МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5454
В Україні почалася епідемія грипу, яке викликає смертельну пневмонію. Кількість жертв хвороби у західноукраїнських областях, за даними президента Віктор Ющенка, досягла 48 людей. За неофіційними даними, кількість померлих ще більша.

Скрізь по всіх ЗМІ сурмлять про епідемію. Ажіотаж в аптеках, ліків немає, масок немає. Школи на карантині. Політики теж швидко зорієнтувалися в цій ситуації, щоб підвищити собі рейтинг. Чи так все страшно насправді, як то кажуть, або просто підняли паніку, або це фармацевтичні компанії вирішили таким чином заробити. Адже завжди люди хворіли на грип. Були і ускладнення від грипу завжди, і вмирали люди, але такої паніки ніколи не було.

Хто живе в західному регіоні: що правда, а що чутки?
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#5455
У мене зараз таке відчуття, що такої паніки як в Україні не було ніде. У аптеках черги по 100 чоловік, немає масок, оксаліна і противірусних ліків, в учбових закладах карантин, швидкі допомоги працюють в божевільному режимі - люди боятися і передбачають у себе цей страшний грип при перших соплях....Жах, що творитися!!!! Дівчата із Західній, як там у вас діла? уявляю, що там твориться!
Аватар користувача
дякуючі Rina
#5456
Моє відношення до цього неоднозначне, з одного боку страшно, з іншою грипу потрібно було боятися завжди - він завжди міг дати ускладнення, від нього вмирали і у випадку епідемії оголошували карантин...Звичайно дуже боюся цього всього, але вважаю, що ажіотаж в нашій країні створений не просто так, особливо з нестабільною політичною ситуацією, напередодні виборів нічого не буває просто так. Що ж молитимемося і захищатимемося, щоб він нас обійшов стороною. Швидше б морози ударили.
Аватар користувача
дякуючі lebid_83
#5494
Насправді від туберкульозу в Україні теж щодня помирають люди.Тільки про це ніхто не говорить в ЗМІ.Думаю це все так задумано.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5544
Дивилася по інтеру виступ Комаровського! Моя пошана докторові!!!! А ось його стаття http://www.komarovskiy.net/blog/svinoy-gripp.html

Так, в Україні є і звичайний грип і свінной-це з перевіреного джерелу-мені сказав лікар-хірург однієї з лікарень.Але ще сказав, що ситуація абсолютно не така, як її показують по тв.Каждый рік вмирає тисячі людей від грипу, пневмонії, ускладнень грипу, але про це просто всі мовчали.А тепер раптом заговорили. Сказав, що бажано надівати маску при вході у магазин, ринки, аптеки, суспільний транспорт.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5562
На мій погляд це політичні ігри. Так їм вигідно. Ввели карантин, вчителів відправили у безоплатну відпустку- єкономія бюджету на заробітній платні. Та ще й на ліках грошей відмили.
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5565
Натуся писав:На мій погляд це політичні ігри. Так їм вигідно. Ввели карантин, вчителів відправили у безоплатну відпустку- єкономія бюджету на заробітній платні. Та ще й на ліках грошей відмили.
+100 ко всему добавлю - заработали денег на предвыборную кампанию :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5590
А я вас розчарую. Рівне Проблеми є і значні. Кажу це тому що мій тато пролежав в реанімації 11 днів зі "Двостороннє запалення легень, Пневмонія складна, Стан важкий..." І коли щодня приписують ліків на 400-800грн, і приписують "Дуже ефективний антибіотик широкого спектру дії", а через 5 днів вже інший антибіотик, і аптекарка коментує "Ого!" -коли боїшся піднімати стаціонарний телефон, щоб не почути погану звістку, а з телевізора лунає померло 4 людини і ловиш себе на думці, що завтра будеш знати прізвище-імя-побатькові пятої, коли тато звонить і каже жінка присмерті, а кисневі апарати зломані (жінка померла наступного дня), коли в сусідній палаті чоловік не має сил дійти до туалету і з нього вилітає кров, а тамі-флю не допомагає (він теж помер провівши в лікарні менше 2х діб), коли хворих, яким важко дихати виписують додому, щоб звільнити ліжка для тих кому ще гірше, а в палаті 11 чоловік. а потім виходиш на вулицю і бачиш мам без повязок, які гуляють з новонародженими вити хочеться, і пороздирати ту пресуі політиків, які розказують як же все добре, і позують журналістам з ящичком медикаментів.
Бережіть себе і рідних. Не лінуйтесь і не соромтесь носити маску. І хай обминає вас біда.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5610
Дуже співчуваю вам, Анютка. Як зазаз здоров я вашого татка, чи все минулось?
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5613
Іще не все минулося: тато ще кашляє, дуже слабкий (тримає внучку на руках 2 хв і опускає бо паморочиться голова), але найстрашніше що кілька разів на день приходить "задишка"-він почнає важко дихати. -хіба задишка приходить, коли людина дивиться телевізор?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5663
Анютка ми вам співчуваємо. Нехай ваш батько скоріше одужує

У моїй знайомій на Черкасах, на жаль, помер батько....Так що політіка політікою, але бережить себе і близьких
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5670
Дякую за підтримку. Навіть не знала, що в Черкасах вже теж є. Останнім часом навіть не дивлюсь новини-просто не можу себе змусити дивитись на те лицемірство.
Аватар користувача
дякуючі nareshti
#5863
Я вам по секрету розповім одну річ... Від свинячого грипу в Україні вмерло менше людей, ніж у минулому році від звичайного.

Але я не про це, дитина знедужала. Хочу запитати у шановних дівчат, ща ви даєте дітям від дісбактеріозу? Раніш в аптеках був лінекс, але зараз його нема. Лікарка каже, що тре пити якийсь Ацидолак (чи ацідолак) - що знаєте про нього? Звичайні "йогури і кісломолочка в больших колічествах, і нє надо нікакіх лєкарств" - не допомогають.

Пампєрси міняємо кожну годину, чоловік каже, що з хати вижене :)
Аватар користувача
дякуючі miki
#5868
я давала рослинні ферменти, але фірму не пам"ятаю. може бути, що Вітамакс
Аватар користувача
дякуючі kompot
#5869
nareshti писав:ща ви даєте дітям від дісбактеріозу?

Пампєрси міняємо кожну годину, чоловік каже, що з хати вижене :)
хто поставив діагноз?
скільки дитині? яка вага?
чи нема кишкової інфекції ?
частота, густота, колір, запах стулу?
прорізуються зубки?


Зі якщо недостатньо шлункових ферментів - хілак, проблеми кишківника - симбітер(ОБОВ"ЯЗКОВО ПІСЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ЛІКАРЕМ!)
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!