МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

дякуючі iren25
#7785
Доброго дня! Нашому синочку рік і два місяці, але жодного зубчика. Це проблема, чи ні( якщо врахувати, що в мене перші зуби з"явились в рік і місяць), може це генетичне? Чи можливо брак кальцію, чи інших вітамінів?
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7788
Абсолютно ніяка не проблема-це і генетичне, і індивідуальне. Ви ніяк не змусите ті зубчики вирости тоді, коли вам хочеться. :hihihi: А проблема кальцію присутня більше тоді , на мою думку, коли зубчики ростуть вже чорними або зразу псуються.
дякуючі iren25
#7792
Дуже вам дякую!!! Ви мене підбадьорили, а то вже зовсім "розкисла". Вночі в нас почався насморк, може це передвісник зубчиків?! Хто зна!
дякуючі Natali131
#7963
У нас была температура во время прорезывания.
Вот тут немного интересного про прорезывание http://www.youtube.com/user/MatusynShod ... SSHY6qUyTI
Аватар користувача
дякуючі Ninochka
#9150
девочки когда зубки при нормальном развитии начинают прорезываться?
Аватар користувача
дякуючі Gal@
#9162
нам 4 месяца и уже начинают прорезаться 2 нижних зубика, говорят что у девочек всегда раньше прорезаются чем у мальчиков а вообще чаще всего к 6 месяцам уже первые зубки прорезаются. это насколько я знаю.
дякуючі Лили
#9183
У молого моей сестры зубы уже в 2 месяца были. А нам 7мес и еще нет ничего.
дякуючі Kwittochka
#9638
если зубки не режутся после 1.5 года, тогда нужно переживать а в вашем случае, все хорошо!
Аватар користувача
дякуючі Elena777
#9765
Лили писав:У молого моей сестры зубы уже в 2 месяца были. А нам 7мес и еще нет ничего.
ничего страшного, до годика-полтора зубок может не быть - это нормально
дякуючі Павел Зорин
#11717
Elena777 писав:
Лили писав:У молого моей сестры зубы уже в 2 месяца были. А нам 7мес и еще нет ничего.
ничего страшного, до годика-полтора зубок может не быть - это нормально
Ми своїй донечці чистили зубки дуже дбайливо, хоч вона з нами і сперечалась mi hihih , але результату ніякого - з жовтих плям потім утворились вже заглиблення - бороздочки, з"явився якийсь неправильний рельеф. Лікар сказала, що це вже карієс. Ми забили тривогу.Як в такоу маленькому віці можуть бути такі проблеми. Згадую своє дитинство, такого не було в ранньому віці. Щоб лікувати вже зубки в 1.5 року... Знайшли чудову клініку, яка займається малесенькими дітьми. Навіть не думав, що таке буває, правда нервів потратили на пошук відповідного місця,жах просто...
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!