МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3670
ось що порадила мені знайома невролог - здати дитині аналіз РСГА назвається, вони перевіряють реакцію крові дитини при єднанні з вакцинами... (по її досвіду - після ньогу не одна дитина не була з ідеальними показниками). Але куди я тільки не звонила - ніде ций аналіз вже не роблять
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3693
kompot як би я до цієї статті не прочла інші - от яких :%): :%): :%): , то мабуть послухалась улюбленого доктора Коморовського, но як він сам і пише - На момент прививки ребенок должен быть здоров.

У мене таке відчуття, що у мами, яка начиталась купу запобіжних засобів - житина завжди буде якоюсь не такою, для того, щоб зробити щеплення. Це психологія страху.

Мені ось дійсно, здається дивним - чому у нашій країні так проблемно зробити пробу на вакцину. Дорого це державі або не ефективно?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3695
Inneska, жодної аргументованої статті про шкідливість щеплень не зустрічала, лише форумську балаканину з посиланням на буцім -то авторитетні джерала або досвід знайомих. Як маєте цікаві посилання пподіліться
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3702
http://www.afanas.ru/privivki/akds.htm - про АКДС


http://www.elinahealthandbeauty.com/help.htm#letter - про ртуть в щепленнях і аутізм


http://www.magichild.ru/vaccine/thoughts.html - ось ще цікава аналітична стаття

Я не бачила фільм "Уся правда про щеплення" - мені тільки розповідали, але коменти жахливі
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3706
Я якось поки що про це не дуже замислююся, але все одно якось вже страшно - як поступити, кому вірити? Це ж твоя дитина - і робити страшно, і не робити теж...
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3977
Rina писав:Я якось поки що про це не дуже замислююся, але все одно якось вже страшно - як поступити, кому вірити? Це ж твоя дитина - і робити страшно, і не робити теж...
Я вас розумію - дуже важко було прийняти рішення.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#4156
Знайома видала новину,що безкоштовні вакцини скінчились, відтепер вацина платна, близько 240гр за одну вацинацію АКДС, це правда? Чи залишається у такому випадку вакцинація обов"язковою?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4162
Таке ще не чула - гадаю, що обов'язковою у такому випадку щеплення - це абсурд але ж думаю, що дитячі садочкі так і будуть приймати дітей тільки з щепленням.
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#4573
Я Мілашці ми робилиусі шеплення по графіку, Каті тільки АКДС. і я ще думаю продовжувати робити щеплення далі, чи ні? Страшно все, що кажуть. Вважаю, що дітей перед щепленням треба обов'язково гарно обстежувати, бо не усім можна робити щеплення......про це говорять страшні випадки інвалідності і смертності
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5619
Звичайно потрібно обстежувати, але в нас цього ніхто не робить, якщо я не помиляюсь. Як ваша старша донечка перернесла щеплення?
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6736
Я проти щеплень категорично. Особистий досвід- старша дочка "влізла" в алергію ще на 2 роки після вже вилікуваної(!) і тоді (в 1рік) зробленого щеплення. Масажист, що робила нам загальнооздоровчі масажики, казала- прививка завжди б"є по самому слабкому місцю, навіть якщо ти його досі не знала. Розказувала, як масувала одній дівчинці ніжку, на яку та добре не наступала. Масажі допомогли. Мама - завважте, після видужання- зробила дитині щеплення, і все відновилось в ще гіршій формі. Висновок один для мене- навіть здорова дитина на той час може повернутись до старих болячок, або- ще гірше- відкриються нові.
Своєму меншому не робила жодної, і не буду. В роддомі ще на род. кріслі воювала на ту тему. Щоб десь без мене тихенько не вліпили. Платила, підписувалась- все що завгодно- лиш би не чіпали.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6744
Емма, у кожної хвороби є періоди загострення і рецидиви. Щеплення в свій час врятувало людство від страшних хвороб, але завдяки нещепленим людям і дітям, яких вже мільйони - епідемії інфекцій, які вважаються вже неіснуючими - спалахнуть з новою силою, штами почнуть мутувати
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6752
Anpa4ino писав:Емма, у кожної хвороби є періоди загострення і рецидиви. Щеплення в свій час врятувало людство від страшних хвороб, але завдяки нещепленим людям і дітям, яких вже мільйони - епідемії інфекцій, які вважаються вже неіснуючими - спалахнуть з новою силою, штами почнуть мутувати
Можливо, але колись, історично, при виготовленні вакцин використовувалвся лише ослаблений збудник хвороби, а не купа хімікатів, як зараз.
До речі, я не знаю жодного лікаря, який би вакцинував свою дитину. Тільки вони це ретельно приховують.
Моя знайома щепила сина від краснухи. Через місяць він нею перехворів у повному обсязі. У чому була суть того щеплення? :shock:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6754
Емма писав: Можливо, але колись, історично, при виготовленні вакцин використовувалвся лише ослаблений збудник хвороби, а не купа хімікатів, як зараз.
До речі, я не знаю жодного лікаря, який би вакцинував свою дитину. Тільки вони це ретельно приховують.
Моя знайома щепила сина від краснухи. Через місяць він нею перехворів у повному обсязі. У чому була суть того щеплення? :shock:
я знаю особисто і лікарів і медсестер(мої добрі знайомі), які робили щеплення своїм дітям, але НЕ всі і деякі вакцини вони купували самостійно в аптеці - дорого, але якісно і надійно.


щодо краснухи - для хлопчаків вона не така небезпечна, як для дівчат, а от від паротиту варто б було щепити малого.

щодо того, як малий перехворів краснухою після щеплення:
зробивши укол - його "заразили" пригніченою або мертвою інфекцією.
Прихований (інкубаційний) період, який триває від моменту проникнення вірусу і до появи перших ознак захворювання, тобто 18-23 діб. Він перехворів краснухою у досить легкій формі, якщо не було таких ускладнень як енцифаліт та менінгіт - а це завдяки вакцині, бо для того, щоб виробити імунітет - організм мусить перехворіти легкою формою і виробити антитіла.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!