МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

#2726
Таке питання виникло. Ми з подругами вирішили піти до сауни, а у одної з моїх подруг маленька дитина (ще 1року немає), ось не можемо дійти до компромісу шкідливо чи ні це для дитини?
#2730
Atlika писав:Таке питання виникло. Ми з подругами вирішили піти до сауни, а у одної з моїх подруг маленька дитина (ще 1року немає), ось не можемо дійти до компромісу шкідливо чи ні це для дитини?
думаю, не варто. ви її там парити збираєтесь? :shock2:
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2732
Деякі мої знайомі парять дитину з самого народження, навіть з віниками. А я не знаю як до цього ставитися, бо з одного боку це досить корисно, а з іншого - це стрес для дитячого організму.
Ми ось думаємо якщо брати дитину з собою, то звісно парити, в іншому разі просто навіщо, якщо є з ким її залишити вдома.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2773
я гадаю що це може вирішити тільки лікар

мені не можна паритися - а мені 24 роки.

але моя мама це взнала після декількох спроб мене попарити
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2783
Inneska писав:я гадаю що це може вирішити тільки лікар

мені не можна паритися - а мені 24 роки.

але моя мама це взнала після декількох спроб мене попарити
Ось як, я навіть не знала, що проти бані можуть бути якісь протипоказання.
Розкажіть більш детально з чим вони можуть бути пов'язані?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2784
у мене вегетососудіста дистонія. хоча я знаю, що в інете можна зустріти інфу, що це не є противопоказання. як? якщо мені навіть у ванні лише теплій знаходиться можна, а інакше мене від туда винесуть.

До речі, судячи по судинній сіточці, яка інколи з'являється на телі у моїй дитині, - у неї можливо теж є проблемки з судинами, хоча начеб для такого віку це норма

Протипоказання ще: хронічні захворювання нирок і сечовивідної системи, шлунково-кишкового тракту, печінки, гнійні або мокнучі захворювання шкіри (екзема), ендокринні порушення, інфекційні захворювання...
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2788
В мене також вегетососудіста дистонія, звичайний тиск десь 160/100, але я навіть не здогадувалася, що сауна може завдати мені шкоди.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2789
і як ви себе почуваєте у сауні?

ну в мене тиск досить знижений при таком як у вас я "помераю"...ви мабуть гіпертонік?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2790
Inneska писав:і як ви себе почуваєте у сауні?

ну в мене тиск досить знижений при таком як у вас я "помераю"...ви мабуть гіпертонік?
Так, гіпертонік. У сауні почуваю себе чудово, дуже полубляю туди ходити, можу сказати, що регулярно її відвідую.
Я тільки на зміни погоди реагую дуже.

До речі, стосовно пологів, я чула, що при великому тиску (наприклад при такому як у мене) рекомендують народжувати через кесарів розтин, ви що небудь про це чули?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2791
Чула. Треба під час вагітності слідкувати за станом тиску.... Якщо з цим будуть проблеми краще зробити кесареве та не ризикувати.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2796
Напевно щоб не розводити флуд, я створю нову тему, де кожна з нас буде мати можливість розповісти своє ставлення до кесаріва. Чи можливо це один з видів пологів?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2797
Я гадаю тема буде дуже гарна і корисна !
#2881
Atlika писав:Таке питання виникло. Ми з подругами вирішили піти до сауни, а у одної з моїх подруг маленька дитина (ще 1року немає), ось не можемо дійти до компромісу шкідливо чи ні це для дитини?
До сауни(із сухим паром) дток до трьох орків водити не можна, до бані(із вогким )не можна до року, малюків дуже легко можна перегріти, там , де мамі прохолодно, дитяті може бкти жарко. Сауна це круто, але усьому свій час. Нехай з малям посидить татко, а мама відпочине
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2883
Дякую за пораду, напевно так і зробимо, залишимо дитинку на татка :)
Я просто на якомусь форумі читала, що деякі батьки своїх дітей до бані водять з самого народження, тому і вирішила запитати тут.
Аватар користувача
дякуючі Tasja
#5596
у мене вегетососудіста дистонія. хоча я знаю, що в інете можна зустріти інфу, що це не є противопоказання. як? якщо мені навіть у ванні лише теплій знаходиться можна, а інакше мене від туда винесуть.

В мене також дистонія, тиск понижений і довгий час я боялася йти до бані, бо навіть у ванній кімнаті довго знаходитися не можу, але спробувала і нічого, мені сподобалося. Головне, потрібно, щоб банщик був досвідчений тоді все буде добре і нікого виносити не будуть. :bye2: [/quote]
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!