МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

дякуючі Tesien
#6729
В мого сина ріжуться верхіх 4 зуба. Він дуже сильно мучиться через це,ночами плаче. :( Пробувала давати йому гризти дурак, але він його випльовує.Давала також кусочок хліба,але він інколи може ним почати давитися. Купила мазь"Дентол",але там сказано,що можна мазати тільки 3 рази на день. Вчора у нього піднялася температура до 38. Зубки вже лізуть 2 місяці.
Аватар користувача
дякуючі nareshti
#6730
Давайте не хліб, а баранки. Їх тримати зручніше і не так легко розсмоктуються. Давати тільки, коли сидить, щоб не давився. Сухарі не треба - ними може боляче набрякшим ясенкам зробити.

Щоб збити температуру давайте Ібуфен, він діє повільно та досить довго, щоб дитина змогла виспатися.

І перевірте, чи точно це не інфекція (горлечко, носик)!!!
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6731
Якщо немає проносів- дуже хороший засіб-свічки ВІБРУКОЛ. Призначаються саме при прорізуванні зубів, мають обезболюючу і жаропонижаючу дію. Гомепатичні, не викликають звикання. На днях по телевізору чула такі рекомендації від Комаровського.
Аватар користувача
дякуючі Мама Викусика-Кукусика
#6949
Дентінокс-гель для ясен,на певний час допомагає,втамувати біль.
+Вібуркол,але тільки на ніч .
Заспокійливий чай і охолоджена зубогризка.
дякуючі Helena
#8889
Дентинокс гель хороший но не надолго действует, больше так ничего пока не знаю
Аватар користувача
дякуючі Ninochka
#9101
девочки во сколько у ваших деток первые зубки начали прорезаться?
дякуючі Vasilisa
#9231
нам полгодика, зубки у сынишки только начали прорезаться, нижние, Дента гель хорошо помогает. если температура Панадол Беби даю.
дякуючі inga
#9328
нам тоже помогает гель для десен
дякуючі Verunya
#9458
нам гели не помогали. я давала таблетки дентокинд. очень хорошо снимают боль. они гомеопатические по этому ничего страшного. их можно давать до 6 таблеток на день.
Аватар користувача
дякуючі Ninochka
#9461
у нас кажется первый зубик лезет, очень все набухшее в ротике и плачет, гелью мажу но я так понимаю он не надолго помогает.
дякуючі Kwittochka
#9628
у меня и мой дочки одновременно резались зубы, так я купила гель Камистад, попробовала его на себе, боль прошла, потом намазала десна и ребенку. Могу его и вам посоветовать.
Аватар користувача
дякуючі masja
#13732
Гельки считаю фигней, так как ребенок только засыпает, они перестают действовать. Когда все плохо, даю на ночь нурафен, днем сухарями и баранками десна чешет.
дякуючі ЛараМадина
#14018
Я тоже только на ночь нурофен а днем у нас прорезыватели.
Чем ярче и факрутнеее- тем лучшее. Открытие для меня было:
Зображення
http://klubok.com/item-prorezyvatel-bun ... li-8004531
как ни странно, не цветной не фактурный зато очень удобный,благодаря этим мягким ушкам! А когда надоедает прорезыватель даю ниблер
у нас такой
Зображення
http://klubok.com/item-prodam-nibler-8340473
СПАСЕНИЕ!
дякуючі Dasha7777
#48091
А со скольки месяцев стоит ждать этого счастья?

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!