МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

#593
Сьогодні відводив свого Саньку на дошкільну підготовку, дивився, як деякі діти з задоволенням йшли до школи, а інші категорично проти того, щоб батьки залишали їх в цьому закладі. Згадалось, як сам в перших класах з зацікавленням ходив до школи, а вже після третього класу вигадував сотні причин, щоб туди не ходити....Коли я, як і багато хто з нас пішов до університету, на одній з парт лекторій знайшов короткий напис, в котрому кратко містилося все перебування в університеті: "Тут по звірячому було вбито час!" Само сабою виникло запитання: з якого часу школа, як заклад системи навчання в теперишньому вигляді є не тільки марною тратою часу, але й шкідливим для дітей, що до неї ходять? Що ви про це думаєте?
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#598
Тэвис +1 за тему
Вообще, школа больше нужна для того, чтобы уметь дружить, общаться, тусоваться там, не стоит строить иллюзий, что там чему-то учат.
Потому как учёба - до 3-5 класса достаточно.
А тусоваться там сколько хочешь можно...
Аватар користувача
дякуючі tavis
#608
Ангелина писав:Тэвис +1 за тему
Вообще, школа больше нужна для того, чтобы уметь дружить, общаться, тусоваться там, не стоит строить иллюзий, что там чему-то учат.
Потому как учёба - до 3-5 класса достаточно.
А тусоваться там сколько хочешь можно...
Я внесу свої 5 копійок;)
Для того, щоб навчитись дружити, чи спілкуваться (я не дуже розумію чим відрізняється слово тусоваться від спілкуваться) не потрібна школа. Ти бачила малюків, у яких є проблема в спілкуванні? Наприклад мій Санька, коли намагався знайти собі товариша для гри підходив до дитини, яка йому подобалась, та запитував: "Привіт, як тебе зовуть? Давай копати (бігати, кричати... [підставте далі за змістом])?" І все... далі йшла гра. Проблема в спілкуванні, як на мене бере коріння тоді, коли дітям забороняють це робити починаючи з дітячого садка. Саме тоді, коли вихователь в самий непідходячий для цього момент починає дітям щось розповідати, чи намагається змусити щось робити - каже: "Лізо, Таня, Ваня.... ТИХО!!!!"

З іншого боку можу сказати, що це досить не правильно водити дитину до школи, щоб вона там спілкувалась. Скажи будьласка: тобі дуже сподобається, коли тебе приведуть до якогось приміщення де знаходиться ще десятка два твого віку чужих людей і скажуть: "СПІЛКУЙСЯ!!!" При цьому критерій підбору дітей які будуть в цьому приміщенні тільки один - вік. О тім, щоб була розмова о загальних інтересах розмова не ведеться... Садик, школа, а далі технікум чи інститут - це, на мою думку заклади, куди водять дітей на той час, коли батьки сидять на работі, бо їм нема часу займатися своїми дітьми.
дякуючі Таня
#609
Если вносить 5 копеек - внесу и свои. :)
Общение очень важно! Но ведь и в школе, не все одногодки со всеми одногодками общаются. Это по поводу
тобі дуже сподобається, коли тебе приведуть до якогось приміщення де знаходиться ще десятка два твого віку чужих людей і скажуть: "СПІЛКУЙСЯ!!!" При цьому критерій підбору дітей які будуть в цьому приміщенні тільки один - вік.
Да и общаються то только на перерывах, до и после школы.
А с другой стороны если бы площадь города, например, была общественно одобренным местом времяпровождения, и родители с мыслями о том, что делают благое дело отводили туда детей, то такой илюзии как
школа больше нужна для того, чтобы уметь дружить, общаться, тусоваться там
больше бы не возникало. Подросткам ведь общаться негде, чтоб их не начали подозревать в чем небудь.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#616
Ок, Таня, скажи честно, ты в школе больше всего времени и внимания чему уделяла?
дякуючі Таня
#617
Ангелина писав:Ок, Таня, скажи честно, ты в школе больше всего времени и внимания чему уделяла?
Чтение "посторонней" литературы под партой:) А ты?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#619
Особисто моя думка це те що школа потрібна як максимум до 8 класу, дев'ятий можна зробити або спецкурс якихось вмінь, щоб особа могла вибрати і після закінчення могла працювати, або після закінчення 8 класу поступити далі вчитися щоб здобувати професію.
А 12 класів зробили виключно для забезпечення вчителів годинами
Востаннє редагувалось 10-12-2007, 18:18:14 користувачем Yaremko, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#620
Вооооооот, я тоже.
Переписывалась с ребятами и чиатла.
А если МНЕ хотелось что-то узнать, то я учила.
Дело в том, что в школн меня не учили, я училась сама.
Потому и считаю, что там не учат. Только нервируют.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#623
Yaremko писав:Особисто моя думка це те що школа потрібна як максимум до 8 класу, дев'ятий можна зробити або спецкурс якихось вмінь, щоб особа могла вибрати і після закінчення могла працювати, або після закінчення 8 класу поступити далі вчитися щоб здобувати професію.
А 12 класів зробили виключно для забезпечення вчителів годинами
+1
12 класів - це занадто, як не глянь.
Аватар користувача
дякуючі tavis
#637
Я не знаю, доводилось вам зустрічати чи ні, але в нашу квартиру вже декілька разів дзвонили такі собі волонтери зі школи і запитували чи проживає в мене дитина шкільного віку яка не ходить до школи. А також чи знаю я родини де є такі діти...
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#639
І навіщо, цікаво?
Багато дітей не пішли в школи? :shock:
Аватар користувача
дякуючі tavis
#640
Yaremko писав: А 12 класів зробили виключно для забезпечення вчителів годинами
При цьому навіть деякі вчителі вважають зайвим таке навантаження для дітей. Нещодавно мені доводилось зустріти викладачів, які викладали в моїй школі. Саме пародоксальне, що багато з них вважають шкільну программу такою, що відірвана від реального світу. Але всеодно забивають міски дітей великою кількістю інформації за короткий проміжок часу:(((
Ми з моєю Танею вирішили водити Саньку до школи доти, доки він сам не скаже нам, що школа для нього не потрібна. Тоді ми запропонуємо йому навчитись заробляти гроші самому тим видом діяльності, що йому подобається.
Аватар користувача
дякуючі tavis
#641
aronskaya писав:І навіщо, цікаво?
Багато дітей не пішли в школи? :shock:
Мабудь керівники нашої системи освіти починають розуміти, що вони вже морально зістарились. Але намагаються триматись за своє місце останніми силами. От цікаво, на що вони сподіваються запитуючи про дітей, що не ходять до школи в моїй родині, якщо ми вирішили, що дитина ходити до школи не буде??
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#642
От цікаво, на що вони сподіваються запитуючи про дітей, що не ходять до школи в моїй родині, якщо ми вирішили, що дитина ходити до школи не буде??
Не маю уявлення. Може, лякати складним майбутнім збиралися?..
Ми з моєю Танею вирішили водити Саньку до школи доти, доки він сам не скаже нам, що школа для нього не потрібна. Тоді ми запропонуємо йому навчитись заробляти гроші самому тим видом діяльності, що йому подобається.
Ви з Танею молодці, так їй і передай! Багато хто тільки мріяв би про таких батьків.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#653
водити Саньку до школи доти, доки він сам не скаже нам, що школа для нього не потрібна.
А он знает, что влюбой момент может сказать волшебные слова "не хочу в школу" и больше не ходить туда?
Интересно просто, первый раз такое слышу от родителей. Обычно всё иначе :)

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!