МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

#5185
Дівчата, ми пішли у перший клас! І ось, що мене уразило більш за все - обов'язковий огляд дівчаток у гінеколога, причому на кріслі. Я якщо чесно у шоці - від цього і не розумію навіщо так травмувати дитину, у свій час я потрапила до кабінету гінеколога у 14 років...а на крісло - років у 16, і те не на мед.огляді, а тому що була причина - гостра біль внизу живота. А на кріслі під час мед.коміссії дивилися лише тих, хто вже вів статеве життя
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5192
наскільки я знаю маленьких дівчаток дивляться на кушетці, а не на кріслі. на кріслі - це якось страшно для маленької дівчинки , хоча вважаю, що подібні огляди важливі і потрібні
#5198
Ylia писав:Дівчата, ми пішли у перший клас! І ось, що мене уразило більш за все - обов'язковий огляд дівчаток у гінеколога, причому на кріслі. Я якщо чесно у шоці - від цього і не розумію навіщо так травмувати дитину, у свій час я потрапила до кабінету гінеколога у 14 років...а на крісло - років у 16, і те не на мед.огляді, а тому що була причина - гостра біль внизу живота. А на кріслі під час мед.коміссії дивилися лише тих, хто вже вів статеве життя
Ничего себе!!! :shock2: Нас только в 9-м (!!!) классе к гинекологу повели и то на кушетке смотрели (тех, кто вел половую жизнь - на кресле). Понимаю, что это нужно, но в 7 лет на кресло - абсурд :[ Как она туда вообще забралась? Как малышка это перенесла психологически?
#5199
Rediska писав: Как она туда вообще забралась? Как малышка это перенесла психологически?
Так я я не дозволила їм оглядати доньку...вона звичайно не дуже зрозуміла що відбувається - вирішила, що лікарки хочуть їй зробити боляче, а мама захищає ..все одно не приємно і те, що мені довелося сперечатися з лікарем...так наступного разу вона може бути у школі сама - хіба мало що вони придумають. чи мають взагалі право оглянути дитину без відома мами?
#5200
Ylia писав:Так я я не дозволила їм оглядати доньку...вона звичайно не дуже зрозуміла що відбувається - вирішила, що лікарки хочуть їй зробити боляче, а мама захищає ..все одно не приємно і те, що мені довелося сперечатися з лікарем...так наступного разу вона може бути у школі сама - хіба мало що вони придумають. чи мають взагалі право оглянути дитину без відома мами?
Умничка. Представь, чтобы она могла подумать. Ужас просто :%):
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5201
і справді волосся стає дибки. І взагалі мені не подобається створений медпрацівниками ажіотаж навколо гінеколога. :uth:
Для оформлення медичної книжки-до гінеколога (якщо вважати що нас перевіряють на хвороби, які передаються в побуті, то перевіряйте і чоловіків),
на пари фізкультури-довідка від гінеколога (це тому що діти не витримують навантажень на уроках, який звязок з гінекологом?, як на мене логічніше було б дозвіл кардіолога наприклад),
як тільки зявився до дільничого "В цьому році були у гінеколога?"-скажіть будь-ласка-- у чоловіків про венеролога не питають, хоча це мабуть було б логічніше-там теж є хвороби які передаються побутовим шляхом. Чи це пояснюється тим, що службові верхівки позаймали чоловіки?. :uquest:
першокласницям до гінеколога-швидше за все просто, щоб переконатись, що здорова-а те, що такий візит дуже делікатний, дівчинку треба психологічно налаштувати, а не "швидше знімай труси, бо ще півкласу до перерви треба оглянути"--так у нас лікарських спеціальностей список нескінченний, а причепилися ж до гінеколога і флюрографії. Ну флюрографію хоча б зрозуміти можна...
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!