МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

#474
Тему підкинув один гарний знайомий і я задумалась: чи дійсно потрібно загартовувати дітей? І якщо потрібно, то з якого віку? І як це роблять наші форумчани?
Давайте поділимося досвідом з такого неоднозначного питання!
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#476
Головне неперегрівати дитину, що означає загартовувати. Слово здоров'я не означає що особа не хворіє а означає що організм особи гарно адаптується до зовнішніх умов.
А той хто хоче дитину загартовувати повинен сам загартовуватися. Ну і за останіми даними стрес при деяких видах загартовування ну дуже негативно впливає на психіку дитини.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#478
стрес при деяких видах загартовування ну дуже негативно впливає на психіку дитини.
Які це саме види?
дякуючі Мама_Вани
#480
Ванюша плавает в большой ванне, температура 35 градусов, никогда не кутаем, дома всегда в тоненькой маечке.
Кста, а у нас в городе есть детские бассейны? Кто -то в курсе.?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#481
Це передусі ті в яких дитину обливають холодною водою або занурюють в неї.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#482
Мама_Вани писав:Кста, а у нас в городе есть детские бассейны? Кто -то в курсе.?
У Кіровограді дитячих басейнів, нажаль, немає.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#483
В раньому плаванні є позитивні і негативні сторони. Це все потрібно робити ну дуже обережно ну і однозначно з гарним інструктором, бо один необережний рух і дитині нанесеться дуже велика психологічна травма.
Але особисто мені з сином це подобається.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#487
Это правильно, Мама Вани, что не кутаешь. У друга малой 3 года, так они из больницы с октября по март не выкисают. Они его кутают, говорят, от малейшего дуновения продуть может. Но мне интуиция подсказывает, что меньше кутали бы, мень проблем бы имели.
дякуючі Мама_Вани
#493
Yaremko писав:Це передусі ті в яких дитину обливають холодною водою або занурюють в неї.
Обливания проводят постепенно понижая температуру. У Комаровского хорошо описано. А на счет этого
Це все потрібно робити ну дуже обережно ну і однозначно з гарним інструктором
Ваня у меня с месяца в большой ванне, а инструкторов у нас нет, да и сама я для Ванюши неплохой инструктор :wink:
Аватар користувача
дякуючі tavis
#497
Yaremko писав:Це передусі ті в яких дитину обливають холодною водою або занурюють в неї.
Три роки назад ми за одну зиму лежали три рази в лікарні то з ангиною, то з запаленням легень. Одного разу мені зателефонував друг, та запросив на проруб. Ми поїхали туди всією родиною. Компанія підібралась весела і майже всі, коли вистрибували з проруба казали щось накшталт: "Ох, як гаряче!!!!" В цей день я вперше пірнув у проруб! Коли ми вже збирались йти додому, мій Санька сказав, що теж хоче пірнути. Ми його швидко роздягли в приміщенні рятівної станції міського пляжу, я його закутав в свою куртку і виніс на річку. Потім опустив його по груди два рази в проруб (на вулиці було близько 6 градусів мороза). Швидко витерли, завернули в куртку і одягли зновуж таки в приміщенні рятувальної станції. З того часу він, коли є бажання сам обливається холодною водою прям з крану і вже три роки ми зовсім не хворіємо. Максимум на що його вистачає - це соплі під час епідемії грипу. Тому по поводу занурення чи обливання холодною водою - маю заперечення. На мій погляд тут головне, щоб дитина була налаштована на обливання чи занурення.
дякуючі helena1964
#500
І ви що не боялися запалення легенів?!!
Як так можна з дитиною? Це ж опасно!
дякуючі Мама_Вани
#503
Ангелина писав:Это правильно, Мама Вани, что не кутаешь. У друга малой 3 года, так они из больницы с октября по март не выкисают. Они его кутают, говорят, от малейшего дуновения продуть может. Но мне интуиция подсказывает, что меньше кутали бы, мень проблем бы имели.
Ангелина, я летом поражалась. Выходишь во двор 25-28 градусная жара, а некоторые мамы уже понатягивали на своих чад мохнатые костюмчики :shock: У меня всегда Ваня в одной майке и без носков. А когда сильная жара была, то в слинге был в одном памперсе и в кепке. Такой смешнючий был. Мы на улице без внимания не оставались :lol: При чем реакции совершенно разные :lol: :shock:
helena1964, я так поняла, что у tavis все ок.
tavis, Молодцы +1
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#505
Будь ласка відрізняйте загартовування та не перегрітя це різні речі. Найкраще неперегрівати дитину.
дякуючі Мама_Вани
#506
Yaremko писав:Будь ласка відрізняйте загартовування та не перегрітя це різні речі. Найкраще неперегрівати дитину.
Воздушные ванны-один из способов закаливания
дякуючі Мама_Вани
#507
Yaremko писав:Будь ласка відрізняйте загартовування та не перегрітя це різні речі. Найкраще неперегрівати дитину.
Yaremko писав:Головне неперегрівати дитину, що означає загартовувати.
Что же ты сама себе противоречишь?

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!