МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inkom
#1193
моя дитина два тиждня тому перехворіля вітрянкою. На чолі у неї залишилось багато ямочок. Чи можна "затягнути" ці ямочки за допомогою якихось мазей чи їнших засобів?
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#1195
Якщо ці ямочки не були розчухані (сам так собі шкоду на носі в дитинстві поробив :oops: ) то вони самі зникнуть з часом.
Аватар користувача
дякуючі Inkom
#1196
:[ Дякую! Сподіваюсь, що ямочки й справді заростуть

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Аватар користувача
дякуючі bob
#2200
Дівчата, а чи має вітрянка якийсь вплив на вагітну жінку? І яких взагалі хвороб потрібно уникати під час вагітності?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3978
Сьогодні дізналась, що наша старша подружка - ходила у дитячий садок з хлопчиком у якого почалась вітрянка. Є ризик того, що це і у нас почнеться. Дашка поки що не хворіє - аде ж є інкубаційний період, який він?
Аватар користувача
дякуючі bob
#3994
Inneska писав:Дашка поки що не хворіє - аде ж є інкубаційний період, який він?
Лікарі визначають 21 день, але, чула, що він може складати 11 - 21 день.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3997
bob писав:
Inneska писав:Дашка поки що не хворіє - аде ж є інкубаційний період, який він?
Лікарі визначають 21 день, але, чула, що він може складати 11 - 21 день.
А насправді може бути. що і ми захворіємо, так?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4002
А може це навіть і добре у дитинстві перехворіти, взагалі це не така страшна хвороба.
Аватар користувача
дякуючі koriza
#4013
Я в дитинстві хворіла, зараз ніяких ямочок не залишилося. Я чула, що прівівки роблять проти вітрянки, як вважаєте, вони потрібні?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#4022
koriza писав:Я в дитинстві хворіла, зараз ніяких ямочок не залишилося. Я чула, що прівівки роблять проти вітрянки, як вважаєте, вони потрібні?
Вважаю, що не потрібні, бо повинен бути імунітет.
Аватар користувача
дякуючі bob
#4025
Inneska писав:А насправді може бути. що і ми захворіємо, так?
Звісно. Вітряна віспа - надзвичайно заразна. Але діти переносять її досить легко, навіть свербіння в них слабше і не завжди висока температура і відбитків не лишається зовсім.
Інша річ з дорослими - протікання хвороби дуже важке, свербить неймовірно, а якщо розчісати, віспяні відбитки лишаються на все життя.
Я б хотіла, щоб мої діти пережили віспу в дитинстві, як і ми, бо проблем потім менше.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4079
Виявилось, що карантина у садочку не було - у хлопчика була алергія.

А ось ще щеплення проти вітрянки не буду ( я взагалі проти щеплення).

Дійсно, у дитячому віці це захворювання переноситься набагато легше, ніж у дорослих. Але краще б було захворіти у 3-4 роки.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4081
А я чула, що вітрянкою можна захворіти двічі?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4082
Випадки повторних захворювань рідкі, а якщо вони частішають (хотілося б побачити джерело таких відомостей), то це говорить про те, що з'являються нові підвиди вірусу вітряної віспи. І якщо людина щеплена одним підвидом, то це ніяк не захистить його від зараження іншим. Або ж ці повторні вітрянки - зовсім і не вітрянки, а прояви герпетичної інфекції, наприклад (до речі віруси вітрянки і герпесу до однієї групи відносяться).
Аватар користувача
дякуючі bob
#4091
Rina писав:А я чула, що вітрянкою можна захворіти двічі?
Рік тому спілкувалась з цього приводу з дуже досвідченим лікарем-епідеміологом. Вона мене запевнила, що захворіти вдруге можна лише в одному випадку - коли в першому її діагностували помилково. Таких ось псевдо-вітрянок повно, бо лікарі часто пишуть те, що їм зручніше, а насправді висипи не були віспою.
Тому двічі захворіти неможливо.

І ще, щодо ямочок - конткактубекс - ця мазь дуже допомагає, щоб не залишалось рубців. Щоправда у дітей їх і без неї не залишається.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!