МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#511
У просторах інтернету зустріла статтю під назвою "Дети Индиго- российская реальность или американские домыслы?".
І вирішила дізнатися думку форумчан з цього приводу: чи вірите ви у те, що дійсно 90% дітей молодше 10 років належать до групи індиго?
Чи згодні, що вони являють собою новий крок в еволюції людства?
Чи знаєте ви таких дітей?
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#530
Я немного читала про детей индиго...
Ну незнаю
Как-то сильно пафосно получается. Не верю.
дякуючі Мама_Вани
#542
Ну почему ты так категорична. Малыши индиго существуют и это доказано. Это малыши которые обладают массой скрытых и явных способностей и талантов. Разве такого не может быть? Это маленькие гении осваивают сложные музпроизведения, пишут стихи в 3-5 лет. Многие из них обладают экстрасенсорными способностями. Охотно верю,мног читала, общаюсь на другом форуме с мамами фиолетовых деток. Недавно передачу про таких детей по стб показывали.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#544
Так вони є ну не 90% а тільки 80% поки що народжуються, але серед тих дітей є також більш обдаровані і менш, і це нормально, і тут немає нічого страшного, але повстає дуже велика відповідальність переб батьками бо ці діти вони є набагато більш непосидючі всезнайки і чомучки і дуже часто батьки неможуть витримати такого навантаження дітина та робота та щей хатні обов'язки, це дійсно можна здуріти для тих батьків які ще всього не усвідомили
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#546
Мама Вани, а кто доказал их существование?
дякуючі Мама_Вани
#551
Ты что все еще не веришь? :)
дякуючі Мама_Вани
#552
Психологи, педагоги, родители таких детей и собстенно сами малыши-индиго. Я не пытаюсь тебя в чем-то переубедить, тем более что это всем известный доказанный факт. Могу написать тебе названия книг, авторы которых изучали этот феномен, если тебе интересно
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#556
Насправді ті діти дійсно відрізняються і це доказано медициною, один із моментів які їх відрізняють у них кількість пар хромосом є інша від звичайних людей і інша від даюнів (хто незнає скажу що даюни мають їх більше ніж звичайна людина) ну і за останіми дослідженнями науковців ці додаткові хромосоми якимось чином протидіють проти таких невиліковних хвороб як ВІЛ/СНІД та інших невільковних хворіб тобто діти які були заражені виліковуються (ну звичайно при якійсть допоміжній терапії) ну і в них перебіг хворіб набагато легший а ще один із доказів як їх розрізняють це аура вона в них синя (іншими словами індіго). Це не фантастика кожна жива істота на землі має ауру і це науково доказано люди мають різних кольорів і тому той хто може бачити ауру може зразу сказати який у тебе нахил чи науковий чи гуманітарний чи якийсь інший, ну звичайно що діти індіго також мають різницю у аурі але незначну.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#558
"Дети индиго" Лі Керролл, Джен Тоубер можна завантажити тут :xmas2:
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#559
Да, Мама Вани, интересно.
аронская, спасибо.
дякуючі Мама_Вани
#563
Ну ону из ни аронская уже загрузила, спасибо ей за это (Их должно быть 2 части
Дети индиго1 -новые дети уже пришли, и Дети индиго2 -праздник цвета индиго),
Георг Кюлевинд "Звездные дети индиго"
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#606
Почитаю на досуге.
Потом отпишу.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2235
Ангелина писав:Почитаю на досуге.
Потом отпишу.
Ну як прочитали? Бр мені ліньки! Абсолютна солідарність! Ну як розумні, думаючі люди мочуть настільки серйозно про це говорити??????????!!!!!!!!!!!! Я переконана, що це проект, який розкручується з якоюсь певною метою. Ну чесне слово, враження, як після перегляду передач по СТБ! Гіперактивний - індіго, аутист - індіго, просто спокійний - знову індіго, важко виховуваний - індіго, педагогічно запущений -б знову він, фізично здоровий - синя аура допомогля. Що не маячня?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2240
А я чомусь в це вірю. Але для мене діти індиго, це ті, які володіють якимись здібностями, а не просто гіперактівні або занадто спокійні. І ці здібності можуть виявитися коли дитина стала старшою, а не одразу з її народження.
дякуючі sergiy-st
#2577
і У мене синок індиго. я не думаю що він бачить ауру чи ще щось, але те що він незвичайний, то вже бачать навіть вчителі. він зараз на індивідуальному навчанні в 2-му класі. але нас хочуть перевести в клас, а проблема в тому, що він може швидко засвоїти матеріал тоді йому стає не цікаво і він "зриває" уроки.
може хто знає, чи є в Києві чи області школи чи класи для таких дітей.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!