МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Verik
#28711
Дівчатка, підкажіть, в якому віці дитині можна ставити зубну пластинку для вирівнювання зубів? І де у Львові можуть добре це зробити?
Аватар користувача
дякуючі Mashasha
#28738
Моїй донечці ставили в 5 років. Зверталися в стоматологічну клініку професора Ельвіри Безвушко у Львові. Там відмінно роблять вірівнювання зубів пластинками http://elvirabezvushko.com.ua/services/ ... tinka.html Ми залишилися дуже задоволені роботою цих фахівців, тепер у моєї дитини зубки рівненькі і здорові. Заплатили зовсім не дорого. Раджу вам звернутися саме в цю клініку, там працюють справжні професіонали.
Аватар користувача
дякуючі ZiZi
#30282
Шукаю таку ж послугу у Дніпрі.
Аватар користувача
дякуючі РемонтПодКлюч
#30533
ZiZi писав:Шукаю таку ж послугу у Дніпрі.
Неплохой ортодонт есть в стоматологии Нлайт, в Днепре на пр. Мануйловском (Воронцова), 9. Обратитесь туда. Только предварительно запишитесь не прием. Это можно сделать по телефонам указанным на сайте. Опишите свою проблему и вас направят к нужному специалисту. На счет цен не переживайте, там не намного дороже чем в городской стоматологии.
дякуючі All0chka
#30545
Интересует до скольки лет вообще имеет смысл ставить зубные пластинки?
дякуючі O_Leg_o
#35864
Я думала, что пластнки ставят когда зубки уже сменятся, молочные все выпадают и уже есть постоянные, есть что корректировать. Разве нет? Просто смысл корректировать молочные, если они выпадут и вырастут снова кривыми.
дякуючі Елизаветта
#40020
По таким вопросам нечего слушать форумчан ,идите сразу к стоматологу
Аватар користувача
дякуючі Iryssi
#40478
треба щоб доктор подивився, та порадив
Аватар користувача
дякуючі Студенкточка
#40968
да, причем специалиста надо искать хорошего
Аватар користувача
дякуючі Юля_юля
#42525
Вам стоит посмотреть статьи на этом https://zub.expert/ сайте, там про все есть, поискать только нужно. :beer: ):
Аватар користувача
дякуючі РемонтПодКлюч
#44704
All0chka писав:Интересует до скольки лет вообще имеет смысл ставить зубные пластинки?
Лет до 12, пока все зубы не поменяются. А потом уже брекеты ставить.
Аватар користувача
дякуючі ZiZi
#44815
Verik писав:Дівчатка, підкажіть, в якому віці дитині можна ставити зубну пластинку для вирівнювання зубів?
Думаю, що до 12 років напевно можно поставити пластинку, а вже потім тільки брекети. На жаль не знаю де таке проводиться у Львові, але у нас в Києві племінниці робили у Qclinic десь за 3-4 тисячі гривень. Можливо у вас є філіал цієї клініки, пошукайте.
Аватар користувача
дякуючі Anilamop
#60467
у меня подруга носила пластинки! при чем года три наверно
Аватар користувача
дякуючі KarinaD
#60505
можно выровнять зубы не только пластинками! есть сейчас много способов
Аватар користувача
дякуючі Oliviya
#60508
сейчас много пишут про виниры, хочу проконсультироваться со своим стоматологом

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!