МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6331
моєму синочку майже 4 місяці. До 3-х місяців я купала його щодня, щоб в складочках не запрівало, за вушками, пупик.

А ось тепер думаю, може не треба щодня. Може якийсь день просто підмивати, бо на шкірі також є захист, не хотілося б його змивати.

А як ви купали-(єте) своїх дітей?
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7062
Я би сказала- це залежить від дати народження. Мої обоє весна- початок літа, попробуй не купай в жару. Самій хочеться щодня помитись, а дитина хіба гірша? Я купала до півроку щодня, далі раз в 2, раз в 3 і т.д. Є такі мами, що купають кожного дня до року! Згадався випадок,Коли ми приїхали в гості до батьків 7мимісячної дитини (моїй дочці було 2.5 і я була вагітна) , так нас не пустили в хату, бо вони купали! Ми почекали 20 хв. на вулиці під дощем( це особняк), тоді нас пустили в хату, де ми посиділи самі ще 20 хв. Тоді й поїхали. Оце купання, скажу я вам! Таке враження, що вони ту дитину прали і полоскали.
Я це до того, що моє купання ніколи не займало більше 20 хв. усе разом: занурила, помила, попрацювала з пісюком (ужас!) , витягнула.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7064
ми все ж почали практикувати купель через день, або кожного дня, якщо він спітнів, а так я наніч підмиваю, ручки і бузю вмию, бо страшенно суха шкіра - шелушиться, хоч я і мащу кремом. Ще ніяк не можу спробувати шампунем помити - бо на голові шкіра злазить як луска, великими шматочками,- що це? Купель займає в нас також хв 15-20. Як почне сам сидіти, то хочу у звичайну ванну його пересадити, бо він плпвати любить на животику.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7066
Це на голові у вас , напевно, дитяче акне. Десь чула, що так називають оці нарости на голівці. Рясно змазуйте олійкою голову, і через 10-15 хв. легенько нігтями знімайте, залишки вичісуйте м*якою щіткою для найменших. Пильнуйте за цим, бо воно може сильно поширитись, і може бути проблемою надовго. Моя подруга з дитиною 1.8 року досі з цим воює. Не бійтесь, якщо голівка після цього трохи почервоніє, тільки дивіться, щоб не плакав- тоді йому неприємно і це треба швидше закінчувати. Не переживайте, майже кожен з таким стикнувся у вашому віці- головне не запустити. Я робила так- намазувала перед купанням, тоді запихала в воду і купала, наостанок знімала це з голови, мила її і витягала. Під нігтями відчуєте де ще є, а де нема, тільки нігті у мене були досить короткі.
Де у вас сушиться шкіра теж можна змазати олійкою, тільки не повністю всю дитину, бо шкіра мусить дихати. У нас перші місяці була суха- мазала "Бюбхеном", пройшло.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7071
Емма писав:Це на голові у вас , напевно, дитяче акне. Десь чула, що так називають оці нарости на голівці. Рясно змазуйте олійкою голову, і через 10-15 хв. легенько нігтями знімайте, залишки вичісуйте м*якою щіткою для найменших. Не бійтесь, якщо голівка після цього трохи почервоніє, тільки дивіться, щоб не плакав- тоді йому неприємно і це треба швидше закінчувати.
Емма, дякую, буду пробувати з олійкою. Я, доречі, було просто нігтями знімала верхній шар по-троху, але воно наново з*явилось. А нігті в мене тепер завжди короткі, хоча інколи потрібні довші - носик почистити.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7113
Верхній шар- це мало. Треба так, щоб під нігтями ви тільки шкіру відчували. Воно таке як мокра перхоть під пальцями, тільки дайте час олійці то всьо розмочити , тоді дуже легко. І як тільки бачите нове- чистіть знов. Якщо підійти до вікна в дуже сонячний день- щоб світило на вас, тоді добре видно де полишалось- воно таке жовтувате, а шкіра рожева. Пишу так, бо мені пару раз здавалось, що вже все, а підходила до вікна- на тобі! Успіху!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7117
дякую!
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7129
Anpa4ino у нас десь до року не проходило це акне - що я тільки не робила, а потім само зійшло, напевно така шкіра на голівці
Аватар користувача
дякуючі ЖаннаСкляр
#7182
Купаю хвилин 20-30, хоча сам процес миття займає хвилин 10, інші малюк активно плаває і на спині, і на животику. Останнім часом виникла проблема - після купання дитина плаче навзрид, не можу заспокоїти, іноді навіть відмовляється їсти. Підкажіть, що це може означати і що робити. Дякую :)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7193
це втома + голод(він же активно витрачає енергію) - 100%.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7211
Inneska писав:Anpa4ino у нас десь до року не проходило це акне - що я тільки не робила, а потім само зійшло, напевно така шкіра на голівці

Це добре, що щось робили, бо можна сильно запустити. Моя братова з меншим сином не звертала на це уваги- так в малого це поповзло на лоб і на очі- так намучилась! Досі здригається, як згадує.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7252
дівчата,я нещодавно купила синочку пару іграшок для розваг у ванній: набір резинових монстриків(він сам вибрав!), які пирскають з ротиків водичкою і заводного крокодильчика. За перші заплатила 77 грн(за 4-ри маленькі цяцьки), а механічну малу пластмаску41 грн. Це нормально, бо дівчата кажуть, що я здуріла і переплатила( купувала в дитячому магазині, але вони не смердять нафтою і здається якісні, навідміну від не набагато дешевших базарних). Розкажіть які у вас іграшки, які ваші діти люблять і скільки ви за них віддали, де купували і чи вони були того варті. Планую в майбутньому Фішерпрайсівьку гірку з вінніпухом, але він не вилазитиме із ванної годинами, а купання це купання, тут як із горщиком не хочеться переборщити і чути дитячих істерик : "віддай цяцю".
Аватар користувача
дякуючі Татко
#7341
А ми купаємо нашого козака щоденно, але після купання шкіру не зволожуємо ніякими засобами, щоб не закривати пори. Малюк виглядає чудово і не пріє.
дякуючі Milusya
#8475
каждый день в кипяченной водичке, 15 минут. купаем в ромашке.
дякуючі Tosya
#8505
я тоже в травке иногда, иногда просто в водичке, без кепчика , с игрушкой, чтобы веселее было.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!