МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

дякуючі Balaganov
#7595
Підкажіть у скількі років ви купляли дитині мобільний? На що треба звернути увагу при покупці саого телефону, як його подати дитині?
дякуючі леленка
#7597
оя дитина з мобільним познайомилася на літніх канікулах, я досі рада, що не в школі, бо носилася з ним як з писаною торбою, зараз вже награлася, використовує в прямому призначенні)) телефон , як на мене, повинен бути, найпростішим, для дівчинки може бути з яскравим корпусом, і при цьому, дитина вже повинна вміти ним користуватися, не базікати, вміти самостійно заряджати, думаю що до школи ще рано купувати дтіям телефони
Аватар користувача
дякуючі Dina
#7599
Мобілки однозначно потрібні, в першу чергу нам - батькам. Це ж ми хочемо знати 100% що наша дитина робить і як у неї справи. Просто думаю, до вибору телефону треба підходити з розумом - обирати найпростішу модель, можна свій старий віддати, щоб ні у кого не виникло думки в дитини цей телефон відібрати.
дякуючі леленка
#7600
та видеруть і хай, аби дитина не злякалася,я наприклад вже готую малу до темних зимових вечорів, буде йти з англіської, кажу щоб дзвонила ще з приміщення, а не на вулиці, так само з танців, в четвертиій годині вже буде темно :[ вже десь чи бачила чи чула, що можна встановити послугу "маячок", який показуе де твоя дитина, ще щось для безпеки можна придумати?
Аватар користувача
дякуючі Dina
#7601
леленка писав:та видеруть і хай, аби дитина не злякалася,я наприклад вже готую малу до темних зимових вечорів, буде йти з англіської, кажу щоб дзвонила ще з приміщення, а не на вулиці, так само з танців, в четвертиій годині вже буде темно :[ вже десь чи бачила чи чула, що можна встановити послугу "маячок", який показуе де твоя дитина, ще щось для безпеки можна придумати?
Знаю, що якось можна визначати місце знаходження людини за телефоном, але ніколи такою послугою не користувалася, треба у оператора поцікавитися.
дякуючі Balaganov
#7602
леленка писав:та видеруть і хай, аби дитина не злякалася,я наприклад вже готую малу до темних зимових вечорів, буде йти з англіської, кажу щоб дзвонила ще з приміщення, а не на вулиці, так само з танців, в четвертиій годині вже буде темно :[ вже десь чи бачила чи чула, що можна встановити послугу "маячок", який показуе де твоя дитина, ще щось для безпеки можна придумати?
А толку вам від тої послуги "маячок" ну будете ви знати де телефон знаходиться, і то мені здається ця інформація не буду дуже точною, поки ви запросили послугу , поки вам скинулі місце знаходженн.. пройде пару хвилин, дитина буде вже в іншому місця, а хулягани, якщо заберуть телефон, його обовязково зразу вимкнуть...
дякуючі olesia55
#7605
Ми купили виснові телефон, коли він пішов у другий клас. Бо в першому ми самі його додому забирали, а зараз ходить один. Спочатку було трохи проблем - як тільки брав телефон в руки, зразу залазив в інтернет, ось так копицю грошей тратив. Ми спочатку не розуміли, куди він їх діває, а тоді сестра порадила мені підключити тариф мтс команда. Ми так і зробили, тепер контролюємо всі кроки свого сина, стан рахунку, дзвінки. А головне - ми інтернет заблокували через оператора. Маємо спокій!!!
Аватар користувача
дякуючі Calling
#7606
Мобільний телефон синові подарував хрещений. Ми спочатку були проти. Думали, що рано (10 років) і розбестить дитину. А потім коли син поїхав із класом на екскурсію, то оцінили, наскільки то зручно.

Часто не дзвоню дитині, щоб не турбувати. маячком користуємось.
Ми спочатку не розуміли, куди він їх діває, а тоді сестра порадила мені підключити тариф мтс команда. Ми так і зробили, тепер контролюємо всі кроки свого сина, стан рахунку, дзвінки.
а дорого виходить?
Аватар користувача
дякуючі Elena777
#8339
безусловно полезная вещь ..и всегда пригодиться как и родителям так и ребенку
дякуючі Zay4enok
#8867
Ми телефон подарували на 1 вересня в 1 класі. Не скажу що це конче необхідно, але як зручно.
Про модель можу сказати:
забуває десь регулярно, то дорогий не треба, але досі знаходився.
а ще буває падає, то краще протиударний.
А пакет у всієї родини МТС 0 без поповнень, дуже зручно.
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9599
Если покупаете телефон ребенку, он должен быть простой и минимальный. Минимальный в том смысле, что там должны бюыть функции позвонить и написать, но не больше.
дякуючі Дбайлива
#14221
Всі ці нові гаджети тільки шкодять дитині. Особисто я віддаю перевагу розвиваючим іграм, книжкам, дитячим журналам. Знахідкою для мене був журнал "Пізнайко". Кросворди, головоломки, різноманітні цікавинки, захолюючі та повчальні історії. Дуже задоволена, адже дитина без діла не сидить) Всім раджу))
Аватар користувача
дякуючі Фаня Олежковна
#17428
Сейчас дети такие продвинутые, что уже с первого класса ходят с мобилками. И это нормально. Всегда есть связь с ребенком. Но не стоит покупать очень дорогой телефон, так как у детей часто воруют их, а малыши еще не могут за себя постоять.
дякуючі Alona_Ar
#17807
До школы лучше не покупать. Потому что ребёнок еще маленький и не поймёт как им пользоваться. Да и в начальных классах можно купить самый обычный телефон. Ну а детям постарше можно подарить на день рождения телефон.Ребёночку будет очень приятно))
дякуючі chiy
#17829
только не покупайте дорогие телефоны

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!