МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#14157
Такі питання виришуються лише судом. Пожається позовна заява про зміну актового запису, вказавши мотиви цієї зміни.
Відповідно до ст.. 256 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення фактів, належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, імя, по батькові, прізвищем, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються імям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.

чекаю запитань з теми.
дякуючі юрист Вікторія
#28896
Ольга Платонівна пише: " Я з 1980 року працювала на підприємстві до 10 квітня 2015 року, а саме до ліквідації підприємства. Тепер постало питання про оформлення пенсії, а розпочато збір необхідних для цього документів. В управлінні Пенсійного фонду було виявлено розбіжність у написанні мого дівочого прізвища заявниці, а саме в табелях нарахування заробітної плати. Як можна довести правильність?

Відповідь юриста:
звертайтесь до суду за місцем проживання. П. 6 ч. 1 статті 256 ЦПК України, передбачено, що суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім'ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народженні або паспорті.
Таким чином, в заяві ви повинні написати, яке ваше справжне ПІБ, додавши копію св-ва про народження.
Юридична допомога у навчанні

Дмитро, Львів: потрібно вирішити завдання. К. зав[…]

Кримінальні справи

Олена, Київ: Чи має право слідчий суддя, суд розгл[…]

А поговорить?

Ще більше корисного та цікавого!