МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

дякуючі вебомамка
#7089
ой, перепрошую, що не відразу відповіла, забігала небагато.
я у лікаря питала, і мені він відповів, що під час хвороби температуру краще уві сні не міряти, так як дитина може потіти і інше, і температура знижується, тобто для точних свідчень, коли малої хворіє потрібно міряти її перед сном або після, як-то так
днями я-таки пішла в аптеку, щоб дізнатися про електронні і лобові термометри ... взагалі раніше думала, що це різні термометри. :)
мені здавалося, що лобовий - це така смужка, яка клеется на лоб, а посередині там цифри - градуси :)
так от я прийшла в аптеку, коли запитала про електронні термометри, то мені їх стільки запропонували, що я розгубилася аж ...
ну потім, коли я сказала, що мене лобові ще цікавлять, дівчина мені каже:
"Так у нас є і лобові електронні!"
Вообщем я взяла й купила-таки цей лобовий електронний від Лонгевіта, мені сподобалося, що він вимірює температуру за 3 секунди, не треба пхати під пахву чи ще куди, просто до чола доклав і все, можна навіть поруч в лобово-скроневій області потримати. Ну і плюс там їм можна користуватися як кімнатним термометром і температуру води вимірювати) за ціною для нас теж підійшло. Коротше, тепер хоч з малим не буду воювати, щоб температуру вимірювати :)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7092
вебомамка, дякую, а цей термометр з батарейками чи з підзарядкою і за скільки ви його купили?
дякуючі вебомамка
#7098
та немає за що!
купили за 240грн, тип харчування: батарея тип СР2032 :)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7118
вебомамка, япридивилась скронневий термометр "Чікко", але коли в інтернеті прочитала про нього відгуки - люди скаржаться, що він пищить жахливо і при цьому видає звуковий сигнал, коли температура підвищується на кожен градус, а це ж 10 см від вуха! + всі зазначають, що температуру він дає не точну, так як температура під пахвами, в роті і на лобі завше різняться і тому покази різні, а щоб вони були правильними, то градусник треба довше тримати, коротше, симисл його швидкості втрачаєтться+звук писклявий. Але "Чікко" 330 грн. А ваш дешевший, але цына не завжди = якості, може він не пищить у вас так сильно, б о я б теж придбала - корисна річ.
дякуючі вебомамка
#7119
знаєте, я бачила цей термометр від Лонгевіта ще в інтернет-магазині, не знаю, чи можна тут на форумі посилання кидати ... але можете залишити особистий e-маил - кину Вам посилання, почитаєте про нього докладніше або зателефонуйте їм і дізнаєтеся всі характеристики .
Чікко не випробували ще :)
дякуючі Irina i karina
#8422
сбиваємо Панадолом або Нуферон дит.
дякуючі Томочка
#9052
Панадол бейби
дякуючі Чумачедчая
#12991
Ми одного разу збили високу тепмературу - допоювала інтенсивно. Просто набирала в шприц малятко тепленьке и заливала, потів, пісяв, і виходив жар, роздягнути тільки треба - щоб не впарювалась дитинка
Аватар користувача
дякуючі Коллос
#13013
нам педиатр сказал мереть температуру только ртутным термометром.
Аватар користувача
дякуючі maska
#13032
Хорошо помогает применение внутрь 100% стабилизированного геля алое вера. Только он должен быть натуральным. И каждые 15 минут по 2 столовые ложки
Аватар користувача
дякуючі Наталка Полтавка
#13111
maska писав:Хорошо помогает применение внутрь 100% стабилизированного геля алое вера. Только он должен быть натуральным. И каждые 15 минут по 2 столовые ложки
а немовляті можна такий гель давати?
Аватар користувача
дякуючі masja
#13730
мы пользуемся нурафеном,один раз только пришлось уксусом обтирать,среди ночи ребенок гореть начал, помогло, под утро стабилизировало температуру.
дякуючі tatamodka
#16713
спостерігати за горлом. В моіх дітей так часто буває 1-2 дні висока температура без симптомів, а на 3 день вилазить горло.
Аватар користувача
дякуючі Susida
#16843
Уксусом?
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!