МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

#3617
У нас з'явився не великий діатез, порадили поміняти суміш і відрегулювати мою дієту, але я чомусь думаю, що це пов'язано з прикормом, тому що раніше такого не було. Розкажіть, що з продуктів можна, а що не можна якщо дитина схильне до алергії? Э на форумі такі?
#3620
Inneska писав:У нас з'явився не великий діатез, порадили поміняти суміш і відрегулювати мою дієту, але я чомусь думаю, що це пов'язано з прикормом, тому що раніше такого не було. Розкажіть, що з продуктів можна, а що не можна якщо дитина схильне до алергії? Э на форумі такі?
Наскільки я розумію, діатез - це ще не схильність до алергії. Невеличкий діатез пройде, коли визначити, що його викликає. А з алергією жити все життя, вона лише посилюється з часом.
Спробуйте прибрати з раціону всі продукти, на які підозрюєте реакцію. І тиждень нічого з них не вживайте. Якщо діатез зникне, то дійсно щось з цих продуктів було причиною його появи. А потім почніть вводити в рацон ці продукти по одному на тиждень. Поява реакції допоможе Вам зрозуміти, з яким продуктом варто попрощатись.
Те саме стосується і дієти мами.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3623
Дякую. діатез - це ще не алергія, але коли лікар дізналась, зо у наш тато - алергік, то і написала у карточці, що це прояви алергії - янакше мабуть нічого б не сказала
Аватар користувача
дякуючі bob
#3625
Розумію Ваші хвилювання, правда. Бо ще згадую, як турбувались за свого старшого з будь-якого, навіть найменшого приводу.
Це, звісно, не добре, що тато теж на це страждає. Але лікарі інколи, щоб батьки краще усвідомлювали відповідальність, трохи занадто лякають, щоправда для добра дитині. Це моє особисте спостереження.
Багато чула про те, що алергія має психосоматичну природу. А, отже, чим спокійнішою і впевненішою буде дитина, тим, сподіваюсь, і більш здоровою.
Вибачте, якщо висловилась надто категорично, тим більше, що я не медик.
дякуючі Irishka
#3637
Можна давати овочеве пюре з одного компоненту (найкраще кабачок, але можна спробувати і гарбуз). Якщо не буде алергії, то через пару тижнів спробуйте додати картоплю, потім цвітну капусту (тільки з обережністю - може хворіти жівотік - всеж таки капуста), моркву - в останню чергу. Додавайте крапельку рослинного масла, тоді вітаміни краще засвоюються. Це якщо самі готуєте. Але зараз краще почати з банкового пюре, а коли з'являться молоденькі овочі перейдете на домашнє приготування.
Через місяць можете пробувати фруктове пюре, краще почати з зелених яблук. Знову ж таки банкового, потому как у свіжих яблуках зараз вже нічого корисного немає. Фруктове пюре теж без червоних фруктів, принаймні, спочатку. З бананом обережно, багатьох на нього сипе. В останню чергу приступайте до соку. Його навіть можна трохи розводити з водою. Сік теж зі світлих фруктів і ягід, виняток - сік з чорної смородини, оскільки у нього антиалергічноі властивості.

Якщо дитину посипало, не вводьте новий компонент прикорму, поки не пройшли прояви від старого, бо не зрозумієте на що саме алергія.

