МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#234
До якого лікаря і в яку лікарню ви зверталися?
Що саме сказав лікар (що він вважає причиною)?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#245
Є гарний лікар, який може допомогти, та це не алерголог. Гомеопат, до неї знайома водить дівчинку з дерматитом. Дуже радить. Якщо цікаво, відпишу контакти.
дякуючі Мама_Вани
#286
Ой, буду очень благодарна.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#287
Відписала в приват.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#310
В обласной больнице есть аппарат, Фоля называтся по-моему. Суть в том, что он может определить из-за какой еды аллергия. Чётко спском, а не "Не ешьте жирное, жаренное, острое, копчёное, соленое и сладкое". Мне в свое время помог хорошо
дякуючі Мама_Вани
#318
Ну я не в курсе можно ли его применять для грудничков, а ты не знаешь? Нам нужно кровь на аллергены сдавать :(
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#323
Ну я не в курсе можно ли его применять для грудничков, а ты не знаешь?
Я не в курсе, надо спрашивать. А вообще офигенная штука. Честно говоря, не представляю, как можно навредить ним грудному ребенку. Знаешь, как он работает?
дякуючі Мама_Вани
#328
Чесно говоря нет. Компьютерная диагностика?
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#332
Ну это я погорячилась, когда спросила. Тому кто разберется как эта штука работает Нобелевскую премию обещают :D

А на вид всё просто: на спец подставку кладут продукт, к мизинчику прикасаются железным прутиком и стрелочка показывает, есть аллергия на этот продкт или нету.
У Алёнки оказалась аллергия: на курятину, говядину, свинину, шоколад, мёд, сдобу, красные и жёлтые яблоки, помидоры, и кучу всяких "безвредных продуктов". Вот. :!:
дякуючі Мама_Вани
#335
А сколько стоит и как туда записаться, направление надо?
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#336
Несколько лет назад стоило 50 коп за продукт, с собой надо образцы всех продуктов взять (чем больше всяких разных, тем лучше), где и как записываться я не в курсе, сестра сама водила, поедь и спроси в обласной или позвони
Аватар користувача
дякуючі Inkom
#1218
Можливо, хтось підкаже народний метод лікування діатезу. Дитина уже два роки мучиться. Ніякі консультації дерматологів, приватних лікарів, ніякі мазі не допомагають. Хіба що на деякий термін.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2721
Inkom писав:Можливо, хтось підкаже народний метод лікування діатезу. Дитина уже два роки мучиться. Ніякі консультації дерматологів, приватних лікарів, ніякі мазі не допомагають. Хіба що на деякий термін.
Гомеопатію не пробували?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2743
Inkom писав:Можливо, хтось підкаже народний метод лікування діатезу. Дитина уже два роки мучиться. Ніякі консультації дерматологів, приватних лікарів, ніякі мазі не допомагають. Хіба що на деякий термін.
Скільки років дитині, які прояви діатезу? Як довго лікувались гормональними мазями? До імунолога звертались?

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ще більше корисного та цікавого!