МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5499
"Дробі Нікітіна"- набір з 12 кольорових кругів. Один круг- цілий, останні поділені на 2,3,4, і та до 12. Кожен раз всі 78 частин висипаються на пол або на стіл. Потім їх потрібно повернути розфарбованою стороною вгору та розкласти по 12 кучок по кольорам. Після цього малюк повинен скласти кружок з кожної кучки одного кольору і покласти кожен кружок в свою рамку.Звичайно, малюк не одразу вивчить назву всіх частин кружків, навіть в школі дробі вивчають лише к 3-4 класу. Для дошколят це може розтягнутися на тижні і навіть місяці. Добре, якщо дорослі дадуть назву фігурам " одна чверть", "одна друга". Через деякий час нехай малюк порівняє деталі і скаже, що більше. Зробити це може бути нескладно, якщо покласти одну частину кружка зверху другої.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5510
Мені подобаються "Сложи квадрат" і "Точки" Нікітіна-зробила в домашніх умовах. Ще подобається"Склади узор"-але виготовити складно, а віддати 97грн. жаба давить.
"Точки" Нікітіна взагалі знахідка при вивченні цифр і арифметики, поєднуємо з палочками для лічби.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5584
Хочу поділитись іще одною грою. Для неї потрібно 2 листа папіру формату А3. З одного вирізаємо 6 квадратів розміром 6*6 см. Приклеюємо їх на ватман так, щоб получилось 6 карманів.Їх потрібно розкрасити в різні кольори. Потім вирізаємо 6 кружків з кольрового папіру і приклеюємо їх на картон. Потім малюк повинен розкласти кружки в кармани по кольорам.Можно пізніше намалювати на карманах наприклад сонце,щоб він розкладав кружки по кольорам , тобто жовте.
дякуючі МаМаша
#8739
Моя Иришка любит по точкам писать буквы. Просит, чтобы ей подготовили слово, потом обводит.
дякуючі МаМаша
#8981
Когда я занята на кухне и доця не хочет играть сама , мы играем в слова. Например, «Я загадываю предмет, находящийся на кухне, которые начинается с буквы «Л», а дочка должна отгодать. :hihihi:
дякуючі Дбайлива
#14360
Очень полезным и занимательным в этом возрасте для детей будет журнал "Познайка". Развивающие логические игры, кросворды, головоломки, загадки, поучительные истории, помощь в подготовке к школе. Вместе с журналом Мы вот научились читать и считать до 25, в школу пошли подготовленными. Я довольна результатами. Советую и Вам.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Ще більше корисного та цікавого!