МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

література про вагітність, дітей, виховання і навчання

Модератор: Хорошая)

#7783
На замовлення батьків зробив сайт для 8-річної дівчинки. Адреса - http://irynka.if.ua Пише вона з 6-ти років, а сайт зроблено для спроби отримати трохи гонорарів від відвідувачів. В мене прохання - оскільки фінансів для платної розкрутки в батьків нема (а я цьому не можу приділити багато часу, бо теж маю доню, для якої треба заробити копійку), то прошу розказати про цей сайт друзям і знайомим, по можливості залишити десь на нього посилання. тай самому зайти, почитати, написати відгук. Хто хоче - може й в СМС-скарбничку щось вкинути.
P.S. Якщо хтось хоче для своєї дитини щось подібне - внизу на сайті дівчинки є згадка про SlyCat Project і посилання на нього. Там мої контакти, та й у профілі теж є.
(Соррі до модераторів за певну саморекламу)
Аватар користувача
дякуючі Renna
#8712
А я от не впевнена, що варто перші спроби дитини писати одразу демонструвати публічному загалу. Мені здається, що це може призвести до марнославства. Звісно, це добре, коли батьки підтримують дитину, але це вже занадто
дякуючі SlyCat
#8751
Ну, про перші спроби та про перші демонстрації загалу тут мова не йде, вірші вже не раз публікувалися в регіональній пресі (на сайті вказані деякі публікації)
дякуючі МаМаша
#8815
Я вважаю, що Ви правильно робите. Треба, підтримувати та стимулювати дитину!
А всім іншим не треба заздріти і все!
Чудові вірши!
дякуючі SlyCat
#8887
дякую. хоча це не моя донька, я тільки робив сайт для знайомих. Але вважаю, що такий талант варто популяризувати

P.S. Можу і для ще когось зробити щось схоже
дякуючі simba
#13514
Сайт більше не працює, чи як?

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!