МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2579
sergiy-st, а це єдине чим він відрізняється від іншіх дітей?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2594
+1 Нарешті хоч одна з вами солідарна думка, а то здалось, що ми антогоністи повні
Мені також приємно, що наші думки хоч раз співпали :) .

А чому ви не вірити у то, що діти-індиго все ж таки можуть існувати?
Ви не вірити саме в то, що деякі люди можуть мати якісь незвичайні здібності чи просто не розумієте навіщо до таких дітей/людей лепити ярлик індиго?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2600
Atlika писав: просто не розумієте навіщо до таких дітей/людей лепити ярлик індиго?
ага! Безперечно!
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2602
sergiy-st писав:і У мене синок індиго. я не думаю що він бачить ауру чи ще щось, але те що він незвичайний, то вже бачать навіть вчителі. він зараз на індивідуальному навчанні в 2-му класі. але нас хочуть перевести в клас, а проблема в тому, що він може швидко засвоїти матеріал тоді йому стає не цікаво і він "зриває" уроки.
може хто знає, чи є в Києві чи області школи чи класи для таких дітей.
Нажаль, не чула про такі школи. Упевнена, що перший час вам буде непросто. Але дитина рано чи пізно має соціалізуватися. Ви зможете допомогти їй зберегти її здібності, але їй потрібна буде ваша любов та ваші поради з приводу того, як краще поводитися з іншими дітьми та на уроках. Успіхів!
дякуючі sergiy-st
#2655
я можу багато розказувати про його здібності. він може відкрити машину без ключа, колись допоміг міліції знайти авто в лісі, хоча там малого ніколи не було. покажітоь мені дитину яка запросто може знайомитися будь з ким і при цьому ніхто не сприймає його як маленького. та багато всякого, а те що важко по первах то це точно. я навіть на роботі взяв мінімум годин (працюю в школі) , щоб бути постійно з ним. змінили три дитячі садочки. в школі вже 2-га вчителька.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2656
sergiy-st писав:я можу багато розказувати про його здібності. він може відкрити машину без ключа, колись допоміг міліції знайти авто в лісі, хоча там малого ніколи не було. покажітоь мені дитину яка запросто може знайомитися будь з ким і при цьому ніхто не сприймає його як маленького. та багато всякого, а те що важко по первах то це точно. я навіть на роботі взяв мінімум годин (працюю в школі) , щоб бути постійно з ним. змінили три дитячі садочки. в школі вже 2-га вчителька.
Дуже цікаво!
Є ще варіант - пошукати вчительку, яка готує для занять багато індивідуальних завдань. У мене є така знайома, але, нажаль, воне не в Києві. На уроках вона займає всіх - а тим, хто швидше за інших розібрався в темі, дає спеціальні завдання. Вони зайняті і дах не знімають.
дякуючі sergiy-st
#2659
в тому і вся проблема. ми вчимося на індивідуальному, але треба якось входити в соціум
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2660
sergiy-st писав:в тому і вся проблема. ми вчимося на індивідуальному, але треба якось входити в соціум
Я не мала на увазі індивідуальні заняття. Моя знайома розробляє декілька типів завдань різної складності для групових занять.
дякуючі sergiy-st
#2662
нещодавно дивився по СТБ передачу про дітей-індиго, показували школу, а от де вона вказівок недали. шкода :bye2:
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2666
sergiy-st писав:нещодавно дивився по СТБ передачу про дітей-індиго, показували школу, а от де вона вказівок недали. шкода :bye2:
В Україні, да?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2696
sergiy-st писав:я можу багато розказувати про його здібності. він може відкрити машину без ключа, колись допоміг міліції знайти авто в лісі, хоча там малого ніколи не було. покажітоь мені дитину яка запросто може знайомитися будь з ким і при цьому ніхто не сприймає його як маленького. та багато всякого, а те що важко по первах то це точно. я навіть на роботі взяв мінімум годин (працюю в школі) , щоб бути постійно з ним. змінили три дитячі садочки. в школі вже 2-га вчителька.
І скілько Вашому хлоп"яті?
А стосовно соціалізації, то дитячі майданчики, діти знайомих, гуртки, студії не надихають?
Аватар користувача
дякуючі Вікуся Т.
#5400
Я думаю все ж що діти-індіго це реальний факт, і вони існують, і їх стає багато.
А не вірять у них мабуть ті люди, які від части цього факту бояться - що вони не такі як всі, що вони можуть щось більше... Хоча я можу помилятися. Та все ж це моя думка.
Аватар користувача
дякуючі Шаляй-валяй
#6032
Імхо - заколочування грошей і не більше. Так само як і всякі синдроми дефіциту уваги і т.д. Просто буржуйські психологи просікли, шо коли сказати батькам: "Ваша дитина ненормальна" або: "Ви неправильно її виховували", вони ображаються, ще й в суд подати можуть. А якшо "Ваша дитина вся така особлива-преособлива... " ну, зрозуміло.

Останні покоління несхожі на попередні, але це нормально, і цілком можна пояснити соціальними факторами.

Ну а про надприродні здібності важко щось сказати, бо не існує статистики, яка б показала, що зараз таких дітей більше, ніж коли-небудь.

Це все рівно, що сказати: в 2000-х роках в 10 разів частіше у дітей діагностують синдром Аспергера (типу аутизм зі збереженням високого інтелекту, на практиці виражається просто як дивацтво). Не тому, що цей розлад став частіше зустрічатися, а тому, що раніше не прийнято було з такою "єрундою" спостерігатися у лікаря.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6043
у мене дитина в перший же день після народження самостійно тримала голову, а коли його клали наживіт - ставав на руки і витягував шию, як жираф - лікар і акушери були В ШОЦІ!!! У подруги моєї в дитини в 3 місяці зуби різатись почали. Я десь читала, що все це - синтетичні вітаміни, які додають чи не в кожен продукт, а на упаковках пишуть: з вітаміном С, вітаміном Е, віт.А... Якщо фізично це прискорює розвиток, то мозок теж, я думаю, не повинен відставати за тілом. Одним словом, - АКСЕЛЕРАТИ! Тепер всі діти народжені зараз не такі, як років 12 тому.Це скоро стане нормою і перестане нас так дивувати. Були діти-індиго, потім будуть діти "пурпур" чи "ізумруд"...
Аватар користувача
дякуючі Шаляй-валяй
#6049
Точняк! Я ще в школі зустрічала діаграми, як з початку 20-го століття змінилися темпи розвитку дітей, правда там тільки в фізичному плані - зріст, хотьба, всяке таке. Акселерація на всю катушку.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!