МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Ylia
#6719
За останні пів року моя молодша дочка перехворіла ангіною, тонзилітом, отитом, у нас постійна нежить. На останньому прийомі отоларинголог зробила висновок - аденоїди, є показання до операції. Я в розгубилася і боюся піддавати дочку такому стресу? Скажіть комусь удалося побороти цей недуг без оперативного втручання?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6723
вибачте, якщо лізу без поради, але я точно знаю, що видалити аденоїди повністю - не можливо, тому іноді операція не приносить бажаного ефекту. В мене була однокласниця, якій за показами к-ка раз їх видаляли(вона постійно гундосила в ніс) і видаляляли б їй їх ще багато раз, поки їх не залікував гомеопат - ТАК, саме ЗАЛІКУВАВ - сказав, що вона переросте, що проблема аденоїдів - це період дитинства.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#6726
Ylia писав:За останні пів року моя молодша дочка перехворіла ангіною, тонзилітом, отитом, у нас постійна нежить. На останньому прийомі отоларинголог зробила висновок - аденоїди, є показання до операції. Я в розгубилася і боюся піддавати дочку такому стресу? Скажіть комусь удалося побороти цей недуг без оперативного втручання?
Операція робиться,як правило, під місцевим наркозом і дуже травматична психологічно, ризик розростання повторно дуже високий, навіть протягом наступного року..Який ступінь ставить лікар?.. Чи може дитина дихати носом взагалі? Чи хропить уві сні? Чи трапляються проблеми з диханням під час сну? Якщо є останнє, то є сенс таки зважитись на оперецію(але після консультації з декількома спеціалістами-лорами)
Старший син( 5р) мав проблему з аденоїдами у віці 2,5-3 років: хронічний нежить - систематичні гнійні отити..(обішлись без опереції,хоч ставили 3-ступінь, і наполегливо рекомедували)
Ми лікувались так: зранку - декілька крапель каланхоє, щоб прочистити ходи(сам не умів), через годину-півтори і декілька разів протягом дня спринцювання носа розчином солі(1чайна ложка без гірки на 0,5літра кип'яченої води, розчин заливали у капронову пляшечку з-під крапель для носа з розприскувачем), під час загостреня нежитю - ромашкою(вона дещо підсушує та дезенфікує);при затяжному нежеиті - прочистити і промити носа і прокапати коларголом(не протарголом) - 3-4 рази на день - 7 днів, не менше(у аптеці роблять на замовлення,зберігати у холодильнику, краще не довше 10 днів, хоч і пишуть 30);
обов'язково навчити полоскати горло - і полоскати 2-3 рази в день відваром в'яжучих рослин - кори дуба, ромашки(курсами по тижню, або під час загострення нежитю чи ГРВІ,);
надавати перевагу масляним краплям від нежитю - піносол, або зробити самим: 1частина обліпихового масла, 1 частина масляного розчину хлорфіліпту 4 частини рафінованої олії(соняшникової, оливкової, кукурузної) по 1-2 краплини у кожен хід після промивання під час загострення нежитю;
якщо є досить помітні проблеми з хропінням і диханням під час сну - судиннозвужувальні краплі на ніч, найбезпечніший - сульфацил(але тоді обов'язково зволожити повітря - найкраще - мокрий рушник на батерею);
загальнозміцнюючі процедури, добре провітрена спальня, можливий максимум сонця і моря влітку, або хвойного лісу;
аденоїди дісно можуть бути віковою проблемою, але сподіватись, що саме минеться - марно...
найкращий вік для опереції з низьким процентом рецидиву 13-15 років, але якщо зупинити ріст аденоїдів раніше, то дитина підростаючи, "дожене" їх, і вони перестануть бути проблемою...
Спробуйте, але перед початком порадьтесь з лікарем... нам допомогло...
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6735
Anpa4ino писав:вибачте, якщо лізу без поради, але я точно знаю, що видалити аденоїди повністю - не можливо, тому іноді операція не приносить бажаного ефекту. В мене була однокласниця, якій за показами к-ка раз їх видаляли(вона постійно гундосила в ніс) і видаляляли б їй їх ще багато раз, поки їх не залікував гомеопат - ТАК, саме ЗАЛІКУВАВ - сказав, що вона переросте, що проблема аденоїдів - це період дитинства.
згодна. Усі мої друзі, що мають дітей з аденоїдами кажуть, що вони після операції можуть відрости наново. Теж коліжанка вилікувала у сина їх у гомеопата. Але, попереджаю- це займає 1-2 роки! Якщо передумаєте про операцію- мені здається, це найкращий вихід. Заодно і імунітет вам би підтягнули після всіх тих перенесених захворювань.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6915
А у якому віці дітям ставлять такий діагноз - аденотомія?

мене теж турбує часто закладений ніс у дитини, але це не простуда.
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#6919
Ми часто хворіли, але лікар зробила висновок тільки зараз у 2,5 роки.

Ми вирішили звернутися до гомеопату - покращення є, але не знаю чи будуть вони ефективні
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6926
А у чому полягає ваше лікування - багато препаратів призначають? ви ходите на прийом з дитиною? лікар гомеопат за освітою педіатр?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6929
дівчата, в мене теж якісь підозри виникають - раніше син гундосив лише зранку, а зараз постійно. Сопельок нема, просто агукає ніби " в ніс" - це що аденоїди так рано можуть бути чи це просто різка переміна погоди і реакція слизових оболонок на пилюку? Не хочу зайвий раз до лікарів, так як зараз ми знову боремось із проносом.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6937
Anpa4ino писав: реакція слизових оболонок на пилюку?
Мені сьогодні знайому лікар переконала, що у нас така реакція слизових на сухе повітря, на пилюку...а не віруси або аденоїди
дякуючі litving
#8963
Моїй дитині 5,5 років і з 3-х років у нас аденоїди (у зимовий період), особливо храпіла вночі, неможливо було спати . Лікарі радили їх вирізати, але я вагалися, бо у всіх знайомих вони виростали і діти ще більше хворіли. Нашій другій дитині 6 місяців і з початком опалювального сезону зразу ж вона також почала хропіти вночі, хоча лікарі казали, що дитина здорова. Одного разу подивившись "Школу Комаровського" про аденоїди, що потрібно зволожувати кімнату, особливо вночі, ми купили зволожувач повітря. Ви не повірите, але з другої ночі діти спали міцно і без хропіння. То ж може і ви попробуєте?
Аватар користувача
дякуючі Vera
#8995
покажитесь лору, моя подруга у лора лечит ребенка с аденоидами, капают капельки в носик. гомеопатию сказали назначат если не будет результата. какая у вас степень аденоидов?
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!