МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

#2890
Нам 7 місяців. Доглядаю за синочком за методикою Комаровського: До пісюнчіку не лізти! Сьогодні були ходили до поліклініки, хірург розкрив до крови! Я йому трохи очей не вицарапала. Говорить: постійно розтягувати! Я чула, що такий метод гігієни може призвести до .... Тобто надалі до мастурбації.
Дівчата, у кого синочки, подскажіть, як доглядати, кого слухати? Бо я ніколи не здогадувалася, що з сином можуть бути такі проблеми.
Востаннє редагувалось 27-03-2009, 18:57:45 користувачем koriza, всього редагувалось 1 раз.
дякуючі Irishka
#2899
Намагатися відкривати можна і потрібно (але без фанатизму! Розтягувати точно не варто). Коли приходила на огляд до хірургу, я відразу попереджала, що насильно синові нічого не треба відкривати, і мені було все одно, що він про мене думає. Я не перший разу чую такі історії як у вас (що до крові, надриви)
Аватар користувача
дякуючі Riki_tiki_tavi
#4688
з такими речима треба бути дууууже обережними, і робити це все під наглядом лікарів!
Аватар користувача
дякуючі Mausn
#4955
Мы вчера были у хирурга. Она сказала, что в таком возрасте часто зарастает дырочка и потом придется резать. Поэтому посоветовала открывать во время купания, чтобы туда попадала водичка. Думаю - это что-то среднее между Комаровским и теми крайностями, которые вы описываете :)
Аватар користувача
дякуючі miki
#4974
Коли ми з синочком були на мед. комісії, хірург силою розірвав і пізніше дитина боялася ходити в туалет, бо перший раз після розірвання воно звісно дуже пекло йому.
ми синочку спочатку нічого не робили (бо не знали), але пізніше він почав ручками лізти до пісюнчика, і наш добрий лікар-хірург сказав, що тут щось не так. коли подивився, то виявилося, що трохи не відкривається (невеликий фімоз). він обережно розірвав всі спаєчки і пізніше ми обробляли синтоміціновою маззю і робили ванночки. Але не все зробили так, як треба, бо синочок не давався (боявся, що буде боліти). І пізніше ми побачили, що знову зявилася невелика спайка. І знову довелося розривати (він так кричав, що серце розривалося :%): ) Зато тим разом ми все зробили так, як треба (навіть силою його тримали разом з чоловіком, але вже після другої ванночки і мазі йому вже нічого не боліло) і тепер синочку вже 6 років (першу процедуру робили в 3 (він навіть не плакав!), а другу в 5 років - кричав страшно!) тепер при кожному підмиванні відкриваємо і все в порядку.
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5034
Девочки, такие ужасы рассказываете :shock2:
Я в шоке!!! Нам повезло, у нас все открывается полностью. А вообще, я где-то читала (уж не вспомнить источник), что у мальчишек писюшка формируется до 5-ти лет. После этого уже можно судить: открывается или не открывается. А до того приоткрыть, чтобы водичка туда попала. НИКАКИХ усилий!!! miki, это вообще жесть порвать малышу все и чтобы потом убрать наделанное снова порвать. Поубивала бы таких врачей, делающих вид, что все знают :angry: :angry: :angry:
Бедный малыш :cry:
Все таки Комаровский толковый дядька (будь он не толковым не вышел бы на тот уровень на котором он сейчас, не добился бы таких успехов). Я следую ему. :[ !!! И плевать мне на врачей, это мой сын и я перед ним в ответе за его здоровье и благополучие. Разорви ему какая-нибудь тетенька писюшку, что я ему буду говорить во взрослом возрасте, когда не дай Бог проблемы с сексом будут??? Что я не виновата????
Аватар користувача
дякуючі miki
#5037
Можливо, Rediska, Ви не так зрозуміли. Пісюнчик розірвав перший хірург на медогляді. А пізніше наш лікар потихеньку відтягував плоть, щоб вийшла голівка, але саму плоть не рвав, а потихеньку відривав плоть від голівки, тому що вона трохи приросла всередині (спайки). Він розповідав, що бувають випадки, коли вся голівка зростається з плоттю і тоді роблять операцію. В нашому випадку плоть була дуже звужена на кінчику і не видно було голівки. А біля "борідки" зрослась.

