить довше. Єдине - не беріть дитині оправу на гвинтиках (вона виглядає так, ніби самої оправи немає, тільки дужки та лінзи, а лінзу утримують маленькі гвинтики по боках). Справа в тому, що ці гвинтики будуть регулярно розкручуватися та губитися. І тут ціна не має значення, усі ці оправи так себе поводять.
По-друге - лінза. Вона має бути зробленою з пластику. Це обов'язкова умова. У Сполучених Штатах уже давно заборонено робити дитячі окуляри зі скляними лінзами. Справа в тому, що діти часто б'ють окуляри, падають у них, грають у сніжки тощо. У будь-якому з цих випадків окуляри б'ються прямо на носі. Скло розбивається на безліч маленьких осколків, які летять прямо в очі. А пластик міцніший сам по собі, але якщо вже й розбивається, то на декілька великих шматків, а вже зовсім не так небезпечно. Я не раз чула історії, коли пласикові лінзи рятували людям очі.
Аватар користувача
дякуючі Darina
#12
А я чула, що від пластика псується зір...
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#13
Зір псується від неякісних лінз і не має значення, з чого лінза зроблена. Та пластик справді має один недолік: він досить легко шкрябається. У середньому дорослий носить окуляри з пластиковою лінзою 2 роки. Якщо дитині пояснити, що окуляри не треба класти лінзами вниз, то проблем не буде. А ще можете поставити лінзу зі спеціальним покриттям від подряпин.
Аватар користувача
дякуючі miranda
#14
Наскільки я знаю, зір швише за все псується у тих, хто вже одягнув окуляри. Очі розслабляються і не працюють. Може, твій Діма не так уже й погано бачить і можна почекати?
Аватар користувача
дякуючі Darina
#15
miranda, ти впевнена? Мені лікар про це нічого не сказав.
Аватар користувача
дякуючі miranda
#16
Звичайно, впевнена. Інакше б не писала. Я взагалі вважаю, що якщо у дитини (та і влюдей взагалі) "несподівано" псується зір, то причина в тому, що вона чогось у своєму житті не хоче бачити. Якісь проблеми. Школа, сім'я, чи що там... І ти маєш знайти та усунути проблему, а не одягати на дитину костилі.
Аватар користувача
дякуючі Darina
#17
Чому відразу - костилі? Це ти в Норбекова вичитала? Та якби ж то я знала, як можна зробити, щоб зір хоча б не псувався далі...
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#18
Від втрати зору можуть врятувати контактні лінзи. Вони стабілізують ситуацію. Краще, звичайно не стає, але і гірше не буде. І ще попийте вітамінки на основі чорниці. Нехай поїсть моркву з сахаром/медом та сметаною (сметана - обов'язково). Навесні та влітку можна побільше гуляти парками, грати там. Адже навіть просто дивитися на зелене листя корисно. І Норбеков, я чула, дає гарні результати сприводу покращення зору. Навіть якщо просто по книжці займатися.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2233
Якшо проблема вашої дитини не косоокість - знайдіть іншошго лікаря. Не поспішайте з окулярами - є інші менш радикальні і більш дієві методи. Повірте лодині, яка з п*яти років носить ці "милицці"(костыли українською). А стосовно лінз ,то Дімі рануваио
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2241
Ношу окуляри з 15 років, тобто вже скоро буде 10 років досвіду. Що хочу сказати - я вдягла окуляри, як тільки почала погано бачити, не розумію навіщо щуріться і напружувати очі, якщо можна бачити НОРМАЛЬНО і без цього? До того ж зараз такий величезний вибір оправ, що в деяких людина виглядає набагато краще, ніж без них.
Що стосується контактних лінз - ношу під настрій. Я дізнавалася у лікарів, їх можна носити з 13-14 років.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2243
Atlika писав:Ношу окуляри з 15 років, тобто вже скоро буде 10 років досвіду. Що хочу сказати - я вдягла окуляри, як тільки почала погано бачити, не розумію навіщо щуріться і напружувати очі, якщо можна бачити НОРМАЛЬНО і без цього? До того ж зараз такий величезний вибір оправ, що в деяких людина виглядає набагато краще, ніж без них.
У той день, коли людина одягає окуляри, її очі розслаблюються і вона почанає втрачати зір набагато швидше. Якщо ж одягти окуляри з трохи меншою діоптрією, ніж треба, очі продовжують працювати. Це називається "неповна корекція".
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2247
З цим я повністью згодна. Але це в повній мірі стосується саме контактних лінз, тому що окуляри, як правило, носять не цілий день.

за себе не можу сказати, що втратила зір через окуляри, просто інколи таки треба було слухати дорослих :)

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!