МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі elena_andreevna
#9554
Это нужно делать, только в игровой форме.
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9597
Я считаю, что чем раньше тем лучше. И так же поступаю со своими детками. Очень довольна. А главное. что они и мне спасибо скажут когда вырастут )
дякуючі Юлія87
#9982
Доброго дня!
Прийміть мене до Вашого гурту! Мене дуже цікавить ранній розвиток дитини. Прочитала Ваші повідомлення і мене зацікавили карточки Домана (Вундеркинд з пелюшок, Говорим з пелюшок), яскраві презентації Бебі Енштейн). Моєму синочку 1 рік і 3 місяці, думаю можна спробувати ці всі методи і засоби. але де ж їх знайти????? може є якісь сайти де можна скачати, чи купити? кажуть є онлайн ігри, різні презентаці, але це все на рос. мові. де взяти на укр мові?
порівняно з іншими дітьми Дмитрик говорить не багато, досить непосидючий. важко залучити його до якоїсь гри. наступного року плануємо йти в садочок, хочу його добре підготувати, щоб не був гірший за інших. на горшок також відмовляється йти, він ним більше грається.
допоможіть! благаю!
дякуючі Anna123
#10016
Я считаю, что нужно заниматься с ребенком по методикам раннего развития!!! Поэтому купила своему ребенку карточки по методике Домана "Маленький гений"! Хорошая методика)) Не зря мы ею занимались, начали где-то с 7-8 месяцев, и к 2 годам уже свободно называли всё, что видели перед собой! Так что такая методика нам только помогла! Карточки были больших размеров, ребенку было интересно)
дякуючі Angel123
#10017
Юлія87 писав: Прийміть мене до Вашого гурту! Мене дуже цікавить ранній розвиток дитини. Прочитала Ваші повідомлення і мене зацікавили карточки Домана (Вундеркинд з пелюшок, Говорим з пелюшок), яскраві презентації Бебі Енштейн). Моєму синочку 1 рік і 3 місяці, думаю можна спробувати ці всі методи і засоби. але де ж їх знайти????? може є якісь сайти де можна скачати, чи купити? кажуть є онлайн ігри, різні презентаці, але це все на рос. мові. де взяти на укр мові?
Я нашла в интернете сайт, там карточки есть и на укр.,и на русс.языках, причем на разные тематики! Сайт называется Забавка маркет, посмотрите там! Карточки хорошие, сами ими пользовались!
Аватар користувача
дякуючі Janya
#10552
Я лично считаю,что, если позволяют финансы не только можно, а нужно ребенка обучать с самого маленького возраста в доступной и игровой для него форме, знания еще никогда никому не мешали)
Аватар користувача
дякуючі roza
#10897
Я за школи раннього розвитку такі як "Почемучки", тут займаються з дитиною індивідуально, по системі М.Монтессорі.
Аватар користувача
дякуючі lelya
#10912
занимаюсь с ребенком дома, но без фанатизма
дякуючі Дбайлива
#14357
На жаль, часу на дітей вистачає не завжди. Тому задумались з чоловіком як забезпечити малечі цікаве дозвілля. Телевізор і планшети зразу відкинули, бо всі ці нові ґаджети заважають, точніше не дають дитині думати самостійно, розвивати свою логіку, своє мислення. Моя сестра вже давно виписувала журнал «Пізнайко» для свого сина, порадила і мені, тип паче моя малеча вже готова для такої літератури. Для нас «Пізнайко» став знахідкою, ми тепер і вдень, і вночі постійно з журналом. Малечі подобається. Я задоволена. Раджу і Вам))
Аватар користувача
дякуючі МаринаКлимова
#16926
Главное, не показывать ребенку, что это обязаловка.
А то он и в школу с таким настроением пойдет. Мы сами готовились, и пришли очень даже подкованными.
Аватар користувача
дякуючі Rawana
#16958
Если у ребенка есть тяга - то почему бы и нет? Бывают неусидчивые дети, для которых заниматься - это мучение. А если ребенок согласен учиться и может хоть полчаса высидеть занятие, то я двумя руками и ногами "за".
Аватар користувача
дякуючі Коллос
#16974
Нормальное у меня к этому отношение, только тут нужно без фанатизма подходить к развитию ребенка. Я недавно смотрела Интер, так одна мамочка начала с трех лет ребенка учить четырем языкам. Лишнее это. Мы с трех лет начали учить буквы, к четырем годикам уже читали 10 слов в минуту. Легкие примеры читали. Здесь изучали английский - тут учеба происходит в игровой форме, ребятки играют и учат. А по итогу к школе мы имели определенный запас знаний и умений. Так что учить ребенка надо, но без напряга, чтобы заранее не отбить желание учиться.
дякуючі Новелла
#18757
Сейчас дети только в телефонах развиваются
Аватар користувача
дякуючі Smesharik
#48821
Треба грати в максимально розвиваючі ігри

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!