МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6399
helgusya писав:Дякую, Anpa4inoya! Дуже переживаю, бо хочеться робить для малюка все правильно і, не дай Боже, не нашкодить...
після того як ви повернетесь із пологового бунку десь через декілька днів до вас завітає участковий педіатр - вона повинна подивитись на дитинку - може у вас там все й так добре буде, хоч мені казали, що у всіх хлопчаків так спочатку з пісечкою. Я б взагалі нічого не чіпала - воно там усе таке ніжне, моя думка така - це відкриваня може й трохи почекати, ну хоча б з місяць, ця дитина і так шокована появою на світ : очі бачити починають, вуха чути, смак, випорожнення - це все для нього певний стрес (позитивний, але все ж), так навіщо дитинці в такому віці знати, що таке біль? Комаровський взагалі не радить зачіпати ніжні статеві органи немовлят - просто підтримувати чистоту. Думаю допомога лікарів іхірургічні втручання - це в крайніх випадках. Ви самі побачите, чи турбуватиме це дитину, якщо ні - отже все нормально
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#6408
Anpa4ino, велике вам спасибі за інформацію!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6412
helgusya писав:Anpa4ino, велике вам спасибі за інформацію!
бажаю вам здоров я, щоб ваш синочок вас тільки радував
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6651
Я з народження майже кожного купання поступово відкривала,тобто мій чоловік. Толку майже нуль. З віком перестала кожного дня купати. Проблем в нас не було,чоловік казав,що в нього маленька дірочка,але нічого не приросше,вільно "гуляє" навколо головки. Жодного запалення чи ще чогось.
Але недавно ми захворіли і здавали сечу на аналіз. Лікар одразу спитала чи в нас виходить головка,бо в аналіз потрапила ця речовина,"смегма",здається. Вона сказала,що це не дуже добре ,що вона там скупчилась і треба відкрити головку поки нема запалення і не довелось різати. А ця процедура триває 1 хв. і нічого не ріжеться, потім тільки 2 дні помазати маззю і все. Доведеться нам це робити,як мені б не хотілось.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!