МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Lilu
#30
Хтось із форумчан може порадити книжки з виховання дитини?
дякуючі Мама_Вани
#433
Масару Ибуки "После трех уже поздно"
Жан Ледлофф "Как вырастить ребенка счастливым"
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#501
Деякі книги ви можете завантажити тут.
Якщо у когось із форумчан є книги з виховання (бажано українською), чи, можливо, електронні дитячі книги, ми з радістю розмістимо їх у розділі "книги" нашого сайту. Це була б гарна допомога всім батькам - відвідувачам сайту.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#9734
Андрей Куропатов "Счастье вашего ребенка" -- багато цитат, опис експерементів, але я не в захваті, бо багато мови про те, що ми робимо в вихованні не правильно, а от про правильне мови мало, виходить все те, що я казала-робила дитині не годиться, а що годиться вигадуй сама, а як же я вигадаю, якщо все що я досі вигадувала неправильно?
Аватар користувача
дякуючі olkas
#12578
а мне кажется книга не поможет, нужно индивидуально к этому подходить и психологию немного изучить
Аватар користувача
дякуючі Darinna
#12584
А я привыкла статьи в инете читать. Мне этого вполне хватает.
Аватар користувача
дякуючі olkas
#12591
что то конкретное читаете, или что попадется?
Аватар користувача
дякуючі Alisochka
#12929
Я заказала тут http://goodzon.ua/ всяких разных книжечек. Учим алфавит, книжечка в животными. кто как делает. Купила на на ночь музыкальную книжку, но оказалось. что лучше на ночь не давать пол ночи потом укачать не могу. Стараемся меньше мультиков смотреть. Тем более сказали. что если расположеность к близорукости
дякуючі Chereshnja
#13208
Міф перший: школа вчить (дає дитині знання, освіту).

Коли сучасні міські діти йдуть до школи, вони вже вміють читати, писати і рахувати. Ніякі інші знання, набуті в школі, у дорослому житті не використовуються. Шкільна програма складається з безсистемного набору фактів для заучування. Навіщо їх пам'ятати? На будь-які питання набагато краще відповість Яндекс. Ті з дітей, які оберуть відповідну спеціалізацію, будуть вивчати фізику або хімію заново. Решта після закінчення школи не можуть пригадати, чому ж їх вчили всі ці сумні роки.


Враховуючи те, що шкільна програма не змінювалася багато десятиліть, і в ній набагато важливішим є почерк дитини, ніж сліпий десятипальцевий спосіб друку на клавіатурі комп'ютера, ніяких по-справжньому корисних знань і навичок для подальшого успіху в дорослому житті школа дитині не дає. Навіть якщо припустити, що саме цей набір фактів для заучування дійсно необхідний дитині, його можна подати в десять разів швидше.

Цим з успіхом займаються репетитори, за сто годин навчаючи дитину тому, чого вчителька не навчила за 10 років і тисячу годин...

Взагалі це дуже дивна система, коли тисяча годин розтягується на кілька років... Уже в інституті кожен предмет дають більшими блоками за півроку чи рік. І дуже дивний метод навчання, коли діти змушені сидіти нерухомо і щось слухати...

Досвід численних батьків абітурієнтів показує, що кілька років вивчення дисципліни - понад тисячу годин у школі плюс домашні завдання - не допомагають учневі знати предмет в обсязі, достатньому для вступу в хороший ВНЗ. В останні два шкільних роки наймається репетитор і заново навчає дитину цьому предмету - як правило, ста годин достатньо, щоб стати одним з кращих в класі.

Я вважаю, що репетитора або комп'ютерні програми, цікаві підручники з «живим» текстом, навчальні фільми, спеціалізовані гуртки та курси можна використовувати з самого початку, у 5-6-7 класах і не мучити дитину цією тисячею годин. А у вільний час дитина може знайти заняття до душі, ЗАМІСТЬ ШКОЛИ.

Інші міфи про роль школи у вихованні дитини

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!