МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4473
З народження в Алінки злегка слізиться праве око - закупорка слізного каналу. Після курсу массажіку, краплій, відвару ромашки проходить......але періодично з'являється. Ось лікар і рекомендує нам зробити зондування - говорить що абсолютно безпечна і ефективна у нашому випадку процедура.....Місяць ми ще дивитимемося за оком - капати, промивати. а потім щось вирішувати.....можливо у нас і носик від цього "хрюкає" а я думала, що це на зуби....

Може кому робили таку процедуру? Ефективна вона чи ні, як її діти переносять?

І ще - донькі неможливо очі нормально закапати, сжимає їх і все тут. Хто знає секрети?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4566
З цими зором одні проблеми, почали ми лікуватися, і я стала помічати, що в Алінки злегка косить праве око.....не знаю чи можуть бути взаємозв'язані ці два процеси....нам через 3 неділі до лікаря, а доки думаю, може є якісь вправи проти цього?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#5256
А який час сльозотеча у дитини є нормою? у нас теж око сльозитися? напевно в місяць потрібно показатися офтальмологові?
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5269
Rina писав:А який час сльозотеча у дитини є нормою? у нас теж око сльозитися? напевно в місяць потрібно показатися офтальмологові?
Как я понимаю, вам еще и месяца нет? (была бы линеечка, было бы проще :)) Так вот для новорожденных (а это первые 28 дней) слезки из глаз - не болезнь, а недоразвитость (если так можно выразиться) слезного канала. Встречается у 99 % деток. Мы например промывали глазки заваркой чайной (но у нас все далеко пошло, стал гной идти)... Но ни в коем случае никакие капли не капать. Рановато еще ей (дочка ведь у тебя, правильно?) :hihihi:
В месяц вы обязательно пойдете к окулисту (плановый осмотр), но я тебе говорю точно, у вас все нормально :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5275
Заздалегідь не турбуйтеся, в місяць сходите до лікаряі, може потрібно буде самостійно робити масаж слізного каналу і промивання ,ромашкою. може призначать безпечні для дітей краплі флоксл або тобрекс.ну а якщо не допоможе зроблять зондування - його краще зробити раніше, ми так і не зробили і зараз це практично нереально - вона вже доросла і я боюся за її психіку на подібній процедурі. З груднічком простіше
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5280
Inneska писав:Заздалегідь не турбуйтеся, в місяць сходите до лікаряі, може потрібно буде самостійно робити масаж слізного каналу і промивання ,ромашкою. може призначать безпечні для дітей краплі флоксл або тобрекс.ну а якщо не допоможе зроблять зондування - його краще зробити раніше, ми так і не зробили і зараз це практично нереально - вона вже доросла і я боюся за її психіку на подібній процедурі. З груднічком простіше
Капли - это лишнее. А вот массаж стоит поделать. Нет безопасных лекарств. А в таком возрасте - страшно любое из них. Малышке за свою жизнь еще предстоит познакомиться со всякой химией, и мне кажется, что лучше, чтобы это случилось как можно позже.
Скажу по себе, когда у нас такое было, нам прописали "Левомицитиновые капли" со словами "Вам уже ничего не поможет". Ну как, они безопасны для ребенка??? А я чаем все "вымыла" (повторюсь, у нас была запущенная форма, так как приходило много разных врачей и каждый говорил что-то новое...)

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!