МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі nareshti
#6596
Виникло таке противне запитання. У нас вже двічі була 39,3 температура. Обидви рази на зуби. Вперше я так злякалась, що поїхали по швидкій в лікарню. А там... Вже замучили капітально. Тиждень антибіотиків, уколи, ще й умови жахливі...

Нещодавно історія повторилась. Ми були мудріші, більш урівноважені - як результат наступного ранку малий був як й не було нічого. Лікар прийшов і не знайшов ніяких симптомів хвороби.

Коли температура зашкалює - малий просить цицю , молоко моментально згортається і малого рве. Взагалі для мене це жах.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6597
nareshti писав: У нас вже двічі була 39,3 температура. Обидви рази на зуби.

Нещодавно історія повторилась. Ми були мудріші, більш урівноважені - як результат наступного ранку малий був як й не було нічого. Лікар прийшов і не знайшов ніяких симптомів хвороби.

Коли температура зашкалює - малий просить цицю , молоко моментально згортається і малого рве. Взагалі для мене це жах.
найпростіше для грудної дитини - свічки із парацетамолом(він просто збиває температуру, більше ніяких показів до його застосування немає). Більшість лікарів радять роздягнути дитину і зняти підгузок - щоб тепловіддача була(тільки не заморозити дитину) і їсти при температурі (такій високій не рекомендують - він буде рвати) - просто багато пиття - різноманітного. Є різні жарознижувальні сиропчики для дітей, але я чомусь за свічку парацетамолову.

Я б побоялась не викликати швидку до такої малої дитинки - зараз такий сезон, що якийсь раз це й не зуби можуть бути, а температура - це перший симптом безлічі інфекцій.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#6598
nareshti писав:39,3 температура. .
однозначно викликати швидку, а до її приїзду:
1) свічку, чи 1\2(відповідно до віку і ваги)парацетамолу("ефералгану"), не частіше ніж 1 раз на 4години, не більше 4-х раз на добу;
2) максимум пиття - по 1\2 чайної ложки, але щодесять хвилин;
3) залишити мінімум одягу і обов"язково зняти памперс;
4) провести оцтові або спиртові розтирання(розвести навпіл з водою кімнатної температури, змочити ручки по плечики, розтерти ніжки, грудки, спинку, - 3-4 рази з інтервалом у 5 - 10 хвилин)
Якщо після вжитих заходів темература протягом години не знизилась, а швидка не приїхала, дати разову вікову дозу "нурофену" і наполегливо викликати лікаря
Аватар користувача
дякуючі nareshti
#6607
Вже покращало, от що з свого досвіду скажу: найкраще збива температуру Ібуфен, він діє повільніше та довше. Дитина нормально спить та їсть, ефект тримається цілий день або ніч. :rofl:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6608
погано, що дітям не можна суниць - мені ложка суниці залита окропом через 15 хв збивала температуру 39,1 до 37,9 (коли лактостаз почався )
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6753
Алергічних дітей не можна розтирати оцтом. А на зуби деколи бувають проноси,- тоді і свічка не поможе. Мої обоє від вис. Т. рвуть всі сиропи. Старша вже переросла, а меншому при повній безвиході колола 0,5 кубіка анальгіну+ 0,5 ношпи. Але до півроку анальгіну не можна, наскільки я знаю.

Я перший раз як наміряла 38.3,- то до мене наперегонки їхали всі швидкі, які тільки є у Львові, платні і не платні. :hihihi: Як не дивно, першою встигла не платна. Але в лікарню нас не просили, слава Богу. :bye:
Аватар користувача
дякуючі Мама Викусика-Кукусика
#6979
Збивати температуру нище 38,2 ЗАБОРОНЕНО,так як,ви такими своїми діями знижуете захисну функцію імунитету.

Парацитамол вживати не рекоминдуеться,так як він впливає негативно на серце малюка.Самий безпечний це-Нурафен дитячий,від 3 місяців.
При невеликій температурі,від 37,3-38,ставиться свічечка Вібуркола,або робиться клізма.
дякуючі вебомамка
#7033
Ой, ви - молодчинка!
Правильно, краще старатися температуру відразу не збивати всякими препаратами при прорізуванні зубів, а як щось дати ситуації самої розсмоктатися ... хоча я вас розумію, коли малої кричить і так всю ніч, там буває і не витримуєш, лише б тиша і пару годин сну.
У нас теж таке бувало ... :)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7039
а я б побоялась чекати поки проблема розсмокчеться - я б збивала температу ру починаючи із 38*С. Я знаю по своєму організму - якщо дати температурі підніматися - то потім її дуже важко збити, вона все валить і валить вгору. Взагалі дуже висока температу ра - це нездорово. Я кщо маленька дитинка, то може й дійсно краще Нурофену дати, а коли старшеньке - якимись народними методами - суниця, малина, липа, обтирання оцтом. А Вібуркол, якщо я не помилясь, це спазмолітик і болевтамовуючий засіб на рослинній основі, думаю, що на температуру він слабо вплине, причому, цей препарат потрібно приймати систематично для проявів ефективності(так як і в любій гомеопатії).
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7042
Мама Викусика-Кукусика писав:Збивати температуру нище 38,2 ЗАБОРОНЕНО,так як,ви такими своїми діями....
Ви не до кінця описуєте ситуацію. Немає ніяких заборон, тому що кожна дитина по різному переносить Т. можна не збивати, якщо дитина спокійна, а якщо, як мої- плаче постійно, вигинається від ломки, важко дихає і рве навіть пиття, що є дуже важливим.
Можна написати так: Збивати температуру нище 38,2 не варто, якщо дитина нормально її переносить.
На одному форумі я читала сповідь мами, яка отак не збивала Т., поки в дитини не почались судороги, а потім вона впала в кому на півгодини. І ще купа історій про згорівшу нирку, наприклад.
Так що не варто бути такими категоричними.
дякуючі вебомамка
#7053
Згодна, треба завжди дивитися на свою ситуацію і орієнтуватися вже по ній.
Все-таки дітки всі різні і мами і обставини та інше.
А ось як хто міряє температуру своїм малим?
Я чула від знайомих, що є лобові термометри ... є електронні.
Сама завжди використовувала наш радянський ртутний градусник (струм страшенно незручно їм вимірювати малому ((
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7058
Я звичайним ртутним, тільки до 8 міс. міряла в паховій складочці. А лобові я теж чула- дуже класні, але і дуже дорогі. Маємо і електронний, але не вмію ним користуватись, або він не працює добре.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7061
у нас був електронний - так от, він стабільно завищував температуру - я провела експеримент - під одну руку ртутний, під другу - електронний. Ртутний - 36,6, електронний - 37,1. Так спробували всі вдома - а потім, як виявилось, що як тільки хоч трошки висяклась батарейка - покази стають невірними, а від деяких дівчат чула, що для електронних - завищення температури - це норма і вони просто віднімають півградуса. Я більше ртутному довіряю - ртуть стало реагує на температуру.
дякуючі вебомамка
#7074
от і я, дівчатка, здається скоро дійду до експериментів
малої ну ніяк ртутний не хоче потримати, а уві сні, говорять, краще не міряти температуру .... хоча довіряю теж ртутним більше.
Спробую теж днями купити електронні і подивитися, скільки ж ці лобові стоять), може, варто ними покористуватися :)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7078
вебомамка, а чому у вісні краще не міряти температуру??? Я такого не знала.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!