МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі koko
#7433
Через жарку погоду у донечки запріває шкіра і з'являються опрілості, от педіатр нам порадила перейти на багаторазові підгузники, але проблема в тому що їх немає в продажі. Чи дійсно багаторазові кращі ніж звичайні підгузники? І де їх можна придбати?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7448
моя особиста думка із прочитаного і побаченого - в них так само жарко, хоч вони й багаторазові, але все рівно дорогі і міняти їх треба також досить часто, а це значить, що треба їх придбати не один - не два - і не три комплекти... Подумайте чи в шерсті влітку легше ніж в целюлозі???
дякуючі Аргетис
#7455
Можно попробовать вернуться к истокам, купить обычной медицинской марли, и сделать подгузники самостоятельно. Они прекрасно стираются, гигиеничны, кожа малыша дышит. Другой вопрос, что они не задерживают влагу, просто "уменьшают лужу". Однако это лучше, чем заставлять маленькую попку преть в такую жару. Понадобится много запасных трусиков и штанишек :)
Однако, стиральная машинка-автомат сводит проблемы со стиркой на нет, а на такой жаре всё сохнет моментально.
дякуючі Selena
#7461
Мені нещодавно подруга порадила ось такий варіан: вирізати із звичайного підгузника (можна використаного, але не закаканого) всю середину, покласти замість неї марлю і так надягати на дитину. Коли попісяє марлю змінювати, а верх підгузка залишати. Дитинка так не запріває, і сильно протікати не буде (хоч іноді трапляється, що трошки протече).
дякуючі Аргетис
#7462
Selena, я помню, пользовались этим способом, когда сын родился. Могу сказать, что малыш всё равно будет чувствовать себя не комфортно. Смотрите, обычный подгузник впитывает влагу, и кожа остаётся сухой. Да, жарковато, риск перегрева и так далее. Но марля, вложенная в непромокаемые трусики подгузника, создаёт чудесный повод для появления опрелостей. Разве что мама будет настолько внимательна, что станет переодевать ребёнка в мгновение ока круглосуточно.
дякуючі Selena
#7464
Навіщо "в мгновения ока"? Я думаю, шо якщо мама постійно з дитиною, то досить швидко помітить, що марлю необхідно змінити. Принаймі в мене малий в звичайних підгусках коли була спека запрівав, а коли почали використовувати марлю, то опрілості зникли. Хоча це наш особистий досвід, можливо комусь і не підходить. Марлю використовували лише вдень, нав ніч - звичайний підгузок, бо дійсно вночі не відслідкуєш, коли дитина попісяла.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7465
ну не знаю, скільки ж це марлі треба із собою возити, якщо ми гуляємо 4-5 годин підряд вдень і 1,5-2 год. ввечері? і як це по-жлобськи буде виглядати? коли дитина вже не на ГВ, то сеча в неї ох яка роз"їдаюча: жара+роз"їдаюча сеча+ ви постійно дьоргатимете дитину, щоб підкласти марлю, а якщо ще десь протекло, а мокру ще із собою треба якось носити... Це не так комфорт для дитини, скільки заспокоєння власної душі і якісь комплекси, що ми виросли і так без підгузків і тд. Але це моя особиста думка.
дякуючі Аргетис
#7467
Anpa4ino, зачем же так драматизировать и при чём тут жлобство?))))
Просто тут разговор про многоразовые подгузники в жару, и если выбирать, то уж проще не изобретать велосипед, а дальше пользоваться одноразовыми. Есть же фирмы, которые выпускают достаточно тонкие подгузники.
А про марлю я сказал только в качестве иллюстрации к многоразовости и в ответ на мысль о том, что летом в шерсти так же жарко, как и в целлюлозе. А то и жарче.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7468
Аргетис, ви мене не правильно зрозуміли, я знаю, що ми тут про багаторазові підгузки в спеку, але як, наприклад, це виглядатиме, коли дитина захоче топ-топ? от була спека і в мене малий був в памперсі і футболці, ну шкода мені дину із страшним використаним набитим марлею мокруватим підгузком. Коли син вдень засинає, то я знімаю з нього підгузок, бо як спить, то не пісяє зовсім - оце такий метод порятунку від опрілостей для себе знайшла я, звичайно методом дослідження, проб і помилок на власній дитині.
дякуючі Selena
#7469
То і так ясно що на вулицю краще вдягнути звичайний підгузок, бо міняти там марлю буде дуже незручно та і недоречно, бо як це буде виглядати зі сторони.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7470
до речі, про найтонші підгузки - з усіх, які ми перепробували(а перепробували ми багато: хаггіс ультра комфорт, хеппі, ліберо і ліберо- трусики, памперс ектів бейбі, памперс сліп енд плей, аро, хаггіс классік, молфікс) - найтоншими і найприємнішими виявились - 1. памперс ектів бейбі, 2. молфікс, 3. хеппі. В жахливу жару - у нас тільки памперс ектів бейбі. Хочу ще спробувати ці нові Пуффікс, але поки їх не бачила.
дякуючі gbarzeey
#8857
Ми вже 5 місяців користуємось багаторазовими підгузниками з бамбука. Нема ні подразнень ні опрілостей. Тканина залишилась біленька і мяка. фірми кола бебі. Міняєм що 3 год. Дуже задоволені.
дякуючі Tosya
#8896
gbarzeey какой фирмой вы пользуетесь?
дякуючі Helena
#8907
у памперсов по-моему есть такие но мы еще не пользовались ни разу, не знаю стоит ли и нет ли потом у ребенка высыпаний

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!