МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7563
jolysi, а коли ви купаєте дитину, як годуєте? одразу перед сном чи проміжки часу між їжею і сном великі? може вночі суміш давайте? він певне вночі постійно недоїдає, через те і прокидається? ви пробували якісь заспокійливі дитячі чаї з трав(хумана"солодких снів і хіпп"заспокійливий"), але для ефекту треба деякий час. Хвойні ванни, активний день і за годину до сну поїсти(як денного так і нічного) і не гратися з дикими воплями, істериками і тд... А лікар що каже?
Аватар користувача
дякуючі koko
#7698
Описані вище проблеми зі сном мені нажаль теж знайомі, хоча донечці лише вісім місяців. Ми були в різних лікарів і консультувались з багатьма педіатрами, проте всі вони в один голос кажуть що дитина здорова. Останій спеціаліст порадив натуральний препарат ДОРМІКІНД ( теж з серії гомеопатичних засобів), Можливо хтось вже пробував????? І ще питання до теми, чи може бути пов'язано з порушенням сну прорізування зубів?У доці поки що немає жодного
дякуючі Tosya
#8721
у меня просыпается только или от голода или колики. стараюсь приучать к порядку, чтобы ночью все могли выспаться.
дякуючі МаМаша
#8848
koko писав:Описані вище проблеми зі сном мені нажаль теж знайомі, хоча донечці лише вісім місяців. Ми були в різних лікарів і консультувались з багатьма педіатрами, проте всі вони в один голос кажуть що дитина здорова. Останій спеціаліст порадив натуральний препарат ДОРМІКІНД ( теж з серії гомеопатичних засобів), Можливо хтось вже пробував????? І ще питання до теми, чи може бути пов'язано з порушенням сну прорізування зубів?У доці поки що немає жодного
В нас було порушення сну, коли росли зубки. Потім все пройшло.
дякуючі Аленка-распашонка
#8900
мы уже начинаем привыкать спать ночью до утра, иногда бывает путаем день с ночью но стараюсь в таком случае держать до последнего чтобы малышка спатки уже к вечеру сильно хотела и укладываю. восстанавливаю режим чтобы спала ночью.
дякуючі Tosya
#9020
обычно после 3-4 месяцев уже восстанавливается нормальный ночной сон, сколько у знакомых не спрашивала почти у всех одинаково
дякуючі Томочка
#9051
ночью спит не очень, а вот на прогулке днем и вечером хорошо спим по 1,5-2 часика
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!