МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Чи потрібен дитині для нормального розвитку дитячий садок?

Так
11
69%
Ні
5
31%
Не знаю
Немає голосів
0%
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1008
Yaremko писав: Ну а хто може хотіти працювати за такі гроші, а ще коли колектив чи адміністрація непідходячі
То є кричаща безвідповідальність. Таких людей за кілометр до дітей підпускати не можна.
Не подобається робота - шукай іншу. Не здатна більше ні на що - то діти не винні.
дякуючі Уляля
#1399
Я ходила в садок, маю тільки приємні спогади, до цього часу згадую своїх вихователів. Що ж до мого синулі... Я вже півроку, як повернулась на роботу(не можу інакше, не витримую), але людини, яка б постійно могла бути з Северюхою у мене нема-усі, дякувати Богу, здорові і працюючі. Тому, думали віддати в садок в 2 рочки... І,хоч записали його ще рік тому,пролітаємо,здається,над садком,як фанера над Парижем... Мені здається, що хороший садок позитивно впливає на дітей. Єдине,що мучить-2рочки,все ж таки.ранувато...
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1402
Уляля писав:Мені здається, що хороший садок позитивно впливає на дітей.
Це точно, особливо - хороший вихователь.
Уляля писав:Єдине,що мучить-2рочки,все ж таки.ранувато...
Так, психологи радять з трьох років.
дякуючі Уляля
#1589
Мучилась я , мучилась... 31 серпня маленькому виповнилось 2 рочки, 1 вересня пішли в садочок. Йому дуже подобається, ходить вже 2 тижні-став таким самостійним... Я задоволена!
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1590
Уляля писав:Мучилась я , мучилась... 31 серпня маленькому виповнилось 2 рочки, 1 вересня пішли в садочок. Йому дуже подобається, ходить вже 2 тижні-став таким самостійним... Я задоволена!
І як воно? За мамою ранками не плаче?
дякуючі Уляля
#1643
[quote="aronskaya"]

І як воно? За мамою ранками не плаче?[/quote]


Абсолютно! Синочок задоволений, дає цьом, па-па. і біжить до діток!
У нас інша проблема-почав хворіти. Тільки вилікую-приведу в садок, а там дітки з бронхітами і соплями... Не знаю, як можна вести хворих дітей в садок...
Намагаюсь якось допомогти синочку з іммунітетом. А то, поки хворіє, так проситься до малят...
дякуючі romanna
#1696
я вважаю шо потрібно т.я. там вона приручаеться до суспільства, вчиться розумітися, спілкуватися, находити спільну мову та інше..
#1730
Вважаю, що так - потрібно. Але я за те, що наша влада повинна переглянути процес виховання, збільшити кількість педагогів, поліпшити якість дитячої їжи... Сумно, але у садках наряду с плюсами ( спілкування, розвиток мови, самостійності) є свої недоліки - найчастіше діти починають хворіти ходячи у дитячий садок), але діти хвріють і сидячи дома. Наприклад моя кресніца зараз не ходе до садка і все одно постійно хворіє.
Аватар користувача
дякуючі susanna
#1767
Yaremko писав:
Viktoriya писав:Ангелина, поясніть будь-ласка термін "выхолаживание".
Це коли дитину спеціально не одягають як треба щоб змерзла і захворіла
Який жах, вперше про таке цую :(
Таких вихователів потрібно за грати за таку поведінку по відношенню до дітей.

Хоча - наші діти рідко для кого с вихователів "діти", скоріше - це просто робота, як і будь яка інша. Я раніше була в шоці від такого відношення, а тепер звикла мабуть
дякуючі Irishka
#1771
romanna писав:я вважаю шо потрібно т.я. там вона приручаеться до суспільства, вчиться розумітися, спілкуватися, находити спільну мову та інше..
Повністю з вами згодна. У мене і дочка і син ходили в дитячий сад. Звичайно у садку є свої мінуси, ми спочатку взагалі один день ходимо, а потім тиждень лікуємо кашель і сопли, але коли адаптація проходить становиться значно легше.
А якщо вас хвилює те, що в группі забагато дітей, завжди можна віддати свою дитину до приватного садка де максімум 15 осіб у группі.
дякуючі radum
#1803
я тут новенький. сина не вожу до садочка принципово.замінюемо дитячим майданчиком та дітьми своїх знайомих. була ідея домашнього садочка, але всі знайомі наймані працівники і тому змушені дітей здати в звичайний садок. я підприемець тому маю вільний часта й на роботу його часто беру, хоча зараз бачу його потребу більше спілкуватись з дітьми, бо дитячий майданчик порожніе.пропоную знайомити дітей - їм веселіше і в нас більше часу.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#1805
radum писав:я тут новенький. сина не вожу до садочка принципово.
Вітаємо на форумі! А у чому ваші принципи? Чому не водите? У мене тех колись була такая мрія - зібрати декілька дітей знайомих у одному будинку, найняти гарну нянечу і дітям розвага, і на душі спокійно...Так що мабуть колись я так і зроблю, тільки треба знайти однодумців-ровісників...Ну нам ще до цього декілька років :)
дякуючі Irishka
#1812
radum писав:я тут новенький.
Вітаємо :)
radum писав: я підприемець тому маю вільний часта й на роботу його часто беру, хоча зараз бачу його потребу більше спілкуватись з дітьми, бо дитячий майданчик порожніе.пропоную знайомити дітей - їм веселіше і в нас більше часу.
Так навіщо ви берете дитину з собою на роботу, коли самі бачете, що їй це не цікаво? Невже дитячий садок (звичайний або часний) не вирішить усіх проблем, до того ж дитині потрібно розвиватися, невже ви вважаєте, що самі взмозі замінити квалифікованих педагогів? У чому ваш принцип?
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!