МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі tavis
#659
Ангелина писав:А он знает, что влюбой момент может сказать волшебные слова "не хочу в школу" и больше не ходить туда?
Один раз він казав, що не хоче йти на малювання, тому-що втомився. Хоча в дійсності причина була в тому, що у нього з'явилась нова іграшка, якою дуже хотілось гратися. Ми вірішили це питання буквально: оскільки він казав, що втомився, тому не може нікуди йти, ми сказали, що грати він теж не може, тому - що потрібно відпочити. І, майже весь день він пролежав у ліжечку. Після цього випадку він вже замислюється над тим, що каже.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#662
Прикольно. Я какое-то кино смотрела, там тоже так делали... не помню названия.
А всё-таки: он знает, что пможно сказать просто не хочу и не ходить?
Аватар користувача
дякуючі tavis
#666
Ангелина писав:А всё-таки: он знает, что пможно сказать просто не хочу и не ходить?
Так. Але чомусь, коли я йому кажу, що давай я піду напишу заяву, щоб ти більше не ходив на малювання, чи сопілку, він каже що не потрібно і починає збиратись. Мені здається, що це не тому, що йому не подобається, а це просто, можливо, втома. Гуртки, які ми відвідуємо - це тільки Сашин вибір. Коли він одного разу сказав, що не хоче ходити на танці і обгрунтував своє небажання їх відвідувати - більше він туди не ходив.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#668
И как же он обгрунтувал?
Аватар користувача
дякуючі tavis
#671
Ангелина писав:И как же он обгрунтувал?
Декілька разів вчителька по танцям нам скаржилася, що Саша себе погано веде на уроці. Коли ми його запитали в чому була справа,
він сказав, що йому набридло сидіти на коврику, коли вчиталька займається з іншими дітьми. Тому він почав бігати зі своєю подружкою по залу. Мені цього було достатньо.:)
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#676
він почав бігати зі своєю подружкою по залу. Мені цього було достатньо.
Да-да, в 5 лет более чем предостаточно :sea2:
Аватар користувача
дякуючі lena
#681
Та як же дитина без базової освіти жить буде?!!! :shock2:
Аватар користувача
дякуючі tavis
#682
lena писав:Та як же дитина без базової освіти жить буде?!!! :shock2:
А що таке "базова" освіта?
Аватар користувача
дякуючі lena
#684
Це закінчена школа.
Аватар користувача
дякуючі tavis
#686
lena писав:Це закінчена школа.
Скажіть будьласка як рівень освіти впливає на подальший щомісячний рівень прибутків?
дякуючі Мама_Вани
#687
А каким образом ты собираешься дать сыну образование? Ты педагог? Или будешь нанимать сыну преподавателей?
Аватар користувача
дякуючі lena
#690
Скажіть будьласка як рівень освіти впливає на подальший щомісячний рівень прибутків?
Я не уявляю, як можна влаштуватися на роботу, коли немає навіть середньої освіти. Судячи з усього ви мене хочете підвести до якоїсь думки...
Аватар користувача
дякуючі tavis
#692
lena писав: Я не уявляю, як можна влаштуватися на роботу, коли немає навіть середньої освіти. Судячи з усього ви мене хочете підвести до якоїсь думки...
Да, я хочу вас навести на думку, що зовсім не обов'язково мати середню чи вищу освіту, щоб мати досить великий досвід у будь-якій справі.
В квітні цього року я бачив на власні очи, як брали на роботу хлопця, якому тільки-но виповнилося 16 років і мав він 7 класів освіти. При цьому він займав посаду, яка по трудовому законодавству передбачає наявність вищої освіти - інженер-програміст.

Якщо у вас є наприкметі хлопчик (дівчина), яка не має навіть неповної середньої освіти, але має хист щось робити дуже добре і бажає влаштуватися на роботу, пропоную зробити наступний експеримент: підійдіть до керівника підприємства, на якому бажає працювати молода особа, розкажіть (бажано, щоб це зробила особа, що хоче влаштуватися на роботу) про свій хист щось робити і на заклик накшталт: "Так у вас же нема ... освіти!!!!" спросіть: "Скажіть будьласка, вам потрібен мій диплом, чи якісний результат роботи?" І, якщо ви дійсно володієте майстерно тим чи іншим видом діяльності запропонуйте довести це на практиці. Це к тому, що ви казали про працевлаштування.

Варіант другий: якщо молода особа дійсно вміє щось добре робити, чи, може не дуже добре, але їй це подобається і, якщо потренуватися, то все вийде в кращому вигляді, а працевлаштуватись не може (не хоче) нехай відкриває приватне підприємство. Сам у себе запитувати рівень освіти не станешь;) Можно взагалі не відкривати офиційно ПП доти, доки це не стане на заваді. Розповісти своїм знайомим, що вмієш добре робити те чи інше, а вони при нагоді перекажуть всім, зацікавленим. Так ви зможете відкрити свою справу, яка буде приносити вам прибутки без наявності довідки про те, що ви "відсиділи" 10...15 років свого життя в учбовому приміщенні.

Але якщо людина нічого робити не вміє, то хай вона має хоч рівень магістра чи кандидата наук - влаштуватися на роботу буде дуже проблематично. Якщо ви мені не вірите, будьласка подивіться телевізор десь наприкінці навчального року. Кожен рік в випусках новин є репортаж, де на всі голоси розповідають, що більшості випускників ВУЗів після отпримання диплому одна дорога - міський, районний чи обласний центр зайнятості населення.

Гадаю я зміг донести до вас свою думку.
дякуючі Романофф
#693
Абсолютно согласен. Школа отличное место потусить. А знания там если и дают то сугубо абстрактного толка. Приведу пример: с интегралом часто сталкиваетесь? или может знания о границах (lim) вам чем то помогли? Бред. Школа, набор отрывочных ненужных теоритических знаний. :beer:
Аватар користувача
дякуючі tavis
#694
Мама_Вани писав:А каким образом ты собираешься дать сыну образование? Ты педагог? Или будешь нанимать сыну преподавателей?
По темі необхідності освіти я висловив свою думку в минулому пості. А, що стосується вміння щось робити, то я краще домовлюсь з людьми, яки майстерно вміють робити те, що подобається моїй дитині о тім, щоб вони теж навчили його робити те, що вміють. Це на той випадок, коли він схоче займатися тим, що я не вмію.

Замисліться над наступним: якщо викладачи вузів такі розумні, чому вони, наприклад викладачи економічних дисциплін, такі бідні? Є одиниці, які використовують свої знання на практиці. Решта тільки вміє брати хабарі за те, що не змогли навчити своїх учнів предмету, що викладають.

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Ще більше корисного та цікавого!