МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

#10252
Привіт усім матусям та татусям!
Мене цікавить насущне для мене питання: з якого віку можна дитині дивитися мультики? В мене синочок 1,5 роки і він дуже любить дивитися мультики на айпеді (діснеєвські, "бременські музиканти", "вінні-пух", "Ну Постривай!" і т.ін). Він може сам деякий час сидіти дивитися мультики, потім починає гратися іграшками, інколи лише поглядаючи мультики. Вже навіть навчився сам ïх включати-виключати.. Ми з чоловіком досить ліберально ставимося до бажання дитини дивитися мультики, мовляв хоче- нехай дивиться. Але я бачу, що він вже стає залежний від них: сідає їсти - давай йому мультики, встає зранку - теж давай мультики і т.д.. Думаю, пора обмежувати йому перегляд мультиків, якщо не зовсім виключити.. Читала, що це може негативно впливати на психіку дитини. Яка ваша думка щодо даного питання? Які можна придумати ігри для дитини півторарічного віку, щоб їй було цікаво?
Аватар користувача
дякуючі Popelyushka
#10565
Нашей манюне 2 года и она тоже без ума от мультиков. Читала, что детям такого возраста главное не включать мультики длинные и со сложным сюжетом, то есть чтобы они смотрели не более 10-20 минут в день, чтобы не было нагрузки на психику. Есть специальные развивающие мультфильмы для этого возраста - нашей нравиться алфавит.
Аватар користувача
дякуючі roza
#10890
Мені здається, що всі дітки люблять мультики, у них розвивається фантазія так, але зловживати не варто, бо потім від телевізора або комп'ютера не відтягнеш. Моєму малюку 3 рочки і він теж дуже любить мультики, але вже довго не дивиться їх, бо вже все знає на пам'ять.
Аватар користувача
дякуючі МаринаКлимова
#12887
ми з року дивилися . І не мультики , а Ералаш. Не знаю , що він там розумів, але сміявся без угаву.
Аватар користувача
дякуючі Коллос
#13021
Наверное, с полугода мой сына подсел на эту бяку. Но что поделать.
дякуючі Marynaka
#14246
мультики то подобаються всім , але я вважаю що з раннього дитинства не порібно їх дивитися або дуже рідко .хай краще почитає чи погортає якісь журнали типу Пізнайко , користі буде більше)
дякуючі Дбайлива
#14348
Современные мультики очень жестокие, и только вредят ребенку. Я вот своим деткам запрещаю смотреть многие из мультфильмов. А чтоб хоть как то занять детей купила кучу книжек, всякие пазлы, кроссворды, а еще детский развивающий журнал "Познайка". Кстати, очень неплохой журнал для деток, мои ребятки очень полюбили его. С Познайкой мы теперь и в школу готовимся и играем, и спать ложимся.
дякуючі Патрон
#51977
Моей дочке было меньше годика и время от времения я включал ей мультики детские, про паравозик ее любимый. Не знаю что в них такого, но детям очень нравится!
Аватар користувача
дякуючі Алексей
#52001
Я разрешаю смотреть мультики своим детям и вместе с ними смотрю и я. Нам нравится мультик Маша и Медведь. Смотрим его через интернет. Очень нарвутся динамика мультика, он не скучный. А дочкам нравится еще и животные. Но мне часто Мишку жалко)))
Востаннє редагувалось 21-04-2018, 17:31:42 користувачем Алексей, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Alisa15
#52260
было б куча свободного времени, вообще не давала б их смотреть

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!