МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

дякуючі леленка
#5968
більше голопопити, або купити в аптеці "судокрем" чарівний просто. купіть спочатку самий маленький, спробуйте, бо він не самий дешевий )
Аватар користувача
дякуючі Myrosia
#5971
моїй малечі теж допоміг Судокрем однак довелося ще й змінити підгузники Pampers на Hugies
дякуючі svetohek
#5983
Дівчата ви постійно даєте своїм малюкам пелюшки. Я ні. Стараюся давати тільки на ніч. Моя донечка ( їй 4 міс.) після перебування в підгузнику постійно має почервоніння. мені порадили крем ДЕСЕТИН. Дуже добрий.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#5995
[quote="svetohek"]Дівчата ви постійно даєте своїм малюкам пелюшки. Я ні. Стараюся давати тільки на ніч. Моя донечка ( їй 4 міс.) після перебування в підгузнику постійно має почервоніння. мені порадили крем ДЕСЕТИН. Дуже добрий.[/quote]

недолік ДЕСИТИНУ його вкрай неприємний запах, БЕПАНТЕН на пару гривень дорожчий, але без запаху, та ще й подразнені соски ним можна змащувати :good:
у нас вдома зараз дуже холодно, мушу тримати малого лише в підгузках, нас дуже виручає (не повірите) недорога присипка "пушок" з чередою, всього 9 грн за баночку.
дякуючі svetohek
#6015
Ми користувалися присипками різних фірм, враження що вони ще більше подразнювали шкіру. Потім були олійки , також нічого недопомагало. Тому зупинилися на кремі Десетин
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6017
svetohek писав:Ми користувалися присипками різних фірм, враження що вони ще більше подразнювали шкіру. Потім були олійки , також нічого недопомагало. Тому зупинилися на кремі Десетин
спробуйте звичайний крохмал - коли малий поносив, шкіра аж до ран подразнювалась - нам допоміг крохмал
дякуючі svetohek
#6020
Дякую за пораду. Буду пробувати
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6022
svetohek писав:Дякую за пораду. Буду пробувати
наздоров я! присипкою ми присипаємо дише складочки в паху і попу - тоді вони не запрівають, бо малий всю ніч в підгузнику. А Дисетином, ми наприклад мазали вже наявні подразнення. Все ж краще попередити подразнення, ніж його лікувати. :)
Аватар користувача
дякуючі НАДЮСЬКА
#7329
[/i][/b]
Дуже хороший пелюшковий крем "Бепеантен". після нього пелюшковий висип швидко зникає.
Аватар користувача
дякуючі JylijA
#7379
леленка писав:більше голопопити, або купити в аптеці "судокрем" чарівний просто. купіть спочатку самий маленький, спробуйте, бо він не самий дешевий )
Про "СУДОКРЕМ", я багато чула, що він і хороший і допомагає(і сама його маю),але... він є гормональний і лікарі не радять користуватися ним. "Десетин", "Драполен","Дитяча присипка"(тальк та крохмаль),чи просто картопляний крохмаль-ось найкращі ліки від висипки)))) :rofl:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7382
про "судокрем" чую багато гарних відгуків від подруг, які мають медичну освіту (акушерки), але я все ж люблю Бепантен, хоча зараз користуємось Дисетином, бо пішла наповоду у свекрухи, а крем цей дуже концентрований і має неприємний запах, ще й змивається тяжко. Єдиний його плюс - він дійсно дієвий і вистачає дуже надовго.
Аватар користувача
дякуючі Уляляся
#7879
Я теж користувалась різними кремами дитячими, присипкою з ромашкою, підмивала водою з чередою, але допоміг мені крем під підгузник від "Бюбхен" і повітряні ванни.
дякуючі Olivia
#9551
Я Вам раджу купити крем Драполен, як що дзвичайно у вашої дитини не має гіперчутливості до будь-якого компоненту препарату.
дякуючі Kwittochka
#9624
малыша нужно купать в травках, и как можно дольше давать ему возможности лежать с голой попой.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!