МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

дякуючі Уляля
#1388
Мій чоловік каже, що нашому Северинчику(йому 1,5року) не можна дозволяти навіть підходити до столу(бо знього може щось зтягнути), до телевізора(бо може по ньому вдарити чи на кнопки натиснути)і т.д. Він його дуже сварить за все, а я боюсь, чи не буде в дитини потім комплексів? Квартира у нас маленька, і ,виходить,що можна Малому гуляти тільки біля свого ліжка
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1392
Не знаю з приводу комплексів, але не на користь це - сварити дитину за всілякі дрібниці (хоча чоловікові це, звичайно, дрібницями не здається). Можливо, спробувати йому пояснити, що рухова активність для дитини важливіша? А ви зобов'язуєтеся слідкувати, щоб на столі не лежало нічого, що може зашкодити дитині?
дякуючі Уляля
#1395
Втому то й проблема-чоловік вважає, що на столі повинно лежати все, що йому хочеться, а малий просто мусить знати, що сюди підходити не можна
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1396
Нащастя, діти такі життєрадісні й цікаві, що малюка не втримати заборонами...
І він буде підходити. Не думаю, що він зрозуміє ЧОМУ не можна. Можливо, тоді йому пояснити, що дитина має вільно пересуватися просто для нормального розвитку?
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#1623
Бідненька Уляля і її малятко. :[ . Як тут вивчати світ і розвиватись? Уляля, то хто ж розумніший і поступився: тато чи малюк?


А наш татко багато чого не дозволяє, бо "На ньому ж мікроби". У нас вже пройшов період, коли маля все тягне до рота. І якщо гумові іграшки легко прошпарити, то усілякі пілікалки і бренькалки з мікросхемами занурювати в кипяток-абсурд. А попереду читання книжечок, малювання, ліплення-санобробка взагалі неможлива.
:uquest: Чи варо стерилізувати все, до чого торкається дитина, і не давати торкатися нестерилізованого? Намагаюсь, але не дуже вдається пояснити, що мікроорганізми повсюди, і їх боятися-значить з дому не виходити.
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#1625
Взагалі-то ізолюючи дитину панічно від всіх мікробів поже в майбутньому негавтино вплинути на імуннітет. Поки він розвивається, його треба постійно тренувати. А якщо дитина взагалі не має контакту з мікробами, то хворіє значно меньше , але й імунну систему має слабку
дякуючі Гість
#1626
Анютка писав:Бідненька Уляля і її малятко. :[ . Як тут вивчати світ і розвиватись? Уляля, то хто ж розумніший і поступився: тато чи малюк?


Анютка, не поступився ніхто-обоє вперті шалено...
дякуючі Уляля
#1627
[quote="Anonymous"][quote="Анютка"]Бідненька Уляля і її малятко. :[ . Як тут вивчати світ і розвиватись? [b]Уляля[/b], то хто ж розумніший і поступився: тато чи малюк?


Анютка, не поступився ніхто-обоє вперті шалено...[/quote]




(це повідомлення я написала-забула "увійти" :hihihi:
дякуючі marmelade
#1709
він не повинен його лаяти, треба зрозуміло терпіліво об*яснити шо можна робити а шо ні. до речі телевізор не бачу нічого поганого, едине шо так це можна с зором трабли получити
Аватар користувача
дякуючі polina
#1751
в малої дитини повинно буди дуже мало заборон, але вони повинні буди дуже чіткими і без поблажок. Або є - або нема. І ще, вони повинні стосуватись безпеки дитини, наприклад, дитина повинна знати, що не можна чіпати ножі, газову плиту та розетки.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!