МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Toma
#8296
Анютка писав: Ми теж купили ніби дитячий ноутбук-тільки гроші викинули. Він нічого не вчить-треба сидіти над дитиною і усе їй розказувати, -Хто ті примітивні-недолугі програми складав? Навіщо тренажер клавіатури, якщо клавіатура не відповідає реальній? Навіщо назви цифр пишуться буквави, якщо спочатку дитина вчить цифри, а тоді букви? Хто вибирав слова з англійської, які не потрібні ні в 1 класі ні в шкільній програмі взагалі? :?
Так ви ж мабуть купили зовсім дитячий нетбук? Просто у нас цей LBook-A це повноцінний нетбук, в який можна встановити любу програму, яку захочете. Його можна використовувати і дорослим, просто там є такі функції, які дозволяють сидіти за ним дітям, починаючи вже з 5-6 віку. Його зробили таким, що якщо він упаде то нічого не буде, у нього вологостійка клавіатура, от і все, а так він підходить і дорослим. Також там є веб-камера, діти можуть спілкуватися між собою.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#8297
Зрозуміла. Краще б довше пошукали, дорожче заплатили але дотолку, а так... :]
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#8798
kompot писав:Сину чотири - нормально грається у Need for speed: сам входить, вміє вибрати машин, обновити її, люксор - етап, який ми рпройшли, Барбі і магія Пегаса - улюблена, майже всю проходить самостійно. З трьох почав працювати з компом, ставлюсь спокійно,час не фіксую, залежності не бачу,сподіваюсь років до 5-6 награється і попуститься. :bye2:
Я зроблю все, щоб не допустити такої ситуації навіть в 5-6років! Це ж просто зір вбивати!:banzai:

Ми кілька днів тому відсвяткували 4роки, граємо в добрі ігри по кілька хвилин, в основному з циферками і на роботу мишкою-такі де треба мишкою стрілочку кудись навести-щоб дитинка розвивала ручку і розуміння, що курсор на моніторі слухає мишку на столі.
дякуючі МаМаша
#8830
На м 4 – я не хочу привчати до комп’ютера. Це не головне, розвиваючи ігри - так, тільки не комп.
дякуючі Дбайлива
#14361
Компьютерные игры, телефоны, планшеты и ребенок это вещи несовместимые. Лично я против всякого рода онлайн игр, гаджетов в раннем возрасте. Ребенок еще очень уязвим, да и это все только портит его здоровье. Замечательной альтернативой этому будет купить ребенку книжечку или же развивающий журнал. Я вот своему ребенку выписываю журнал "Познайка". В раннем возрасте очень важно приучить ребенка к чтению, самостоятельности, развить логическое мышление. В этом нам очень помогает журнал. Для меня он стал настоящей находкой. А еще "Познайка" помогает воспитать ребенка в духе патриотизма и прививает любовь к Родине. Советую и Вам)
Аватар користувача
дякуючі Сонечка
#21339
Стараюсь ограничивать время ребенка за компом, сейчас он у меня играет в онлайн игры здесь неплохой ресурс, выбор действительно впечатляет.
дякуючі Елизавета Стоцкая
#21795
OlyaLuks писав:які порадите ігри?
Ну вы хоть бы уточнили сколько ребенку то лет, а то так просто и не скажешь. До лет 6ти лучше не сильно увлекать ребенка компьютерными играми, можно какие нибудь квесты и детские развивающие игры, постарше можно уже поискать, или как я например пробую часто .
Аватар користувача
дякуючі Luna_lun
#22165
Я свою дитину намагаюсь також обмежувати в комп.іграх.
По-перше, я впевнена, що це негативно впливає на зір. По-друге, я вважаю, що дитина повинна більше рухатись і грати, ніж сидіти перед екраном.
Тато інколи намагається посадити за планшет, щоб не бешкетувала і не заважала йому. Але мені це не подобається.
Аватар користувача
дякуючі Элен
#24040
Я не вижу ничего плохого в том, если ребенок 15-20 минут поиграет в игру. Мой играет, ему нравится парковка: очень хочет в дальнейшем научится водить машину. Ну а пока еще мал, изучает знаки и правила дорожного движения. У ребенка есть цель и мечта и это отлично.
дякуючі krychitka
#24114
Зараз вже є багато чудових розвиваючих ігор на логіку та програмування для дітей. В наш час потрібно з самого маличку розвивати в дитини логічні навички та вміння працювати з комп’ютером. За цим майбутнє. Якщо дитина з малечку почне програмувати (це те саме, що складати конструкор), то до 18 років вона стане профі)
дякуючі abwin
#24359
Мне кажется ничего не будет, если ребенок будет смотреть фильмы, не целый день разумеется. Особенно если это исторические фильмы по типу Викинг , будет развивать ребенка тем более.
дякуючі holinda
#24442
Вижу по отзывам что игрушечные ноутбуки это пустая трата денег. Наверное лучше купить ребенку обычный не дорогой ноутбук lenovo ideapad 110 15 и установить на нем детский виндовс. Дети легко запоминают все и на компьютере научаться легко.
дякуючі volt23
#26908
Маленьких детей, т.е до 6ти лет лучше заставлять играть "руками", иначе могут вырасти аутистами, более взрослых, т.е от 12ти лучше контролировать от адалт контента, но все же давать залипать, т.к игры сейчас уже совсем не те. Порой посмотришь и думаешь, чем разрабы перед созданием таких шедевров на подобии Genital Jousting, только загуглите и поймете, о чем я)
Аватар користувача
дякуючі Найяскравіша
#33906
Сейчас много разных интересных и развивающих игр есть.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!