МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#61548
В жодному разі не мають права натякати, а тим більше звільнити вагітну.
Роботу залишати не потрібно! Ви можете дії роботодавця оскаржити в інспекції з охорони праці в вашому місті.
в силу ст.184 КЗпП України звільнення вагітної допускається з обов’язковим працевлаштуванням.
дякуючі юрист Вікторія
#63949
Анна Д. з Миргорода питає: які пільги жінки-військовослужбовця?

відповідь юриста:
ст.11 п. 5.ЗАКОН УКРАЇНИ
Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей
(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, поточна редакція — Редакція від 13.10.2018, підстава - 2522-VIII
Військовослужбовці-жінки користуються всіма пільгами, передбаченими законодавством з питань соціального захисту жінок, охорони материнства і дитинства. Ці пільги поширюються на батьків з числа військовослужбовців, які виховують дітей без матері (у разі її смерті, позбавлення батьківських прав, на час перебування у лікувальному закладі охорони здоров'я та в інших випадках відсутності материнського піклування про дітей).
Аватар користувача
дякуючі FrionaFox
#63950
другое дело если трудоустройство было неофициальным, тогда ничего не предъявишь(
дякуючі юрист Вікторія
#63995
Тим більше одразу потрібно скаржится до управління праці та соціальної політики за місцем проживання.
Аватар користувача
дякуючі ZaryaYasnaya
#64830
На Вашем месте я бы всерьез задумалась о смене места работы с целью обеспечить себе более комфортные условия. Лучшее, что могу предложить - это почитать отзывы о различных передовых компаниях и сделать выбор исходя из этого, думаю это должно помочь.
#64921
Аліса, Ужгород: мене бросив вагітною чоловік, я народила. чи маю право на аліменти?

Відповідь юриста: звичайно!
Відповідно до ч. 1 ст. 84 СК України - дружина має право на утримання від чоловіка під час вагітності. Носієм обов'язку надавати утримання є чоловік. Відповідно до ч. 5 ст. 84 СК України - аліменти присуджені дружині під час вагітності , сплачуються після народження дитини без додаткового рішення суду. Відповідно ч.1 ст. 80 СК України за рішенням суду аліменти присуджуються одному з подружжя у частці від заробітку ( доходу) другого з подружжя і ( або ) у твердій грошовій сумі. Є безкоштовна правова допомога зараз і Вам адвокат допомже скласти позовну заяву до суду і представляти ваші інтереси.
#65222
Марія, Київ. Я працюю бухгалтером-аудитором, дуже часто буваю в офісі, хоча працюю дистанційно. у мене дитина 1,3 роки, але грудна. Хоча я вже вийшла з декрету, чи маю права на додаткову годину на роботі ?

Відповідь юриста:
Стаття 183 КЗПП.
Жінкам, що мають дітей віком до півтора року, надаються, крім загальної перерви для відпочинку і харчування, додаткові перерви для годування дитини.
Ці перерви надаються не рідше ніж через три години тривалістю не менше тридцяти хвилин кожна.
При наявності двох і більше грудних дітей тривалість перерви встановлюється не менше години.
Перерви для годування дитини включаються в робочий час і оплачуються за середнім заробітком.
#65303
Аліна, Одеська область. «Я працюю офіс-менеджером. 14 квітня 2020 року мене було попереджено про зміну істотних умов праці - скасування раніше встановленого суміщення посад офіс-менеджера та бухгалтера. Я повідомила директора підприємства про свою вагітність, і ця зміна є незаконною, так як проведена не у зв'язку зі зміною в організації виробництва і праці. Зарплата моя наразі мізерна. Як бути?»
Відповідь юриста: Ваші права порушено, можете звернутися з заявою до інспекції з охорони праці або до суду, згідно ст. 105 КЗпП України працівникам, які виконують на тому ж підприємстві, в установі, організації поряд з своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткову роботу за іншою професією (посадою) або обов'язки тимчасово відсутнього працівника без звільнення від своєї основної роботи, провадиться доплата за суміщення професій (посад) або виконання тимчасово відсутнього працівника.
Ви для суду повинні надати документи бухгалтерського обліку, в розрахункових листках яких повинна бути графа «за суміщення посад», копію розрахунково - платіжних відомостей Типової форми П-6, затвердженої наказом Держкомстату України від 5 грудня 2008 року №489. Можете подати клопотання, щоб ці документи були затребувані судом. Ви можете до суду надати докази, що за розпорядженням керівництва офіційно виконували понадурочну роботу.
#65432
Аліна, Київ, які гарантії в законі, що забороняє звільняти вагітних жінок. я уся на нервах, була розмова, що я не потрібна на роботі, я працюю в магазині, і вагітна на 4 міс. що торгує взуттям, економіст, багато роботи, але хочуть скоротити!!!!

