МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3619
Багато моїх знайомих давно забули, що таке антибіотики і інші традиційні препарати і лікуються у гомеопата? ми поки що не хворіли, але на майбутнє я теж замислююся про це. Може хтось має практичний досвід і може поділитися корисною інформацією - "за і проти"
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3665
Мені лікар радила в разі чого застосовувати лише гомеопатичні препарати - простуду, я лікувала Афлубіном. Думаю, якщо такі препарати дають навіть новонародженим - то це означає вони максимально безпечні для організму, ось тільки наскільки ефективні при лікуванні серйозних захворювань - невже і при запалення легенів можна обійтися без антибіотиків?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3687
Не сприймати, як рекомендацію(я не лікар, запитайте у свого), отже:
по-перше: лікувальний чи профілактичний ефект гомеопатичних препаратів має накопичувальний характер, тому приймати їх потрібно завчасно і тривало, тобто курсами;
по-друге: гомеопатичні препарати підбираються індивідуально(залежно від багатьох факторів) лікарем-гомеопатом;
по - третє: серед загальнодрступних і вживаних можу назвати Афлубін(краплі, противірусний препарат), Лімфоміозот(оральні краплі..покращує циркуляцію крові та лімфи) досить дієвий у пре- та постопераційних періодах, отитах, Умкалор(оральні краплі, антивірусна та антибактеріальна дія), Еуфорбіум-композітум(назальний спрей, риніти різної етіологіїї, прийом5-7 днів), Траумель( таблетки і мазь - при травмах, розтягненнях,"ушибах") - те, що маю у своїй аптечці... Найменш дієвий з усіх- Афлубін
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3691
kompot писав:Еуфорбіум-композітум(назальний спрей, риніти різної етіологіїї, прийом5-7 днів)
Ось я пригадала, що мені так добре допомагало під час вагітності - ці краплі. :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#4570
Я своїм донькам теж капаю ці краплі, а ще при підозрі застуди одразу даю Афлубін, як профілактику Анаферон
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4680
Еуфорбіум-композітуму зара чомусь немає у продажу, не знаєте чому? і чим їх можна замінити?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5249
А як ви проводите профілактику респіраторних вірусних захворювань в осінньо-зимовий період? Я ось думаю подавати дитині Анаферон або Іммунал.можно це робити самостійно або потрібно звернутися до лікаря?
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5268
Inneska писав:Я ось думаю подавати дитині Анаферон або Іммунал.можно це робити самостійно або потрібно звернутися до лікаря?
Вот недавно прочитала интересную статью, где говорилось о всяких иммуностимулирующих средствах...
Оказывается при их употреблении иммунитет работает под действием всех этих препаратов, а не своими силами...
Используя их регулярно (несколько раз за сезон) иммунитет привыкает к легкой работе и своими силами уже не справляется...
Так что уж лучше не допускать заболевания другими средствами, такими как:
* постоянное проветривание,
* в меру одежды (не переохлаждая и не перегревая ребенка),
* не устраивать "испытаний" для легких таких как ванна (там воздух горячий, а во всей квартире холоднее, мы например, купаем Манюню с приоткрытыми дверьми),
* увлажнять воздух 50-70% влажности - есть норма,
* ну и наконец, правильное (то есть невредное) питание (для каждого возраста свое :))
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5578
Мій старший син часто хворіє бронхітом. Зараз я йому даю лише гомеопатичні препарати. В 1 рік він захворів сильно бронхітом перший раз, прийшлося нам лягати в лікарню. Звичайно кололи антибіотики. Після них в нас була така страшенна алергія, що не знали , що з ним робити. На ручках ,ніжках на всьому тілі висипали волдирі, які перетворювались в мокрі рани. В нього почалась алергія практично на всю їжу, ми його кормили одним молоком, картоплею і яйцями, навіть на м ясо була алергія. Нам робили проби на алергічну реакцію і виявляли на яку їжу алергія. Практично на все було. Коли він починав хворіти, йому категорично не можна було приймати антибіотики. Тому прийшлося переходити на гомеопатію. Я думаю, що це краще ніж антибіотики.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6734
Згодна, що гомеопатія краще ніж антибіотики. Тільки з тою різницею, що якщо у вас якесь запалення- жодна гомеопатія не допоможе! На собі переконалась. І ще дуже зле- майже всі гомеопати-лікарі цього не визнають. Заявляють, що будь-що... У мане така була, що і рак вилікувати обіцяла! А я вірила, як остання дурепа, доки не загриміла в лікарню з бронхіальною пневмонією і двома абсцесами на дупці- Це як ускладнення пішло-, з яких вже сочилась кров з гноєм... Вірила до останнього...Операція, капальниці-і все через мою сліпу віру. І всі мої друзі залюбки користуються гомеопатією, але якщо якись навіть банальний отит- нікуди не дінешся від антибіотика. Гомеопатією можна попередити, перехопити на початку, дуже добре все хронічне лікується, навіть напади астми знімає і може попередити серцевий напад! Але не запальні процеси, що потребують негайного вирішнння.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6745
для попередження запальних процесів, особливо сечостатевої системи - допомагає узвар із календули(нагідки) - перевірено на власному досвіді.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6751
Мої діти схильні більше до бронхо-легеневих проблем. Хоча доки я лікувала алергію гомеопатією, дочка захворіла тільки раз(!), кашель банальний.І коли мені призначили гомеопатичне лікування вона перестала кашляти за 1 годину! Уявляєте? А потім наступний кашель нам діагностували як алергічний , і лікуючи ставало тільки гірше. А це був бронхіт , що перейшов в запалення... Занадто захопилась ця лікар алергією, не прослухала бронхіт- і результат- лікарня. А я на 6му міс. вагітності була... :shock: :%): Малий аж перевернувся в животі, коли я побачила як вивозять мою дитину непритомною з операційної...
