МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі bob
#2201
Не зрозуміла з теми і не знайшла в інтернеті - чим відрізняється закалювання від просто "не перегрівання"?
І, головне, що краще для дитини?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3000
bob писав:Не зрозуміла з теми і не знайшла в інтернеті - чим відрізняється закалювання від просто "не перегрівання"?
І, головне, що краще для дитини?
НЕщодавно по телевізору саме на цю тему шматок передачі бачила, так там дядечко, якись кандидит меднаук і прктикуючий лікар розповаідав. На скільки я зорозуміла, "неперегріванн" це частина здорового, нормального способу життя разом із рухливими іграми, прогулчнками забудь-якої погоди, питтям води кімнатної температури(а не підігрітої), ходінням босоніж по квартирі і влітку на вулиці і тому подібне. за таких умов організм дитини отримує достатне навантаження для вироблення правильної терморегуляції, становлення імунітету. А загартовування це спеціальний комлекс дій, спрямований на компенсацію прцесів, викликаних не зовсім здоровим способ життя, тобто наслідків перегріву, стерильності тощо, і може давати позитивний результат , якщо подобається дитині. Як на мене досить переконливо, а яка Ваша думка?
Аватар користувача
дякуючі n.koloda
#6495
kompot писав:
bob писав:Не зрозуміла з теми і не знайшла в інтернеті - чим відрізняється закалювання від просто "не перегрівання"?
І, головне, що краще для дитини?
А загартовування це спеціальний комлекс дій, спрямований на компенсацію прцесів, викликаних не зовсім здоровим способ життя, тобто наслідків перегріву, стерильності тощо, і може давати позитивний результат , якщо подобається дитині. Як на мене досить переконливо, а яка Ваша думка?
Гадаю, що загартування є одним з головних ключів до здоров'я. Активні дії на природі поліпшують і кровообіг і в певній мірі заспокоюють нервову систему. Моїй подрузі під час вагітності радили багато часу активно проводити на свіжому повітрі (парки, ліси річки звісно мається на увазі, а не просто у дворі, де досить висока загазованість), для кращого повітрообміну, в неї були проблеми з легенями, наслідки запалення легенів. В певній мірі це внесло свою не останню лепту в легке народження дитини.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6497
n.koloda писав: Гадаю, що загартування є одним з головних ключів до здоров'я. Активні дії на природі поліпшують і кровообіг і в певній мірі заспокоюють нервову систему. Моїй подрузі під час вагітності радили багато часу активно проводити на свіжому повітрі (парки, ліси річки звісно мається на увазі, а не просто у дворі, де досить висока загазованість), для кращого повітрообміну, в неї були проблеми з легенями, наслідки запалення легенів. В певній мірі це внесло свою не останню лепту в легке народження дитини.
все добре в міру, не треба кидатися в крайнощі, особливо в плані дітей, вагітних і стариків. Знаєте, я до вагітності досить багато часу приділяла спорту - бігала, ходила в тренажерний зал, на танці, просто зарядку робила, години 2-3 щодня на вулиці була, майже не хворіла, а завагітнівши, відчула, що слабка, в мене була постійна загроза, мені був прописаний постільний режим, мінімум рухів, навіть їла лежачи, мене мучали болі і тд. Я дуже ризикували, навіть виходячи на прогулянку і знаєте, не дивлячись на важку вагітність - народила я легко, через місяць після пологів до мене повернулась колишня сила і витривалість. Це дуже індивідуально. Щодо закалювань: особисто знаю людей, які трьохрічну дитину щодня по 10-15 хв заставляли бігати в трусах босою по снігу - в дитини зараз проблема з лімфатичною системою та кістками.

Опомніться люди! Робіть із собою все, що завгодно, но дітей виховуйте дітьми, а надалі вони самі вирішать - треба чи не треба стрибати в ополонку чи обливатись відром води щоранку. Кожна людина сама відчуває можливості свого організму, з чого всі взяли, що якщо добре мені, то дитині теж?
Аватар користувача
дякуючі n.koloda
#6505
Anpa4ino Згодна, міра це завжди важливо!
Десь поряд з нею є і гармонія.
А можна поцікавитись, ті Ваші знайомі, що дитину змушували бігати по снігу, вони самі поряд з нею бігали чи спостерігали?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6507
n.koloda писав:Anpa4ino Згодна, міра це завжди важливо!
Десь поряд з нею є і гармонія.
