МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

дякуючі Irishka
#3787
У мого сина почали чорніти зуби. Лікар сказала, що це не карієс (зуби всі цілі), але таке зараз часто буває у діток. Причина - погана екологія, вода теж не дуже. Сказала чистити частіше зубки та регулярно ходити на огляд. У когось таке було, що робили?
Аватар користувача
дякуючі bob
#3788
Irishka писав:У мого сина почали чорніти зуби. Лікар сказала, що це не карієс (зуби всі цілі), але таке зараз часто буває у діток. Причина - погана екологія, вода теж не дуже. Сказала чистити частіше зубки та регулярно ходити на огляд. У когось таке було, що робили?
Вибачте, що не з власного досвіду, але така біда в сестри моєї невістки. В неї зуби почали чорніти дуже рано, лікар сказала, що це вроджена якість зубів і нічого не зробиш, але коли почнуть рости дорослі зуби на зміну молочним, це може перерости. В дівчини, про яку я кажу, не переросло, дорослі зуби почали рости вже чорні.
Але я була дуже здивована, коли про це дізналась, бо спереду зуби в неї, виявляється, вкриті спеціальною емаллю і почорнілості не видно.
Знаю, що це мало втішає, але таке трапляється і, може, Ви зможете уникнути цієї бяки на дорослих зубах.
До речі, а Ви не пробували дізнаватись склад води у Вашій місцевості? Може потрібно додати в раціон сина якийсь мікроелемент?
дякуючі Irishka
#3793
Я намагаюся купувати воду, на якій готую і яку п"є син.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3795
А у Вас і Вашого чоловіка не було подібних проблем? Взагалі, наскільки здорові зуби у Вас?
дякуючі Irishka
#3796
bob писав:А у Вас і Вашого чоловіка не було подібних проблем? Взагалі, наскільки здорові зуби у Вас?
У нас зуби майже здорові, ну вік звичайно позначається. Напевно потрібно грішити на екологію. Я знаю, що раніше зуби вкривали сріблом, ви про це щось знаєте?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3802
Irishka може він багато солодкого їсть? Я тех чула, що зубки можна посріблити, але це виглядало не дуже естетично, хоча напевно краще, ніж чорні зубки. Сходити в платну клініку - там зараз чудеса творять
Аватар користувача
дякуючі bob
#3813
Irishka писав:
bob писав:Я знаю, що раніше зуби вкривали сріблом, ви про це щось знаєте?
Взагалі нічого про цю процедуру не знаю, на жаль :(
Так, екологія погіршилась, проте різниця з часом нашого з Вами дитинства не разюча, тому може і не вона винна у проблемах Вашого синочка.
Може справді харчування? Діти зараз стільки всього шкідливого їдять, що ми навіть не завжди можемо простежити кількість цукру, яку вони вживають щоденно.
Якщо дитині у спадок від Вас і тата не дісталось проблем, то може дійсно варто пошукати лікаря, який зможе (захоче) дошукатись причини...
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3823
Я чула, що залізовмісні препарати призводять до потемніння зубів, гранатовий сік теж насичений залізом, може від цього?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3979
Дівчата, а у якому році треба починати чистити зубки. Хрещенику - рік, і у нього почали жовтіти. Може вже чистити пора?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#4154
Irishka писав:У мого сина почали чорніти зуби
не хочу Вас лякати, але потім вони розкришуються... покриття фторо- і срібловмсними препаратами не допомагає.. з досвіду близьких зайомих
Аватар користувача
дякуючі kompot
#4155
Inneska писав:Дівчата, а у якому році треба починати чистити зубки.
як тільки вони з"являються.. можна намотаним на палець бинтиком або спеціальною силіконовою щіточкою, яка теж одягається на палець...нам 1р3міс користуємось звичайною, силіконову згризли(16 зубиків :hihihi: )
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4164
kompot писав:
Inneska писав:Дівчата, а у якому році треба починати чистити зубки.
як тільки вони з"являються.. можна намотаним на палець бинтиком або спеціальною силіконовою щіточкою, яка теж одягається на палець...нам 1р3міс користуємось звичайною, силіконову згризли(16 зубиків :hihihi: )

А з пастою з якого віку?
Аватар користувача
дякуючі мурзілка
#4422
відповідь для INNESKU: найкраща зубна паста Орал-бі (на тюбику малюнок з вінні-пухом), її можна використовувати з появою перших зубчиків, навіть коли дитина ще невміє випльвувати (вона нешкідлива). Знаю це з власного досвіду, мій син в три рочки має здорові білі зубки. Щіточку також можна підібрати по віку дитини від фірми Орал-бі або Колгейт. зУБНА ПАСТА ВІД кОЛГЕЙТ В БАГАТЬОХ ДІТЕЙ ВИКЛИКАЛА АЛЕРГІЮ.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4428
Дякую за відповідь. У нас поки, що один зубік....скоро буде два. А ви коли почали користуватися?
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5299
На тощак кожне утро треба давати домашній творог хочаб 2 чайні ложки.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!