МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

Марія, Суми, Я працювала в фірмі бухгалтером, звільнилась ,але не виплатили гроші мені за невикористану відпустку, чи це правильно?
Відповідь юриста:
Ч. 1 ст. 83 Кодексу законів про працю України передбачає, що у разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей.
Згідно ч. 1 ст. 47 Кодексу законів про працю України, власник або уповноважений ним орган зобов'язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу.
Положеннями ч. 1 ст. 116 Кодексу законів про працю України зазначено, що при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення.
Тобто, Ваші трудові права захищаються законом, можете звернутися до Управління Держпраці за вашим місцем проживання, або подати до суду позов, щоб Вам виплатили кошти.
Сергій, М. Івано-Франківська область. Я працюю на посаді інженера. Мене відряджають в іншу область, ремонт обладнання в магазині, але в межах одного дня. Як відрядження буде оформлено, чи буде один робочий день без відрядження?
Відповідь юриста:
Як зазначено в листі Міністерства фінансів України від 12.10.2009 р. № 31-18030-07-21/27231, у разі оформлення поїздки працівника строком на один день як службового відрядження (видання відповідного наказу, наявність оформленого в установленому порядку посвідчення про відрядження) відшкодування добових такому працівнику здійснюється як за повну добу, незалежно від того, що працівник має змогу повернутися на робоче місце протягом робочого дня.
За відрядженими працівниками зберігаються протягом усього часу відрядження місце роботи (посада) і середній заробіток.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Рефлексотерапевт

Методы и средства рефлексотерапии в лечении ДЦП П[…]

Спорт

КАК РАБОТАЕТ ИГЛОУКАЛЫВАНИЕ ПРИ ГРЫЖЕ? лечение меж[…]

КАК РАБОТАЕТ ИГЛОУКАЛЫВАНИЕ ПРИ ГРЫЖЕ? лечение меж[…]

Лечение боли в плечах методом кинезитерапии предпо[…]