відповідь юриста:
Кодекс законів про працю України забороняє звільняти з ініціативи роботодавця жінок таких категорій:
вагітні жінки;
жінки, які мають дітей віком до трьох років;
жінки, які мають дітей віком до шести років (у разі, якщо дитина відповідно до медичного висновку потребує домашнього догляду);
одинокі матері при наявності дитини віком до чотирнадцяти років;
одинокі матері при наявності дитини-інваліда.

якщо вам погрожують негайно звертайтесь до інспекції з охорони праці, поліції, суду.
#65441
Оксана, Вінниця, я працюю на посаді економіста на підприємстві. При надані відпустки та призначені допомоги по вагітності та пологах робота скоротила відпустку та зменшила виплату допомоги по вагітності та пологах зі 126 до 100 календарних днів. Крім того, при розрахунку допомоги не враховано червень місяць 2019 року, як останній повний відпрацьований місяць. Відпустка по вагітності та пологах надається тривалістю не менше 126 днів. як бути?

відповідь юриста: можете звернутися до суду з позовом до підприємства, щодо права на отримання допомоги по вагітності та пологах.відповідно до ст.179 КЗпП та ст.17, 20 ЗУ «Про відпустки» тривалість відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами обчислюється сумарно і становить 126 календарних днів та відповідно до ст. 25 Закону 1105 допомога по вагітності та пологах надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке компенсує втрату заробітної плати (доходу) за весь період відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами тривалість якої становить 126 календарних днів. виключень тут немає. отже, варто відстоювати власні права, надати в суд підтверджуючи ваші слова документи.
Аватар користувача
дякуючі Gelomata
#65599
Супруга на 6 месяце, учится в универе, Академ отпуск не стала брать. Самостоятельно писать диплом нет времени и сил. Планирует заказать на сайте peremena. com. ua/raboty/diplomnye-raboty-na-zakaz/ кто-то уже с ними работал?
#65600
Звичайно ні, можете написати вже в управління з охорони праці за місцем вашого проживання, поскаржитися, що йде пресинг, інакше вас винудять, виживуть, чого вам боятися тих, хто не рахується з вашими правами. Поновлюватися на роботу буде складніше
#65913
Тамара, Львів, Мене звільнили з підприємства, де я працювала медсестрою, мотивуючи розірванням трудової угоди через закінчення дії контракту. Таке звільнення вважаю незаконним, оскільки я на той час була вагітною, тому мала трудові гарантії, передбачені ч.3 ст.184 КЗпП України. Директор знав, що я вагітна, оскільки я неодноразово перебувала на лікуванні у гінекологічному відділенні, на роботу подавала листки непрацездатності та повідомляла про свою вагітність. Керівництво в усному порядку запевняло, що я працюватиму на своєму місці, тому, будучи впевненою у продовженні контракту з ініціативи роботодавця, відповідної заяви про продовження контракту не подавала. Проте всупереч керівник мене звільнив та не запропонував працевлаштувати на іншій роботі.
Відповідь юриста: звертайтесь до суду, надайте копії листків непрацездатності, довідку з жіночої консультації, є порушення директором вимог п.2 ст.36, ч.3 ст.184 КЗпП України, внаслідок чого маєте право на поновлення на роботі або працевлаштування відповідно до кваліфікації.
Відповідно до частини 3 статті 184 КЗпП України звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років - частина шоста статті 179 КЗпП України), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини з інвалідністю з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов`язковим працевлаштуванням. Обов`язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору.
#66170
Марія, Суми. Я отримала листок непрацездатності, щоб йти в декретну відпустку. Але оскільки моє робоче місце в іншому будинку (я бухгалтер в приватному магазині), виходжу. Чи маю право на отримання допомоги?
Відповідь юриста:
Статтею 179 КЗпПУкраїнивизначено, що на підставімедичноговисновкужінкамнадаєтьсяоплачуванавідпустка у зв'язку з вагітністю та пологами тривалістю 70 календарнихднів до пологів і 56 (у разінародженнядвох і більшедітей та у разіускладненняпологів - 70) календарнихднівпісляпологів, починаючи з дня пологів. Тривалістьвідпустки у зв'язку з вагітністю та пологами обчислюєтьсясумарно і становить 126 календарнихднів (140 календарнихднів - у разінародженнядвох і більшедітей та у разіускладненняпологів). Вона надаєтьсяжінкамповністюнезалежновідкількостіднів, фактичновикористаних до пологів.
За періодвідпустки у зв'язку з вагітністю та пологами працівниціналежитьдопомога по вагітності та пологах, щовиплачується за рахуноккоштів Фонду соцстрахування.
Якщо вагітна працює після видачі листка непрацездатності, то вона всеодно має право на отримання допомоги повної тривалості в 126 днів. Якщо жінка йде у відпустку по вагітності та пологах не з дня, зазначеного у листку непрацездатності, а пізніше, то допомога надається у повному обсязі за всі дні згідно з листком непрацездатності в 126 календарних днів. На це, зокрема, вказують спеціалісти Мінпраці України у листі від 16.08.2007 р. № 501/020/153-07. Те саме зазначено і в листі Держкомпідприємництва від 16.01.2008 р. № 310.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!