Тому у мене дуже двояке ставлення до гомеопатії. Я знаю які дива може вона творити, але після лікарні до свого попереднього гомеопата не йду-взагалі певний час хотіла її вдушити. Це все тому, що на тих горошках нема анотації- що, від чого, для чого.. І в поєднанні з іншими крупинками може бути зовсім інший результат+ індивідуальні особливості. На першому прийомі у цієї лікар я мусіла згадати як я вагітніла , носила і родила, -вже мовчу про все інше.
Дуже тонка наука, як на мене. І мені тепер страшно отак безтямно довіритись.

Я навіть з другою вагітністю у неї консультувалась, не приймала жодних загальноприйнятих ліків, лише призначені горошки. Думала таким способом захистити друге від алергії- не вийшло... :gcry: .І це моє друге дуже сильне розчарування в гомеопатії. Так, я їла гостре під час вагітності, але вона мені і не забороняла. Навіть в роддом просила чоловіка привезти мені піццу з грибами, -тому й не знаю чи то може ще й я винна. Але мені таки не забороняли! Ось. :sorry2:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6755
алергія - це наслідок серйозних порушень в роботі імунної системи, а не причина якихось дивних висипів. Моя сестра народилась абсолютно здоровою і дуже міцною дититною і проблеми зі здоров*ям мала досить рідко. Зараз їй 17 років - і вона алергетик вже років 3-4. Алергію має абсолютно на все: починаючи із сонця і пилу - закінчуючи натуральним шерстяним светром і квітами...це ослаблений імунітет не може справитись із подразниками. Це не через полуницю і не через сонце люди страждають - погана екологія просто підпортила нам здоров*я


в мене мала дитина, але наприклад, кишечні коліки я відмовилась лікувати кропною водичкою - малий її випльовував, тому перейшли на "хімічний" Еспумізан, коли боліло горло - купила гомепатичні краплі, які можна для немовлят - Вокара, але давала ще й "хімічний" Септефріл, носик закапували натуральним соком алое, але не діждавшись бажаного ефекту(дитина не могла заснути, бо ніс не дихав) - закрапала називіном для немовлят. Я думаю, що є випадки, коли треба обирати препарат, який швидше полегшить самопочуття дитинки
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6780
Ми знову говоримо трохи про різні алергії. :) Наші харчові я для себе класифікувала як найлегшу. Це, як ви кажете, шкірний прояв, -але спровокований він не збоєм імунної системи, а дитячою незрілістю підшлункової залози, яка , якщо не запускати, в основному проходить до 3-4 років. Так було у мене зі старшою. Я вже дуже добре в цьому розбираюсь, як на мене, бо варюся вже 5тий рік в цьому. А от якщо запустити харчову- багато знаю випадків, коли мама не звертає на це ніякої уваги, або, ще краще(!)-червоні шершаві щоки сприймає як ознаку здоров*я,- от тоді починаються алергічні кашлі, бронхіти, астматичні напади. Те, що пишете ви може мати і ще одне пояснення, як у сина мого рідного брата. Дитина з 3х років 2 місяці цвітіння не може навіть на вулицю вийти- зразу приступ задухи. Причина проста- алергік мама. Така алергія дуже часто є спадковою. Зараз малому вже 16- і ніякого покращення. Оце для мене є найтяжчою формою, бо я маю досить певну надію, що і друга моя дитина, притримуючись дієти, надалі буде цілком здоровою. А у таких людей надії майже нема.Можна заліковувати і знімати симтоми, як от дуже успішно-гомеопатією, але не вилікувати остаточно.
дякуючі Verunya
#9459
гомеопатические препараты это травы. для ребенка самый лучший вариант. ничего страшного в их использовании если очень нужно.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!