А можна поцікавитись, ті Ваші знайомі, що дитину змушували бігати по снігу, вони самі поряд з нею бігали чи спостерігали?
не знаю як мама, но тато і дід купаються в ополонці і розтираються щоранку снігом (так було раніше, но як дитина злягла - вже з півроку їх не видно).
Був такий дядько Іванов, вінзимою і літом в шортах ходив і лікував так людей, но казав, що той хто відчуває, що йому не вмоготу - не робити цього і дітей також казав не силувати
Аватар користувача
дякуючі n.koloda
#6508
Anpa4ino писав: не знаю як мама, но тато і дід купаються в ополонці і розтираються щоранку снігом (так було раніше, но як дитина злягла - вже з півроку їх не видно).
Був такий дядько Іванов, вінзимою і літом в шортах ходив і лікував так людей, но казав, що той хто відчуває, що йому не вмоготу - не робити цього і дітей також казав не силувати
та сумно, коли дорослі подавляють своєю волею дітей, змушують робити щось проти бажання самих дітей.
Мені якось теж знайомі радили зайнятися обливанням, але чітко попереджали, що починати робити потрібно тільки влітку, спочатку просто обливатись прохолодною водою, потім поступово холоднішою. І також попереджали, що коли починаєш то робити, то вилазять болячки які до цього були приглушені. то рекомендували, що коли починаєш хворіти, то обов'язково треба припиняти, загалом щоб без фанатизму.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6509
n.koloda писав:І також попереджали, що коли починаєш то робити, то вилазять болячки які до цього були приглушені. то рекомендували, що коли починаєш хворіти, то обов'язково треба припиняти, загалом щоб без фанатизму.
багато людей, що лікуються природніми методами "вилізші" болячки називають періодом загострення хвороби, який є етапом на шляху до виздоровлення, тому рекомендують ні в якому разі не зупинятись :rofl:
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6515
У більшості випадків "загартування" не приносить дитині ні користі, ні шкоди, але надає величезну дію на нервову систему батьків. Загартування - як жирний хрестик на совісті батьків - неначе вони зробили все, що могли
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6517
Але це не означає, що не варто загартувати дітей. Просто мені здається справа не у холодному обливанні вранці і не в провітрюванні кімнати, а в повній корекції способу життя дитини
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6524
Inneska писав:Але це не означає, що не варто загартувати дітей. Просто мені здається справа не у холодному обливанні вранці і не в провітрюванні кімнати, а в повній корекції способу життя дитини
це точно, коли люди починають наслідувати догми здорового способу життя, то вирішують жити здорово "по повній програмі" і забувають, що дитячий організм вразливіший. Діти повинні бути дітьми, ми крадемо в них дитинство, піддаючи цим стресам. Я наприклад, за повітряні ванни, купання в сезон, проти закутувань в теплющі речі, проти підігрівання води вище кімнатною температури через боязнь простуд - це для мене те саме загартовування для дитини без оцих крайнощів з ополонками в льоду
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6530
На мій погляд загартування - це максимальна рухова активність, максимально можливе перебування на свіжому повітрі, достатній мінімум одягу, чиста кімната в якій знаходиться малюк. Обійтися без обтирань і обливань дитина може, а ось без гармонійного способу життя - ні
Аватар користувача
дякуючі sladkoewka
#7678
Хоч в мене ще нема дітей, але багато моїх подруг вже мають по двоє немовлят і багато хто починає загартовувати дітей майже не з народження. Я бачу результат таких процедур на лице і тому тільки за загартовування дітей, адже це благотворно впливає на імунну систему та на організм в цілому і коли в мене будуть дітки я так само буду їх загартовувати і загартовуватись сама :)
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7791
Треба ще знати тепловий тип своєї дитини. Моя старша, наприклад, дуже теплолюбива- вилазить з ванни і вже трясеться. Вдягає халат і лізе на диван. Повна протилежність менший - той вилітає з ванни голий і босий, тікаючи від гарячого фену. :hihihi: І майже ніколи руки- ноги в нього не холодні. Уявляю, якби я свою старшу облила холодною водою! :bugaga: Та вона б зі мною говорити перестала від шоку. Дійсно- найважливіше- гармонія. У кожного свій тепловий бар*єр і з цим треба рахуватись.
дякуючі izabella
#7941
я считаю что надо !
я тоже в детсве закалялась )
и в школу монтессори меня водили )) там же и обливались )
мне кажется , ничего просто так не бывает ....
надо !

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!