Написала цсе що знаю, можливо вам це знадобиться.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3641
Irishka писав: Написала цсе що знаю, можливо вам це знадобиться.
Дякую.Будемо слідкувати
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5620
В нас алергія була і на м ясо і на деякі фрукти. Ми здававли проби на алергію і нам видали цілий список на які продукти у нас була алергія.Це було в нашого старшого сина.Ми виключили всі ті продукти з раціону харчування. Але якщо сип у вас незабаром пройшла, то це нічого страшного. В нас була алергія десь до 5 років.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6634
Але зараз краще почати з банкового пюре, а
А я б не радила. У мене 2 дітей алергіки- і перше ,що я чула від будь-якого лікаря, це видалити магазинну продукцію. навіть каші варила сама ,а не купляла дитяче харчування. А про баночки мені заборонили навіть думати- невідомо що використовується при консервації.
дякуючі kseniya
#7189
якщо в дитини виникла алергія, щоб забрати її збудників, добре давати сорбент, є хороший препарат Атоксіл, добрий тим, що його можна давати від першого життя дитини, зручний у використанні, сама ним користуюсь, при нудоті, або якщо в дитини діарея, також добре допомагає.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7212
kseniya писав:якщо в дитини виникла алергія, щоб забрати її збудників, добре давати сорбент, є хороший препарат Атоксіл, добрий тим, що його можна давати від першого життя дитини, зручний у використанні, сама ним користуюсь, при нудоті, або якщо в дитини діарея, також добре допомагає.
Згодна повністю, і ще знаю купу препаратів, теж так роблю.
Аватар користувача
дякуючі Travneva
#7239
Емма писав:
Але зараз краще почати з банкового пюре, а
А я б не радила. У мене 2 дітей алергіки- і перше ,що я чула від будь-якого лікаря, це видалити магазинну продукцію. навіть каші варила сама ,а не купляла дитяче харчування. А про баночки мені заборонили навіть думати- невідомо що використовується при консервації.
Абсолютно згодна, в нас так само дівчинка-алергік. До 2-х років в нас був такий раціон: каші - гречана, пшенична;
м*ясо - кролик, молода телятина, індик; хліб тільки грубого помолу (з висівками і не білий); овочі - картопля, капуста, кабачок; галетне печиво; фрукти- зелені яблука, банани; кисло-молочні продукти, але знежирені; жовток курячого яйця.
100% виключається все Жовте, Жирне, Смажене і Червоне, виключили все солодке і консервацію. Також, треба бути обережним зі свіжим молоком, особливо домашнім. Саме його білок провокує алергію. Ми його взагалі не вживали до 4-х років, зараз додаємо в чай або какао. Свіже п*ємо дуже рідко і тільки магазинне. Від домашнього одразу висипає.
Зараз їмо майже все. Головне - це перечекати "пік" і дотримуватись дієти.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7420
у нас малого було страшенно обсипало не відомо від чого. Ми по-маленьку давали йому пробувати ягідки: то дві маленькі сунички, то вишеньку, то чорничку, пів полунички і все нормально було, а потім ні з того ні з сього як обсипало. З нових продуктів була лише молода картопля... Зараз приймаємо КРЕОН 10000 і ЗОДАК, ось такі справи.
дякуючі Nikimam
#9334
в моєї дитини також бувают висипи та щочках. ходити до дерматолога, порадила недавати ніяких фруктів окрім домашніх яблук, ніякого шоколаду, хліба мяса курей, індиків, свинини, нічого цитрусового, каші без усяких фруктових добавок поки не зійде, а потім знову починати поступово вводити. приписувала мазати щічки кремом в аптеках продається "Ріпеа" дуже кльовий, він классно зволожує і відновлює шкіру, навіть мої руки за пару днів відійшли від шалушіння (а то від прання та зимової погоди вже зовсім шкіра як наждачка була :)
дякуючі Kwittochka
#9632
скорее всего у вашего малыша аллергия на некоторые продукты
Аватар користувача
дякуючі Закваски GOOD FOOD
#11906
Добрый день!

Иммунитет человека на 80% зависит от микрофлоры кишечника, а большое количество аллергенов попадает в организм через рото-носовую полость, и потом через кишечник. Функцию распознания нового продукта выполняют бифидобактерии, живущие в кишечнике, и если (по причине их отсутствия или болезненности) они не выполнили свою функцию, и иммунная система определила новый продукт/вещество как «опасный или аллергенный», при каждом следующем контакте с ним появляются симптомы отторжения этого продукта и так формируется аллергия.

Чтобы предотвратить появление и развитие аллергических реакций и укрепить иммунитет и природную защиту организма, необходимо поддерживать микрофлору кишечника полноценной и здоровой, и кушать натуральные йогурты из пробиотических заквасок.

Закваски GOOD FOOD содержат только полезные лакто- и бифидобактерии первого поколения. Эти бактерии идентичны тем, что живут в нашем организме от природы, что помогает максимально быстро восстановить баланс микрофлоры всего организма.

В случае с диатезом и аллергическими реакциями мы рекомендуем употреблять закваску Бифидокомплекс, который имеет некислый приятный вкус и ряд полезных свойств:

• В состав входят бактерии, формирующие микрофлору кишечника;
• Защищает микрофлору кишечника от внешних раздражителей;
• Укрепляет иммунитет и природную защиту организма;
• Помогает в адаптации к новым продуктам;
• Помогает в усвоении полезных веществ и улучшает аппетит.
• Формирует правильное восприятие продуктов (информирует мозг «вредный» или «безвредный» продукт попал в кишечник).
• Успокаивает слизистую оболочку кишечника.

В состав закваски Бифидокомплекс ГУД ФУД входят наиболее полезные и нужные бактерии для детей до одного года (5 видов бифидобактерий и 2 вида лактобактерий). Эта закваска не содержит бактерий, которых еще нет и не должно быть в организме ребенка до 1 года.

Заходите в тему про закваски GOOD FOOD или на сайт http://goodfood.ua/ , мы будем рады ответить на все ваши вопросы и проконсультировать вас по любому вопросу! Будьте здоровы!
:)

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!