А Комаровського ДУЖЕ поважаю! Робила так, як він пише, але бачите: не завжди у всіх виходить без проблем. І у нас проблема з"явилася в 3 роки, між плоттю та голівкою назбиралася така біла речовина (смегма) і вона турбувала синочка.

А ось таких лікарів, як був на медогляді, то я б з медицини гнала б та й руки повідбивала б :%):
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5298
В мого сина розкрилося аж у 6 років, хоча хірург казав ще в 2 роки, що треба робити операцію. Коли купаєте хлопчика, розпареного треба потихеньку розкривати.
Аватар користувача
дякуючі Іринkа
#5640
Натуся писав:В мого сина розкрилося аж у 6 років, хоча хірург казав ще в 2 роки, що треба робити операцію. Коли купаєте хлопчика, розпареного треба потихеньку розкривати.
тоді що мені робити з перших днів народженння мого хлопчика, як його правильно купати?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6376
у нашого синочка не хотіла крайня плоть відкриватись, одна лікарка сказала, що треба надрізати ( але то така, що вона б усе повідрізала, якби могла, бо хотіла вуздечку під язиком теж надрізати ), а вже наша теперішня приватна лікарка порадила при купелі по-троху загортати, все постуво... Нам 4 місяці - і у нас при загортанні видно майже все "багатство", але мити там я стараюсь дуже акуратно, лишень щоб водичка туди зайшла.
дякуючі oliater
#6389
Дівчата, не переживайте, якщо все нормально, нічого не гноїться, не червоніє - не мучте дитину. Нема чого боятись маструбації - цим займаються всі хлопчики, і це найприродніший метод. Нашим батькам, дідам, ніхто нічого насильно не розривав і не ірзав і все ок. Просто не треба забороняти дитині гратись піською - під час купання. І пробачите, не обовязково самому лізти, просто хай сам миє. Дехто бє дитину по руках за такі дії, соромлять - але нічого стидого в цьому немає. Запитайте своїх чоловікі, чи їм хтось щос різав? І все нормально. СУчасні технології - це добре, але ж без фанатизму! Навіщо тому дитинчаті в трим ісяці якийсь медик з сумнівно-чистими руками має там щось чіпати? Хай саме по собі розвивається.
В племінника загноїлось - то так, довелось різати. Але у всіх інших знайомих все ок і без медичного втручання. В мого чолвоіка - признався мені - відкрилось років в 14-15, коли вже за дівками заглядав:)
Так що я, як мама двох хлопчиків, раджу не слухатись лікарів, які хочуть різати чи рвати без причини. Ізверги якісь, збоченці!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6391
oliater писав: Так що я, як мама двох хлопчиків, раджу не слухатись лікарів, які хочуть різати чи рвати без причини. Ізверги якісь, збоченці!
нас, доречі, так були "оглянули", що на пісюнчику були тріщинки - він дуже хвилювався і мучився від того що пекло, коли пісяв. Я мазала там деситином і з тиждень нікому не дозволяла навіть заглядувати туди, не те що чіпати, бо стільки помічників у мене вдома, які хочуть "щоб все було добре"...
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#6396
А з якого віку треба починати відкривать?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6397
helgusya писав:А з якого віку треба починати відкривать?
кажуть, що одразу по-трохи, коли купаєте, але десь під кінець купелі, щоб дитина була розпареною, тоді це не приносить такого травматизму. У нас спершу зовсім не відкривалось і я старалась не робити цього різко, а от чоловік кожного разу сміливіше відкривав, проте я знаю, що дитині від того було не дуже приємно, бо утворюються мікротріщинки, які потім печуть
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#6398
Дякую, Anpa4inoya! Дуже переживаю, бо хочеться робить для малюка все правильно і, не дай Боже, не нашкодить...
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!