МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#13738
Доброго дня!
Мене звати Вікторія, я професійний юрист, розглядаю проблематику сімейного трудового, цивільного, земельного права, розробляю контракти, договори, надаю консультації письмові з різних галузей права, допомагаю у написанні листів до банків, органів влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів. Складаю позовні заяви, звернення.
Прохання не писати рекламні теми! Усе це буде видалятися.
особисті питання усі вивчені та опрацьовані, етичні моменти ніколи не бувають опублікованими на сайті, та не публікую особисте листування з Вами, лише суть питання та відповідь.
дякуючі Антрелла
#13988
щиро вдячна за тему і консультації
#14107
Важливо зазначити, що фактичні шлюбні відносини – це такі, коли чоловік та жінка проживають однією сім’єю та ведуть спільне господарство. При цьому вони не перебувають в офіційному шлюбі між собою або інших шлюбах. Тож майно, набуте ними, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.
На майно, що є об’єктом права спільної сумісної власності жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, поширюються положення глави 8 Сімейного кодексу України. Тобто такі особи володіють, користуються та розпоряджаються їхньою спільною сумісною власністю на тих самих засадах, що й подружжя.
Окрім того, між особами, які проживають однією сім’єю, можуть бути укладені договори: про порядок користування майном, що належить їм на праві спільної сумісної власності; про поділ майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності; про виділ у натурі частки із майна, що є у спільній сумісній власності; про надання утримання; про припинення права на утримання за домовленістю; про розмір та сплату аліментів на дитину; про припинення права на аліменти на дитину у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно; про спільне проживання та ведення спільного господарства тощо.
Відповідно до ст. 69 Сімейного кодексу, дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності, незалежно від розірвання шлюбу. Договір про поділ житлового будинку, квартири, іншого нерухомого майна, а також про виділ нерухомого майна дружині, чоловікові зі складу усього майна подружжя має бути нотаріально посвідчений.
#14536
Підставою виникнення зобов'язання щодо утримання батьками своїх дітей є походження дітей від цих батьків, засвідчене у встановленому законом порядку. Такий обов'язок батьків існує незалежно від того, чи спроможні вони надавати таке утримання. Батьки можуть бути звільнені від обов'язку утримувати дитину, якщо дохід дитини набагато перевищує дохід коленого з них і забезпечує повністю її потреби. Батьки можуть бути звільнені від обов'язку утримувати дитину тільки за рішенням суду. Якщо дитина перестала отримувати дохід або її дохід зменшився, заінтересована особа має право звернутися до суду з позовом про стягнення аліментів (стаття 188 СК України).
Реєстрація шлюбу чи набуття повної цивільної дієздатності неповнолітньою особою, яка одержує аліменти, не є підставою для припинення цього обов'язку батьків.
#16279
Маргарита Андріївна написала, що у неїпроблема в тому що вона не отримала земельний пай, хоча багато років працювала на фермі, чорнобилець, але землі не має.
Я склала заяву, яка може й іншим знадобиться.

Голові сільської (районної) ради Глобинського району
Полтавської області
Вказати ПІБ голови (сільської, а в іншому листі районної ради).

Гальонова М.А.,
яка проживає: району, Полтавської області
вказати контактний телефон

Заява


Я, (вказати ПІБ повністю), (вказати) року народження, з (вказати по який період) року працювала колгоспі (вказати назву) на фермі, що підтверджується записом в трудовій книжці.
Відповідно до ст. 116, п.1 ст. 118 Земельного кодексу України, Указів Президента „Про порядок паювання земель переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям”, „Про невідкладні заходи щодо прискорення земельної реформи у сфері сільськогосподарського виробництва” маю право на земельну частку (пай), як колишній член колективного сільськогосподарського підприємства.
Я була включена у список осіб, які мають право на земельну частку (пай) при проведення розпаювання колгоспу (вказати назву) ще у (вказати) році, але з того часу, питання виділення земельної ділянки на місцевості сільрадою не вирішується дотепер. Порушується моє законне право на виділення земельної ділянки на місцевості.
Я неодноразово у різні роки зверталася з цього питання до сільради, проте, з невідомих причин мені було відмовлено.
Я маю чорнобильське посвідчення з (вказати з якого року) (вказати групу), і згідно із ч.3 ст.35 ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», маю право на отримання земельної частки (паю) із земель запасу та резервного фонду в розмірі та в порядку, визначених законодавством. Тож, я маю пріоритетне право виділення ділянки на місцевості.
Відповідно до ч.2 ст. 118 ЗК України розгляд заяви відповідним органом та прийняття рішення про приватизацію земельної ділянки на місцевості передбачає місячний строк розгляду. А відповідно до ч.5 ст. 46 ЗУ «Про місцеве самоврядування» - на найближчий сесії роботи ради. Відповідно до вищевказаного та наданих копій документів,

ПРОШУ:

1. Визнати за мною, вказати (ПІБ) право на земельну частку (пай) по сільській раді як колишній член колективного сільськогосподарського підприємства (вказати назву), який тепер має назву (вказати).
2. Виділити належну мені земельну частку (пай) або із земель запасу чи резерву сільської ради, у разі неможливості виділити із земель сільської ради, прошу виділити із земель іншої сільської ради в межах району поближче до мого місця проживання.

У випадку необґрунтованої відмови мені у праві приватизації земельної ділянки, я змушена буду звертатися до суду про визнання мого права на земельну частку (пай) із земель колективного сільськогосподарського підприємства.


Дата Підпис
#64777
Ви якщо отримуєте допомогу по безробіттю, а тут будете отримувати дохід, вже не будете вважатися безробітньою і повинні будете повернути допомогу, яка буде вважатися, що ви її отримували незаконно.
#65029
Щоб прописатися в житло, з пакетом документів Ви можете звернутися до центру з надання адміністративних послуг за Вашим місцем проживання з таким пакетом документів.

Згідно пункту 18 «Правил реєстрації місця проживання» такий пакет документів:
заяву про реєстрацію місця проживання
квитанцію про сплату адміністративного збору
військовий квиток або приписне свідоцтво (для прописки військовозобов’язаних і призовників — громадян, які підлягають взяттю на військовий облік в РВК або перебувають на військовому обліку)
заяву про зняття з реєстрації місця проживання (у разі здійснення прописки одночасно з випискою за попередньою адресою)
документ, до якого вносяться відомості про місце проживання (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне або тимчасове проживання іноземця в Україні; дозвіл на проживання, посвідчення біженця тощо)
документи, що підтверджують право особи на проживання в квартирі, будинку. Таким підтвердженням можуть бути документи на право власності, рішення суду про надання права користування житловим приміщенням, договір оренди або інші документи. У разі, якщо підтверджуючих документів немає, реєстрація може здійснюватися тільки за згодою власника житла (якщо власників кілька — за згодою усіх власників)
#65243
Как узаконить перепланировку квартиры максимально правильно
#65246
Вважаю, Ви повинні викликати на об’єкт інженера БТІ, звернутрися саме в цю службу, можливо у відділ архітектури при міській раді. А у інженера бті оформити замовлення на виготовлення нової технічної документації.Відповідно до ст.125 ЖК України переобладнання і перепланування квартири, що належить громадянину на праві приватної власності, проводиться з дозволу відповідних органів та після узаконення самочинного перепланування видається нове свідоцтво про право власності.
Розробляється новий технічний паспорт, і відповідно до технічного паспортуде буде зазначено, що перепланована квартира відповідає державним стандартам та будівельним нормам.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!