МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі koko
#7553
Останнім часом я помітила, що моя 6міс. донечка почала себе дивно поводити. Протягом дня вона часто хитає головою з боку в бік, тобто з права на ліво і навпаки. Кілька місяців назад педіатр нас заспокоїла і сказала, що це нормально оскільки діти вивчають своє тіло і роблять багато дивних речей. Але я хвилююсь з цього приводу. Крім того дитина погано спить протягом дня, видно що втомлена а заснути не може і на вулиці теж. Можливо у когось була схожа ситуація? Прошу поради?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#7554
якщо у сечі є яскраво виражений запах аміаку, а на потилці залисини - можливий рахіт, покконсультуйтесь ще раз у педіатра та у невролога - особливо, якщо маля нещодавно отримало щеплення або перехворіло
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7559
Моя доця робила щось подібне коли хотіла спати. Вона так вмощувалась. Під час того засинала. Так я знала коли вона хоче спати. Про аміак не знаю, а залисини на потилиці є майже у всіх малих дітей, що більшість часу лежать.Вони просто витирають волосячко. Коли почне багато сидіти, тоді наростає. Моя доця спала погано навпаки- вночі.Будилась кожні 15 хв. Але тому була причина- алергія. Як тільки почали лікувати- пройшло.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!