МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі kompot
#2225
Головне щоб будь-яка гра не стала цікавіша за життя
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2226
На мою думку все залежить від того яка це гра. Якщо це квест або просто щось добре, якась казка, то нехай дитина грає. А якщо це стрілялка, то я проти. До того ж в таких іграх дорослий не потрібен, в них цікаво грати з однолітками.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2227
Atlika писав:На мою думку все залежить від того яка це гра. Якщо це квест або просто щось добре, якась казка, то нехай дитина грає. А якщо це стрілялка, то я проти. До того ж в таких іграх дорослий не потрібен, в них цікаво грати з однолітками.
Навпаки дорослий завжди порібен, щоб проконтролювати, зупинити, застеригти, допомогти, пояснити. Станьте найкращим другом дитині - і жоден вірт вам обом він не страшний!!!!!!!!!!!!!!
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2228
kompot писав:Головне щоб будь-яка гра не стала цікавіша за життя
Життя не завжди можна зробити настільки ж цікавим і яскравим, як гра.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2229
На скільки я знаюсь на психології, то гра для дитини і є основним методом пізнання світу(виправте,якщо помиляюсь), тому для дітей вона й є цим життям. А по-друге це ми дорослі сприймаємо цей світ через раціо та з висоти власного досвіду, а діти емоційно забарвлюють кожну мить- для них життя цікаве та яскраве!
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2230
АЛЕ ТО ВЖЕ ГЕТЬ ІНША ТЕМА МАБУТЬ, ДАРУЙТЄ
Аватар користувача
дякуючі bob
#2236
kompot писав:На скільки я знаюсь на психології, то гра для дитини і є основним методом пізнання світу(виправте,якщо помиляюсь)
як психолог - виправляю :)
під грою тут в жодному разі не комп"ютерна гра мається на увазі

Трохи вище ви писали, що головне, щоб гра не стала важливішою за реальне життя.
А як це зробити?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2238
як психолог - виправляю gi smile!
під грою тут в жодному разі не комп"ютерна гра мається на увазі

Трохи вище ви писали, що головне, щоб гра не стала важливішою за реальне життя.
А як це зробити?



Як психолог, я думаю, Ви зрозуміли, що не комп*ютерна гра малась на увазі. А стосовно другого питання, як психолог, самі знаєте відповідь. Чи будемо перевіряти одине одного? До речі дайте декілька фахових порад з даного питаняя. Чи це є по прейскуранту?
Аватар користувача
дякуючі bob
#2272
kompot писав:А стосовно другого питання, як психолог, самі знаєте відповідь. Чи будемо перевіряти одине одного? До речі дайте декілька фахових порад з даного питаняя. Чи це є по прейскуранту?
Я спитала тому, що мені це дійсно цікаво, а Ви про це впевнено висловились. Отже мені дійсно цікава Ваша думка, бо я цього не знаю без жодних перевірок.
Коли дитина канючить - ну будь ласка, ну трішенчки, а їй всього лише 4 роки, то мені трохи страшно, що буде далі.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2289
bob писав:
kompot писав:
Я спитала тому, що мені це дійсно цікаво, а Ви про це впевнено висловились. Отже мені дійсно цікава Ваша думка, бо я цього не знаю без жодних перевірок.
Коли дитина канючить - ну будь ласка, ну трішенчки, а їй всього лише 4 роки, то мені трохи страшно, що буде далі.
На скільки я розумію, йдеться про віртуальні ігри? Якщо так, запропонуйте альтернативу: пограись у щось інше(відповідно до вподобань), помалювати, зробити аплікацію, щось приготувати, піти на вулицю, у гості. життя яскраве, а діти в курсі!
Аватар користувача
дякуючі bob
#2306
kompot писав:життя яскраве, а діти в курсі!
тобто в Вашому житті комп"ютерні ігри не складають проблеми, я правильно зрозуміла?
Можете визначити в кількох реченнях свою позицію стосовно таких ігор?
Особливо мене цікавить вплив на зір та відсутність відчуття часу - коли дитина може грати годинами і не помічати цього.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2319
bob писав: тобто в Вашому житті комп"ютерні ігри не складають проблеми, я правильно зрозуміла?
Можете визначити в кількох реченнях свою позицію стосовно таких ігор?
Особливо мене цікавить вплив на зір та відсутність відчуття часу - коли дитина може грати годинами і не помічати цього.
Спокійно, в цілому. Перегляньте ще раз уважно мої пости.Та не грає дитина годинами - набридає їй це!
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5500
Моєму сину 9 років, він дуже любить грати в комп`торні ігри, Але чула, що дітям до 13 років більше 2 годин не потрібно сидіти за компом. Тому стараюсь контролювати його. Одного разу так награвся, що в нього голова запаморичолась, його навіть нудило. Так що вважаю треба держати все на контролі.
Аватар користувача
дякуючі Toma
#8211
Я теж дуже вагалась чи дозволяти дитині починати грати в комп’ютерні ірги. З досвіду моїх знайомих, через деякий час дуже важко її відірвати, до того ж вони не дають ніякої користі. Тому ми для свого сина придбали шкільний нетбук Lbook A, встановили навчальну программу, в якій за допомогою гри дитина навчається. Дуже раджу батькам, до того ж ці нетбуки зараз використовують в деяких школах для навчального процесу в початковій школі.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#8289
Toma писав:у ми для свого сина придбали шкільний нетбук Lbook A, встановили навчальну программу, в якій за допомогою гри дитина навчається. Дуже раджу батькам, до того ж ці нетбуки зараз використовують в деяких школах для навчального процесу в початковій школі.
Ми теж купили ніби дитячий ноутбук-тільки гроші викинули. Він нічого не вчить-треба сидіти над дитиною і усе їй розказувати, -Хто ті примітивні-недолугі програми складав? Навіщо тренажер клавіатури, якщо клавіатура не відповідає реальній? Навіщо назви цифр пишуться буквави, якщо спочатку дитина вчить цифри, а тоді букви? Хто вибирав слова з англійської, які не потрібні ні в 1 класі ні в шкільній програмі взагалі? :?

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!