МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

дякуючі Alioko
#1740
Почну з себе :)
Моїй доці зараз 7 років, грає в ігри десь рік, переважно у розвиваючі, хоча інколи дозволяю їй якісь квести серії "Простоквашино" або "Попугай Кеша" :)
дякуючі Irishka
#1741
З приводу ігр особисто я проти, ні, звичайно, зараз всі діти грають, але знаєте, я коли заходжу в інет-кафе, а там маленькі хлопчики і вдень і вночі сидять і грають з шаленими очима мене це лякає. Я не хочу, щоб моя дитина проводила за комп'ютером весь свій вільний час.
дякуючі Alioko
#1744
Ну, я з вами згодна, весь вільний час це забагато, а хвилин 30-годинку у день я своїй дитині дозволяю.
Хоча влітку її більше вуличні ігри цікавлять, чому я дуже рада :)
дякуючі Irishka
#1772
Alioko писав:Ну, я з вами згодна, весь вільний час це забагато, а хвилин 30-годинку у день я своїй дитині дозволяю.
А як у вас виходить контролювати дитину, щоб точно знати, що вона пограє 30 хвилин і все?
дякуючі Alioko
#1777
Коли мене немає вдома до комп'ютера вона не підходить, а коли є - питає дозволу, і ми фіксуємо час :)
дякуючі Irishka
#1778
Мені здається, що це досить складно - контролювати дитину. Але мені переживати з цього приводу ще рано, сину тільки 4 роки, я бачу, що йому цікаво дізнатися що таке комп'ютер, але близько до нього він ще не підходить :)
дякуючі Alioko
#1779
Це складно коли у дитини немає інших інтересів :)
А моя донька дуже любить читати книжки, малювати, щось майструвати, з ляльками ще грається, так що у мене поки що виходить :)
Аватар користувача
дякуючі susanna
#1796
Я вважаю, що якщо вже компьютерні ігри присутні в житті дитини, потрібно обирати їх дуже обережно (поки ми ще маємо таку можливість) і час гри повинен бути дуже недовгим
Аватар користувача
дякуючі bob
#2203
Я помітила що яким би цікавим і насиченим не було життя маляти, але коли є можливість погратись на компьютері, дитина все одно цього хоче.
В цій темі свою думку висловили небагато учасників, але вона була одностайною - до ігор на комп"ютері потрібно ставитись як мінімум обережно.
Тому в мене запитання: як саме ви відволікали своїх малят від комп"ютера? Як реагували діти на заборону? Інколи відчуваєш просто розгубленність і простіше дозволити пограти, ніж пояснити, чому не можна, чи відволікти. Це стосується всього лише 3.5-річної дитини. А що буде далі?
Аватар користувача
дякуючі TTT22
#2204
Коли в нас був перший етап знайомства з компьютером, то були і дитячі сльози, і мій розпач... але коли побачила. що дитині геть важко відійти самій від компа через відведений час - то заборонила (десь на місяця 2-3). А потім потроху знову почала дозволяти, але вона вже зрозуміла. що є час, коли їй можна бути за компом, а коли треба відпочивати від монітора - і зараз у нас вже немає такої проблеми
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2208
Alioko писав:Чи дозволяєте ви своїм дітям грати у комп'ютерні ігри?
Якщо так, то з якого віку і у які саме? :)
Сину чотири - нормально грається у Need for speed: сам входить, вміє вибрати машин, обновити її, люксор - етап, який ми рпройшли, Барбі і магія Пегаса - улюблена, майже всю проходить самостійно. З трьох почав працювати з компом, ставлюсь спокійно,час не фіксую, залежності не бачу,сподіваюсь років до 5-6 награється і попуститься. :bye2:
дякуючі Irishka
#2211
Кілька постів тому я писала, що мені можна не хвилюватися, адже моїй дитині лише 4 роки. А читаючи пост kompot мені стало не по собі, може не тільки 4, а у вже 4?

І виникло таке питання - як комп'ютер впливає на розвиток дитини, саме на її інтелектуальний розвиток. Адже в наш час комп'ютерів не було і ніхто не це скаржився.
Мені цікаво, коли на вашу думку настає оптимальний час для знайомства дитини та комп'ютера?
Аватар користувача
дякуючі bob
#2218
TTT22 писав:... але коли побачила. що дитині геть важко відійти самій від компа через відведений час - то заборонила (десь на місяця 2-3). А потім потроху знову почала дозволяти, але вона вже зрозуміла. що є час, коли їй можна бути за компом, а коли треба відпочивати від монітора - і зараз у нас вже немає такої проблеми
а скільки було дитині, коли Ви таким чином навчили її відчуттю міри?
kompot писав:залежності не бачу,сподіваюсь років до 5-6 награється і попуститься
а за якими ознаками Ви визначаєте залежність?
Добре, якщо попуститься, а якщо ні? Якщо комп"ютерні ігри (тільки інші), стануть для Вашої дитини більш цікавими, ніж реальні ігри?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2224
А за якими ознаками виявляється будь-яка залежність? Мені здається ви створили проблему на порожньому місці, Комп не зло, а предмет побутової техніки. Давайте поговорим про залежність від мобілки, конструктора, пазлів, машинок, велосипедв тощо.

Грайтесь з власною дитиною разом у різні ігри і у комп*ютерні теж- все буде добре

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!