МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

дякуючі marika
#5539
Моїй донечці рік і десять. Вона дуже активна. Останнім часом маємо проблеми із засинанням (як денним, так і нічним), хоча живемо по режиму. Вкладання спати на ніч триває до двох годин. Підкажіть, що робити?
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5563
Може вдень її не кладіть спати. Вона тоді вночі буде спати краще. Частіше з нею гуляйте. Дитина буде більше втомлюватись та її сон буде більш кріпким.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5591
Ой у мене майже таж проблем . Вчора 1,5 години ввечері вкладались, а сьогодні вдень годину вкладались-45хв спали.
Відмінити денний сон погана ідея, бо в дитячому садочку вдень треба спати. Донечці 2роки. Чекаю порад.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5621
Проводьте з малюком максимум часу на свіжому повітрі. Не обходьте стороною спортивні майданчики- там дитина проявить свій потенціал, бігатиме, стрибатиме, а потім повноцінно харчуватиметься, відпочиватиме та краще буде засвоювати нові знання. Водіть дитину по пісочку, грайте в мяч, замініть, по можливості, коляску на велосипед. В теплу пору року виїджайте на водойоми, вчить малюка плавати. Вода загартовує.
дякуючі marika
#5669
Дякую за поради. Але це все я вже читала раніше. Моя доня - дівчинка активна, на вулиці ми проводимо багато часу і каляску вже давно відклали, проте на апетиті та сні дитини це абсолютно не позначилось.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6692
Колись у моєї старшої були такі проблеми. я б всм радила визначити чи нічого не турбує маля. У нас в такому віці була шкірна алергія, яка,як відомо ,живе всередині тільки позначається на шкірі. Доня спала трохи вдень, а вночі будилась кожні 15 хв.! я і на зуби спирала... Але ми потрапили до гомеопата з алергією і вона сказала, що поганий сон- це наслідок, бо дитину мучить... Вилікувала алергію- почала спати. Правда, додатково призначались вечірні ліки для сну, але то гомеопатія- вона не впливає на нерввову систему і не викликає звикання. Кому треба- можу написати детальніше, бо використовувала ці ліки для меншого ,коли в нього лізли зуби.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6704
Емма писав:...почала спати. Правда, додатково призначались вечірні ліки для сну, але то гомеопатія- вона не впливає на нерввову систему і не викликає звикання. Кому треба- можу написати детальніше, бо використовувала ці ліки для меншого ,коли в нього лізли зуби.
будь ласка, напишіть, що там для сну ви приймали? Бо нам кажуть хвойні ванни і магне В6, але хвоя - я б не сказала, що дає особливий ефект, а магне В6 - я проти синтетичних вітамінів в такому віці як ми.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6714
Anpa4ino писав:
будь ласка, напишіть, що там для сну ви приймали? Бо нам кажуть хвойні ванни і магне В6, але хвоя - я б не сказала, що дає особливий ефект, а магне В6 - я проти синтетичних вітамінів в такому віці як ми.
Я теж пробувала і ванни з валер"янкою, і вішала в полотняному мішечку її над ліжечком, і розслабляючі масажі перед сном.... Нічогісько... Я вже була як зомбі- спати місяцями по 2-3 год. на добу!
Тільки гомеопатія допомогла, але- попереджаю- не зразу. Десь на протязі 2-4 тижнів має поступово почати діяти. Зазвичай гомеопатію призначають індивідуально, але я лікувала доню 1. 5року і постійно всім дітям призначалось для сну лише одне- БЕЛАДОННА 200. Цифра 200 не випадкова- означає концентрацію в крупинці і маленьким можна лише таке. Мусите знайти гомеопатичну аптеку і там вам дадуть баночку з білими горошками. На ніч після їди давати по 6 горошків,розчинених в воді. Але розчиняйте не в металевій ложечці, може в пласмасовій. Вони солодкі, старшим дітям взагалі дають смоктати- це один з плюсів гомеопатії-лікування завжди смачне. :hihihi: І ще- старайтесь під час давання тої гомеопатії не давати інших хімічних ліків. Питайте, якщо щось незрозуміло. :good:
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#6720
Свого часу я попала на прийом до дуже хорошого психолога, по ходу розмови поскаржилася на проблему зі сном у дочі - ось, що вона мені порадила: діти копіюють дорослих, коли ми з чоловіком зробили культ відходу до сну - лягали усі разом, вимикали телевізор - наша дитина стала засинати без істерик.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6722
Ylia писав:Свого часу я попала на прийом до дуже хорошого психолога, по ходу розмови поскаржилася на проблему зі сном у дочі - ось, що вона мені порадила: діти копіюють дорослих, коли ми з чоловіком зробили культ відходу до сну - лягали усі разом, вимикали телевізор - наша дитина стала засинати без істерик.
я навіть вдень, коли вкладую малого, то лягаю біля нього - вкриваюсь, кладу голову на подушку і очі закриваю - він вовтузиться ще хвилин 5, бачить, що я на нього не реагую(по-типу сплю) і засинає...але це не завжди діє
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6733
Ми тут трохи про різні проблеми говоримо :hihihi: . У мене дитина засинала без істерики, (трохи колисала), спала безперервно 45 хв. , а далі будилась що15 хв. У моєї коліжанки було те саме, але її дитина не мала ніякої хвороби, просто такий тип нервової системи. Могла вночі зриватись, говорити, згадувати денні події- дуже збудлива. Вона давала "Нотту", а я б таки краще ту гомеопатію, що писала вище. От як і в моєму випадку, і при зубках- трохи заспокоює нервову систему і обезболює.
А про проблеми з самим засинанням не можу нічого радити, бо не зтикалась з таким.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6746
коли в сина був понос і він через болі в животі не міг з місяць нормально спати - нам дили обмазувати соску краплею варіани - але запах щоправда...
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6748
І як, діяло? Бо я знаю, що валеріана, як і гомеопатія мусить накопичитись в організмі. І в мене висів мішечок над ліжечком- я ходила як причмелена, вічно сонна- а їй хоч би що! нила і нила... :%):
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6757
Емма писав:І як, діяло? Бо я знаю, що валеріана, як і гомеопатія мусить накопичитись в організмі. І в мене висів мішечок над ліжечком- я ходила як причмелена, вічно сонна- а їй хоч би що! нила і нила... :%):
ні, ефект я не змогла перевірити - мій чоловік закатував істерику, коли бачив, що я дитині валеріану даю. Я хотіла купити подушечку з лавандою(кажуть, що дійсно снодійна дуже), проте так і не дізналась чи можна її використовувати для дітей молодше 6-ти років...
дякуючі jolysi
#7562
Моєму синочкові 1рік і 1місяць. Якщо чесно, за цей час я спала максимум 5 годин на добу. Постійно прокидається вночі - кожні півгодини, ато й частіше. Спить з 3-х місяців зі мною, просто вже сил не вистачало його з колиски виймати, та й прокидався коли перекладала. Всі мене критикують - мовляв сама привчила, що хочеш. Десь півроку тому намагалась знову до колиски класти - істерика. Я вже висохла вся javascript:emoticon(':shock2:'), молока вже майже немає - а засинає лише коли ссе грудь. Вже ніби великий, але нічого не допомагає. Вдень спить лише 1 раз, але буває навіть 3 години не прокидаючись. Підскажіть якийсь метод, будь ласка...
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!